Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez socorro 22 sty 2014, 21:51
Problem w tym, że prawictwo wynika z kontekstu a kontekst z prawictwa.

a to wszystko z podejścia? charakteru? osobowości? facet p.i.z.d.owaty, który nie będzie prawiczkiem też będzie miał 'kontekst'.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez jetodik 22 sty 2014, 21:51
djkocyk,

samonakręcająca się spirala, dobrze tam ktoś to ujął.

przykład z życia: jeśli społeczeństwo postrzega prawiczków jako kogoś żałosnego, to większość prawiczków będzie się tak czuła i będą się im trzęsły ręce w kontaktach z kobietami.

przykład hipotetyczny: jeśli społeczeństwo postrzega lekarzy jako kogoś żałosnego, to lekarz będzie się czuł żałośnie i będą mu się trzęsły ręce w kontaktach z ludźmi,

tylko nieliczne, bardzo niezależne jednostki są ponad to.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez djkocyk 22 sty 2014, 22:03
socorro napisał(a):

a to wszystko z podejścia? charakteru? osobowości?

Z wszystkiego po trochu - z nieatrakcyjności fizycznej, nieatrakcyjnej osobowości, słabego charakteru tj. nudny, niezaradny-czytaj biedny, mało pewny siebie itd. itp. itd. itp.

socorro napisał(a):
facet p.i.z.d.owaty, który nie będzie prawiczkiem też będzie miał 'kontekst'.

Z p.i.z.d.owatymi facetami, którzy nie sa prawiczkami jest jest jak z palaczami. To, że wielu pali nie znaczy, że każdy padnie na raka.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 22 sty 2014, 22:16
dlatego ja już dawno pisałem, że jak ktoś jest prawiczkiem, albo nie radzi sobie w związkach, powinien najpierw popracować nad kontekstem: pewnością siebie, wyglądem, zaradnością itp., a później brać się za kobiety.

niektórzy twierdzili, że w odwrotnej kolejności, ale to ich wybór.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez socorro 22 sty 2014, 22:21
jetodik, też tak myślę. grunt żeby się w tym nie zatracić
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez djkocyk 22 sty 2014, 22:28
jetodik napisał(a):dlatego ja już dawno pisałem, że jak ktoś jest prawiczkiem, albo nie radzi sobie w związkach, powinien najpierw popracować nad kontekstem: pewnością siebie, wyglądem, zaradnością itp., a później brać się za kobiety.

Ja pracuje od kilku lat - efekty marne. Pewnych rzeczy w swojej osobowości, charakterze nie da się zmienić. Jak powiedzial Tyrion w "Grze o Tron": "Nie ma lekarstwa na bycie ciotą".
Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 22:35 przez djkocyk, łącznie edytowano 1 raz

przez jetodik 22 sty 2014, 22:30
ści nie zmienisz?

a w jaki sposób pracowałeś, jeśli można wiedzieć?

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 22:30
Czytam te wasze wypociny i usmialem sie do rozpuku. Postrzeganie pizdowatosci przez pryzmat tego, czy ktos jest prawiczkiem, czy nie jest. Swietnie. Byc mezczyzna, to nie znaczy "zaliczyc", a tym bardziej zaliczac jak najwiecej. Na bycie prawdziwym facetem sklada sie wiele cech, ale podejrzewam, ze wiekszosc z was nie wie o co chodzi. Wedlug mnie, macie jakies chore postrzeganie swiata. Jezeli dla was, za przeproszeniem " wsadzic i wyjac" jest rownoznaczne z nie byciem ( jak wy to nazywacie) pizda, to gratuluje.

przez mark123 22 sty 2014, 22:30
carlosbueno napisał(a):Dlatego do 20-tki a najlepiej 18-tki powinien być obowiązek stracenia prawictwa, rodzice i szkoła powinna tego dopilnować tak jak nauczenia się czytania, pisania i liczenia.

Mam przeciwny pogląd.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 22 sty 2014, 22:31
Ja z atut to mam tylko niezły, choć daleki do wybitności wygląd, ale robię się coraz starszy i ten atut słabnie z roku na rok z resztą w moim wieku to się już nie patrzy tyle na wygląd co na odpowiedzialność i pozycję społeczną, a ta u mnie jest zerowa.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 22 sty 2014, 22:35
smiech_przez _lzy,

nikt tak nie pisal, nie czytales dokladnie, wiadomo, ze to sie rozbija o indywidualne przypadki, ale kobieta od razu taki obraz ma przed oczami jak uslyszy.

i czesto pewnie bycie prawiczkiem jest efektem "p.i.z.dowatosci".

no chyba, ze uslyszy "prawiczek z przekonania" - ja pierwszy raz dzisiaj sie natknalem na to sformulowanie:D

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 22:43
A co masz na mysli przez slowo "pizdowatosc"? Wytlumacz mi. Wytlumaczcie mi wszyscy, bo nie rozumiem. Rzucam wam wyzwanie. Do dziela. Slucham, to znaczy czytam. Wykazcie sie. Prosze.

przez carlosbueno 22 sty 2014, 22:47
pizdowatość to bycie prawiczkiem w wieku 25 lat wzwyż, zarabianie mniej niż 8 zł/h w wieku ponad 30 lat przez faceta. Brak prawka i mieszkanie ze starymi po 30-ce.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 22 sty 2014, 22:48
smiech_przez _lzy, ja osobiscie nie lubie tego słowa, dlatego uzylem go w cudzyslowiu i w takim znaczeniu w jakim uzywaja go inni:

nadwrazliwosc, niesmialosc, bojazliwosc, brak pewnosci siebie, niska samoocena, uleglosc, biernosc itd.

Sortuj wg