Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 24 cze 2012, 19:59
Stark, ja jednak duzo lepiej sie czuje majac WLASNE pieniadze ktore SAMA zarobilam. Daje mi to niezaleznosc, ktorej nigdy nie dadza pieniadze partnera :) Oczywiscie milo jest jezeli partner o mnie mysli i czyms obdaruje od czasu do czasu. Ale w zadnym wypadku nie jest to powod dla ktorego z nim jestem. Dla kobiety wazne jest nie to ile facet zarabia ale jakim potrafi byc partnerem.

-- 24 cze 2012, 20:01 --

To dotyczy nie tylko mężczyzn

No tak..ale w tym watku to tylko panowie podaja ten powod dla ktorego sa sami ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 24 cze 2012, 20:03
halenore napisał(a):Panowie! Gdy uprawiacie seks, nie myślicie, tylko uprawiacie. Kobiety natomiast muszą pomyśleć o ewentualnych konsekwencjach: ciąża, dziecko. Powietrzem bobasa nie nakarmisz, więc TAK. Myślimy o pieniądzach, ale w innym kontekście, niż sądzicie.

Czyli , mam rację kobiety kochają pieniądze , żadna nie chcę biedaka z rentą , masz racje , jak kobieta ma do wyboru , faceta z kontem i bez grosza przy duszy, to zawsze wybierze tego dzianego .

przez Gods Top 10 24 cze 2012, 20:07
Candy14 napisał(a):
To dotyczy nie tylko mężczyzn

No tak..ale w tym watku to tylko panowie podaja ten powod dla ktorego sa sami ;)
Zgoda. Tylko nigdy nie jest tak, by 'wina' leżała wyłącznie po jednej stronie. Dlatego obwinianie tylko na panów za to, że są sami byłoby daleki od prawdy. ;)
Ostatnio edytowano 24 cze 2012, 20:08 przez Gods Top 10, łącznie edytowano 1 raz
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stark 24 cze 2012, 20:07
Candy14, Zostałem "uogólniony", albo tak to odczuwam :<.
Stwierdzam że pieniądze nie zawsze są najważniejsze, ale ułatwiają wiele rzeczy.
Stark

przez Gods Top 10 24 cze 2012, 20:13
detektywmonk napisał(a):
halenore napisał(a):Panowie! Gdy uprawiacie seks, nie myślicie, tylko uprawiacie. Kobiety natomiast muszą pomyśleć o ewentualnych konsekwencjach: ciąża, dziecko. Powietrzem bobasa nie nakarmisz, więc TAK. Myślimy o pieniądzach, ale w innym kontekście, niż sądzicie.

Czyli , mam rację kobiety kochają pieniądze , żadna nie chcę biedaka z rentą , masz racje , jak kobieta ma do wyboru , faceta z kontem i bez grosza przy duszy, to zawsze wybierze tego dzianego .
Wg mnie niezupełnie tak jest. Kobiety (mężczyźni również) pragną stabilizacji i bezpieczeństwa, a że w dzisiejszych czasach panuje (złudne) przekonanie, że przede wszystkim pieniądze zapewnią te potrzeby, to i są osoby przykładające nadmierną wagę do pieniędzy, przy okazji zaniedbując (najczęściej) sferę emocjonalną relacji. :roll:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Candy14 24 cze 2012, 20:13
Stark, pewnie, ze ulatwiaja. Mialam okres biedy i wiem jak bez nich ciezko. Ale naprawde nie jest to najwazniejsze kryterium przy doborze partnera bo my tez potrafimy pracowac i zarabiac. Wydaje mi sie, ze kobiety szukaja chyba stabilnosci emocjonalnej w partnerze. A moze to tylko dla mnie wazne... nie wiem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez wiejskifilozof 24 cze 2012, 20:20
Czyli to końca ,życia będę sam ? , chyba ,że trafię na kobietę , co może żyć , bez mercedesa , wakacji na Malediwach,lub bez złotego naszyjnika na imieniny .Kobiety to materialistki !!!! Gardzą biednymi ludźmi .

przez Stark 24 cze 2012, 20:23
Candy14, Stabilność emocjonalna?
tzn by w każdej sytuacji był z kamienną twarzą, i nie wykazywał jakichkolwiek niespodziewanych emocji?
Tacy zazwyczaj uznawani są za nudziarzy ; P.
W dzisiejszych czasach...to mi się wydaje, że trzeba być "macho",nieprzewidywalny,lekko "chamski" (oczywiście bez skrajności).
czy jak to tam zwać.
Stark

przez Candy14 24 cze 2012, 20:27
Stark, nie.. stabilnosc emocjonalna czyli nie wpadanie we wscieklosc z powodu byle gowna, nastroj w zaleznosci od sytuacji a nie zmieniajacy sie z minuty na minute itd. Do tego dodalabym umiejetnosc sluchania i normalnej rozmowy a nie spinania sie i odbijania pileczki. Prawidlowa komunikacja jest w zwiazku bardzo wazna.

przez Stark 24 cze 2012, 20:28
Candy14, aaa, w tym sensie,rozumiem.
Stark

przez wiejskifilozof 24 cze 2012, 20:29
Candy14 napisał(a):Stark, pewnie, ze ulatwiaja. Mialam okres biedy i wiem jak bez nich ciezko. Ale naprawde nie jest to najwazniejsze kryterium przy doborze partnera bo my tez potrafimy pracowac i zarabiac. Wydaje mi sie, ze kobiety szukaja chyba stabilnosci emocjonalnej w partnerze. A moze to tylko dla mnie wazne... nie wiem

Czyli lubisz ,facetów z kasą ?

przez ajajaj89 24 cze 2012, 20:32
A moja wybranka dodala nowe zdjecie na fb. Oby jej noga podwinela sie w tej Anglii, mendzie jednej!!! :evil:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez kornelia_lilia 24 cze 2012, 20:34
ajajaj89, olała Cię, że tak piszesz?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez wiejskifilozof 24 cze 2012, 20:38
Ja od dziś nie szukam, już żadnej kobiety .Zostanę sam , do końca życia , ani ja pierwszy , ani ostatni .

Sortuj wg