Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Snejana 14 lut 2013, 01:36
ProstaNazwa, zawsze tyle tu siedział a teraz ani widu ani słychu. brakuje tu teksow o nożach ;)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 01:38
Snejana i o garach rzecz jasna :mrgreen: nie mam pojęcia, 3 dni temu wrzucił jakąś piosenkę i od tej pory cisza...
ProstaNazwa

przez Snejana 14 lut 2013, 01:40
ProstaNazwa, o garach akurat nie chciałam wspominać :roll: :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 14 lut 2013, 01:45
Snejana, :lol: widzi siostra ja bym z nich zrobił ekipę nie do pokonania :P
ale on musi dobrze wyglądac na treningu, to okrutne

dam mu 5 minut :P sam będę chodził z cygarem w garniturze ... siostra mam jakiś garnitur tak w ogóle ? :P
Adam Smith

przez Snejana 14 lut 2013, 01:50
Tomcio Nerwica, to ja ma wiedzieć, chyba brat nie ma :P ale spoko dostanie brat pierwsza trenerska wypłate to się brat szarpnie na jakieś armaniego, a siostrze brat norki zafunduje :angel:
widzi siostra ja bym z nich zrobił ekipę nie do pokonania

oby brat o nich lepiej dbał niż o siebie :P

przez kapseicyna 14 lut 2013, 01:50
cześć wam :papa:
kapseicyna

przez Adam Smith 14 lut 2013, 01:57
Snejana, to w czym ja pojadę na konferencję ? w klapkach i okularach przeciwsłonecznych ( bez jednej oprawki ) :P muszę wynegocjować dobry kontrakt :P
oby brat o nich lepiej dbał niż o siebie

oby mnie nie wyrzucili za picie piwa i notoryczne spóżnienia na trening , bo lubię pospać do południa :P

-- 14 lut 2013, 01:58 --

kapseicyna, cześć :D
Adam Smith

przez kapseicyna 14 lut 2013, 02:00
Tomcio Nerwica, przynajmniej ty mnie zauważyłeś :mrgreen: dzięki ci za to
kapseicyna

przez Snejana 14 lut 2013, 02:01
kapseicyna, cześć :papa:
Tomcio Nerwica, pomyślą, że brat ulegl wypadko po drodze jak brat się tak pokaże :P ja nie mam nic eleganckiego, no jedynie sukienke ze studniowki, jeśli się brat wciśnie :P
muszę wynegocjować dobry kontrakt

pazera jak zawsze :roll:
oby mnie nie wyrzucili za picie piwa i notoryczne spóżnienia na trening , bo lubię pospać do południa

piwo można wprowadzić jako napój izotoniczny i a godziny treningów przenieść na popołudnia :D

przez Adam Smith 14 lut 2013, 02:09
Snejana, sukienka ze studniówki , siostra to zawsze wie jak mi pomóc :roll: :P wypożyczę jakiś garnitur i zapłacę po pierwszej wypłacie :P
pazera jak zawsze

wydali 90 milionów euro na Ronaldo , to i dla mnie musi się znależć przyzwoite wynagrodzenie :P
piwo można wprowadzić jako napój izotoniczny i a godziny treningów przenieść na popołudnia

to drugie może być , ale jak piłkarze mają trenować po pijaku , to nas czeka 2 la liga :P

-- 14 lut 2013, 02:09 --

kapseicyna, bo ja mam sokoli wzrok :P
Adam Smith

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 02:11
kapseicyna hej :)
ProstaNazwa

przez kapseicyna 14 lut 2013, 02:12
Nie mam weny do pisania jakoś ostatnio, a nie chce siedzieć sam :/ co słychać?
kapseicyna

przez ProstaNazwa 14 lut 2013, 02:14
kapseicyna mam tak samo, że nie chcę sama siedzieć... dzisiaj Snejana musiała mnie do pionu postawić, bo głupoty pisałam :mrgreen: a u Ciebie jak tam?
ProstaNazwa

przez Snejana 14 lut 2013, 02:14
Tomcio Nerwica,
sukienka ze studniówki , siostra to zawsze wie jak mi pomóc

byłby brat Anną Grodzką footballu :P :D a garniturów nie wypożyczają na ładne oczy :roll: a nawet jesli to bratu nie wypożyczą :mrgreen:
wydali 90 milionów euro na Ronaldo , to i dla mnie musi się znależć przyzwoite wynagrodzenie

rany, płacić za brata, ja to bym brata nie wzieła nawet gdyby mi dopłacali (nie bij :hide: ) :P
to drugie może być , ale jak piłkarze mają trenować po pijaku , to nas czeka 2 la liga

no to piwo tylko po meczu/ treningu :P

Sortuj wg