wiara a seks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wiara a seks

przez lakuda 03 lut 2011, 14:13
po pierwsze -rzadko kiedy widzę coś tak żałośnie głupiego ,jak to co napisałeś .
po drugie-a ten list to Bóg napisał Bóg własnoręcznie ? Czy człowiek?
Po trzecie- kolejny raz odbiegasz od tematu ,czyli off top agein .
lakuda

wiara a seks

przez polakita 03 lut 2011, 14:47
Ahmall Gammat, myślę że ludzie będą cię nienawidzić tak długo jak długo będziesz mówił im o Bogu i swoim nawróceniu, oni tego nienawidzą bo ich to kłuje w oczy. Bo mówisz prawdę a oni nie chcą jej dostrzec.

wiara a seks

przez linka 03 lut 2011, 14:57
polakita, proszę cię....jesteś katoliczką - jest to dla ciebie prawda. Jesteś Buddystką, wyznajesz islam czy judaizm, jesteś ateistką, agnostykiem - i prawdą już to dla ciebie nie jest.... dla ciebie dowodem że Bóg istnieje jest ziemia i ludzie, dla mnie to ma inne podłoże i wierzę w ewolucję a nie w Adasia i Ewę z jego żebra.......dla ciebie morze się rozstąpiło bo tak chciał Jezus - otóż da się to wytłumaczyć naukowo, tak samo jak to, że krzak zapalił sie na pustyni a palące się owoce wytworzyły halucynogenne opary i koleś "rozmawiał z Bogiem" ......
Więc nie ma sensu wmawianie wszystkim, że to jest jedyna słuszna i dobra droga a ta prawda jest jedyną najprawdziwszą prawdą.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wiara a seks

przez paradoksy 03 lut 2011, 15:11
polakita napisał(a):Ahmall Gammat, myślę że ludzie będą cię nienawidzić tak długo jak długo będziesz mówił im o Bogu i swoim nawróceniu, oni tego nienawidzą bo ich to kłuje w oczy. Bo mówisz prawdę a oni nie chcą jej dostrzec.

myślę, że pieprzysz głupoty, a slowa "nienawiść" nie używam nigdy odnośnie ludzi z internetu :lol:
nie ma jednej jedynej prawdy, ile razy juz to tutaj powtarzam?
paradoksy

wiara a seks

przez polakita 03 lut 2011, 15:19
wy się denerwujecie, bo tak naprawdę nie macie żadnej ideologii do zaproponowania, żadnej alternatywy, nic do zaproponowania Amalgamatowi w odpowiedzi oprócz swojej złości :P no ale nie będę wkładać kija w mrowisko, każdy sam dochodzi do PRAWDY, teraz twierdzicie że jej nie ma, ja nie mam ochoty polemizować, męczą mnie takie dyskusje.

polakita napisał(a):Bo mówisz prawdę a oni nie chcą jej dostrzec.

Mówiąc "prawda" miałam na myśli jego nawrócenie i świadectwo, choćby to w którym mówi o seksie małżeńskim że jest lepszy niż to wszystko czego doświadczył wcześniej. To są fakty na które nie macie żadnej odpowiedzi.
Ostatnio edytowano 03 lut 2011, 15:24 przez polakita, łącznie edytowano 1 raz

wiara a seks

przez Imre 03 lut 2011, 15:23
polakita, nie przesadzaj. Przecież widzisz, że Paradoksy to sofistka, a tak się składa, że sofizm jest starszy od chrześcijaństwa i jest poważną "ideologią".
Imre

wiara a seks

przez paradoksy 03 lut 2011, 15:50
tak się zastanawiam skąd wy taką wiedzę o mnie macie... :lol: :lol: chyba znacie moją osobę lepiej niż ja sama :mrgreen:
paradoksy

wiara a seks

przez Thazek 03 lut 2011, 16:02
paradoksy, Bo to są detektywi z CSI Miami :lol:
Thazek

wiara a seks

przez linka 03 lut 2011, 16:02
Co do tematu: religia i kościół :

- twierdzą, że seks ma służyć głównie do prokreacji - a przyjemność ma być ewentualnie dodatkowym bonusem
- nie toleruje, nie pochwalają niczego poza stosunkiem klasycznym
- nie toleruje antykoncepcji - wiec ewentualnie dla stosujących NPR oznacza to przymusowe okresy celibatu
- nie uznają seksu przedmałżeńskiego - nawet z osobą z którą ma się zamiar brać ślub (a ja zawsze myślałam, że grzech jest wtedy gdy komuś dzieje się krzywda w związku z naszymi poczynaniami)
- kościół sprowadza wartość kobiety do kawałka tkanki między jej nogami

Tak mi się nasunęło...a teraz jeszcze ksiądz ma prawo pytać: o choroby weneryczne........może wysłać na badania do psychiatry i psychologa ( za pewne do takich którzy będą mieli nastawienie czysto "pro katolickie" ) ...o zgrozo!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez Zenonek 03 lut 2011, 16:41
Heteroseksualny anal i oral jest chyba dozwolony :D ?

wiara a seks

przez linka 03 lut 2011, 16:47
Zenonek, Nie. Stosunek ma się kończyć złożeniem nasienia w łonie kobiety. Tak samo niedozwolone jest doprowadzanie do orgazmu dłońmi czy to sobie czy to współmałżonkowi.
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez Zenonek 03 lut 2011, 16:53
Pomimo , ze ja jestem za stalymi zwiazkami, to uwazam, ze Kosciol nieco przegina.

Tzn ja rozumiem np wstrzemiezliwosc seksualna przed slubem, przysiege wiernosci ale niektore rzeczy sa przesadzone...jak np z tym, ze nie mozna seksu oralnego uprawiac...chociaz na pewno "nie mozna" ?

Przeciez to sa zwykle pieszczoty hmmmmm

wiara a seks

przez linka 03 lut 2011, 16:56
Zenonek, No jeśli kończy się gdzie indziej niż wewnątrz kobiety to nie jest dozwolony.....niestety.
Przyjaciel forum

wiara a seks

przez Zenonek 03 lut 2011, 17:06
To troche przeginaja.

Nie wszyscy chca sie zabepieczac chemicznie lub np kondomem, bo to lipa a nie milosc wtedy (z kondomem).

A inne formy seksu (anal, oral , pieszczoty "reczne" ) przeciez mozna traktowac w zwiazku/malzenstwie jako formy antykoncepcji.

Sortuj wg