Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ladywind 28 maja 2012, 01:34
bakus, tu nie marudz tylko lepiej jedź na zlot :D :D
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez bakus 28 maja 2012, 01:38
Jaki zlot??
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez ladywind 28 maja 2012, 01:40
Zlot forumowiczów :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bakus 28 maja 2012, 01:59
yhym :)
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez ladywind 28 maja 2012, 02:00
bakus, hihi

przez zmoriartyz 28 maja 2012, 04:43
bakus napisał(a):Mi np. babcia ciagle pier*** że mam znaleźć bogatą i tylko taką. Kuwica mnie trafia jak ja słucham.

Wbrew pozorom czasem słuchanie rad tak doświadczonych osób ma sens... Być może babcia wie,że miłość prędzej czy później przejdzie, a pieniądze zostaną...

bakus napisał(a): Przysłowiowo stare panny łapią się za co da radę, ale z drugiej natomiast, jest wiele kobiet, które ignoruje takich "miłych gości" w młodości latają za bad boyami(nieprzewidywalnymi, imprezowiczami, którzy dadzą im wiele emocji) a taki miły jest nudny. Niemniej lat im nie ubywa to z czasem zmieniają im się priorytety. Instynkt macieżyński się włącza i nie latają już po klubach, chcą stabilizacji to wiążą się z miłym facetem bo taki będzie dobrym ojcem, mężem, będize dbał o dom i przynosił kase. Wtedy najczęściej niestety albo się zaniedbuje i tyje zaraz po ślubie albo ma kochanka na boku. Banda feministek zaraz się rzuci na mnie i powie, że one były młode i głupie, teraz dojrzały itp... guzik prawda. Wcale niedojrzały. Się postarzały a gdyby mogly cofnac czas i wrócić do wieku nastu bądź 20-stu kilku lat to znowu by szalały a nie szukaly faceta na meża. Tak niestety jest też.

Moim zdaniem ktoś kto się decyduje na związek musi być na zdradę przygotowany oraz powinien być zdolny do wybaczenia tej zdrady. Prawda jest taka, że mało kto jest wierny w związku z kilkudziesięcioletnim stażem, jakieś skoki w bok były w prawie każdym związku, a w dzisiejszych czasach to szczególnie, bo bardzo łatwo przez neta można kogoś poznać. Najlepszy sposób? Naiwnie wierzyć całym sercem, że ta druga osoba jest wierna... Ja niestety nie jestem zdolny do czegoś takiego i zdrady bym na pewno nie wybaczył. To jest właśnie jeden z powodów, dla których zdecydowałem się na samotność.

Przypatrz się kobietom z naszego forum. One są PRZEKONANE, że ich faceci są im wierni(choć statystycznie 60% facetów zdradza) i tak ma być.

przez bittersweet 28 maja 2012, 10:05
zmoriartyz, ja podejrzewam, ze mój partner jest wierny... hi hi , jak to brzmi... ale gdyby miał jakieś relaksacyjne znajomości to by mnie nie ruszało, gdyby tylko nie wpływało na nasz związek. Ale wolałabym nie wiedzieć o tym, bo wtedy włącza sie zazdrość i myślenie, ze on może się zakochać w tej trzeciej i to budzi lęk i niepokój.
Reasumując, jeśli mój partner ma teraz kogoś, a ja tego w żaden sposób nie zauważam i nie odczuwam, to czemu ma mi to przeszkadzać ? Uważam, ze zasada wierność aż do śmierci jest piękna ale raczej mało realistyczna.
Trudny temat poruszyłeś, był kiedyś ciekawy wątek o zdradzie "kłopoty w małżeństwie" zdaje się, ale niestety został zamknięty, bo za mocne emocje wzbudzał. Szkoda.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ladywind 28 maja 2012, 10:12
cudak napisał(a):zmoriartyz, Ale wolałabym nie wiedzieć o tym, bo wtedy włącza sie zazdrość i myślenie, ze on może się zakochać w tej trzeciej i to budzi lęk i niepokój.
Reasumując, jeśli mój partner ma teraz kogoś, a ja tego w żaden sposób nie zauważam i nie odczuwam, to czemu ma mi to przeszkadzać ? Uważam, ze zasada wierność aż do śmierci jest piękna ale raczej mało realistyczna.
Trudny temat poruszyłeś, był kiedyś ciekawy wątek o zdradzie "kłopoty w małżeństwie" zdaje się, ale niestety został zamknięty, bo za mocne emocje wzbudzał. Szkoda.

cudak to jest Was dwie?? ;)

Tak ta zasada dawno wymarła za czasów króla Bolesława Śmiałego :lol:

Dobrze że tego tematu nie ma, bo ten koleś za bardzo wychwalał zdrade żony z którą miał małego dzieciaka

przez bittersweet 28 maja 2012, 10:33
ladywind, hi hi jakie dwie ? namieszałam coś w postach ? czasami mi sie zdarza wypowiadać niespójnie, nawet psychiatra zwrócił uwagę, ze jestem "rozdwojona" w dwie zaprzeczające sobie osobowości.
A ten koleś co zdradził żone w ciąży to chyba trochę świrował i prowokował, wolał chyba grac takiego cynika, co to po nim wszystko spływa... inaczej nie mógłby spojrzec w lustro bez wstydu. Taki mechanizm wyparcia, że wszystko jest super, gdy w rzeczywistości wszystko sie wali.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ladywind 28 maja 2012, 10:43
cudak, wszystko możliwe, że grał takiego ;) tylko dobijał swoimi wypowiedziami dziewczyne, która zachorowała z powodu zdrady meża. Taki egoizm w czystej postaci :?

No tak zrozumiałam jakby Was dwie było;) ale spoko koko ;)

przez Candy14 28 maja 2012, 10:44
Ja niestety nie jestem zdolny do czegoś takiego i zdrady bym na pewno nie wybaczył. To jest właśnie jeden z powodów, dla których zdecydowałem się na samotność.

to jest jedna z wymowek
Prawda jest taka, że mało kto jest wierny w związku z kilkudziesięcioletnim stażem, j

Twoi rodzice sie zdradzali?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bakus 28 maja 2012, 10:56
cóż... zatem zadaje pytanie do tych co mówią, że warto czekać, nie warto iść do panienek za kasę itp. DLaczego warto czekać skoro i tak się prawdopodobnie będzie zdradzonym??

przez Dariusz_wawa 28 maja 2012, 11:02
bakus napisał(a):cóż... zatem zadaje pytanie do tych co mówią, że warto czekać, nie warto iść do panienek za kasę itp. DLaczego warto czekać skoro i tak się prawdopodobnie będzie zdradzonym??

Bo za kasę tak nie smakuje - czysta mechanika .
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez carlosbueno 28 maja 2012, 11:17
Co do panienek za kasę to jak ktoś chce niech chodzi ja byłem raz ale się straszliwie zestresowałem i nie doszło do niczego a zapłacić musiałem :mrgreen: później przez pół roku po tym miałem doła i wmawiałem se impotencje więc nie zawsze to na zdrowie wychodzi chodź w niektórych przypadkach może pomóc.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg