Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Adam Smith 11 maja 2012, 00:45
Marsal2, rzeczywiście , my nawet możemy się o tym przekonać , jeżdzimy nimi , co prawda 200tys km na liczniku ale to zawsze bmw :D
Adam Smith

przez chory 11 maja 2012, 00:46
_z_, nas wykupują wszyscy, pójdę dalej sami wyprzedajemy a jak nie to zamykamy, Obama dziś zatwierdził w USA związki homoseksualne, więc macie pęd za nowoczesnością... Polska musi być na przykład Szwecji, Norwegii w niektórych aspektach.
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez Adam Smith 11 maja 2012, 00:47
pustkaa, nie mam żadnego pomysłu , chyba jedyne wyjście to zamknąć mnie w piwnicy albo przywiązać do kaloryfera , wtedy bym nie palił :D
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Absinthe 11 maja 2012, 00:48
chory, to dobrze,że w siebie wierzysz;).Jednak z całym szacunkiem,nie uważasz ze trudno wiedzieć wszystko i najlepiej ?:).Może inni też mają trochę racji,albo przynajmniej warto przemyśleć ich słowa?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Stark 11 maja 2012, 00:49
chory, Wiem tyle, że tym gównianym światem rządzi pieniądz,tylko i wyłącznie, wartości czy ideały, nie mają znaczenia w dzisiejszych czasach, tak samo i przeszłość, co obchodzi np, bezdomnego człowieka przeszłość tego kraju?
NIC, ma to w dupie, martwi się co jutro wychleje czy zje...
Oczywiście każdy ma swoje blokady moralne,czy wartości i łatwiej jest w coś wierzyć, czy wyznawać,dążyć, to czyni nas "ludźmi".
Stark

przez _z_ 11 maja 2012, 00:50
Marsal2 napisał(a):_z_, przyznasz jednak, że samochody nadal szwaby mają dobre. ;)

Oczywiście

chory napisał(a):_z_, nas wykupują wszyscy, pójdę dalej sami wyprzedajemy a jak nie to zamykamy, Obama dziś zatwierdził w USA związki homoseksualne, więc macie pęd za nowoczesnością... Polska musi być na przykład Szwecji, Norwegii w niektórych aspektach.

Jeśli My Polacy nie przejrzymy na oczy to już niebawem zamiast Polska będziemy nazywać się Poland bo języka Polskiego nam zakażą , cała ta Unia , Usa to jeden WIELKI ( nie tylko terytorialnie ) umierający pasożyt. Co gorsza mam wrażenie że wielu to wie - ale nikt o tym nie mówi.
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

przez Marsal2 11 maja 2012, 00:51
chory, a co? Masz coś przeciwko związkom homoseksualnym?

Tomcio Nerwica, akurat BMW jest "gupie". :P Jednak przyznać musisz, że mercedesy, VW, BMW, to jednej z najlepszych aut na świecie.
Marsal2

przez chory 11 maja 2012, 00:54
Absinthe, nie uważam że wiem wszystko najlepiej ale w większości spraw wiem co powiedzieć, jestem rozgarniętym człowiekiem, zawsze mającym swoje zdanie, a nie byle dzieciakiem z ulicy, szczekaczem. Wiem co mówić i kiedy. Ale jak każdy nie jestem idealny.
zbanowany

przez Marsal2 11 maja 2012, 00:55
Tomcio Nerwica, ja rzuciłem w sensie dosłownym. Wypaliłem ostatniego papierosa, peta rzuciłem do studzienki i przestałem palić. ;) Co prawda nie paliłem dużo. 1.5 paczki tygodniowo przez 4 lata. od 3 lat nie palę w ogóle.
Marsal2

przez Adam Smith 11 maja 2012, 00:56
Marsal2, też nie przepadam za bmw , ale prawda jest taka że żaden z nas by takim nie pogardził :)
Adam Smith

przez chory 11 maja 2012, 00:56
Marsal2, tak, wg mnie to wynaturzenie. I mam nadzieje że u nas NIGDY to nie przejdzie, jak narkotyki, legalizacja itd. u nas i bez tego patrzcie co się dzieje. Otwórzcie oczy.
zbanowany

przez _z_ 11 maja 2012, 00:57
chory napisał(a):Absinthe, nie uważam że wiem wszystko najlepiej ale w większości spraw wiem co powiedzieć, jestem rozgarniętym człowiekiem, zawsze mającym swoje zdanie, a nie byle dzieciakiem z ulicy, szczekaczem. Wiem co mówić i kiedy. Ale jak każdy nie jestem idealny.

Usiądź kiedyś z bezdomnym , kup mu bułkę , i pogadaj , niech opowie Ci o życiu , jeśli będziesz miał trochę szczęścia i trafisz na "odpowiedniego" bezdomnego zobaczysz że na ulicy można bardzo wiele się nauczyć... Poważnie. A bułka to tylko 40gr.
navigare necesse est, vivere non est necesse
_z_

przez Marsal2 11 maja 2012, 01:01
chory, homoseksualizm nie jest żadnym wynaturzeniem. Jest czymś naturalnym. Występuje u większości gatunków zwierząt na ziemi.

-- 11 maja 2012, 01:02 --

Tomcio Nerwica, jakby mi ktoś takiego podarował, to bym na pewno się nie obraził. Zapytałbym jednak dlaczego nie merc. :P
Marsal2

przez chory 11 maja 2012, 01:02
_z_, wiem co mi powie, jak to źle i jak nie dobrze. Wszechwiedzący także nie jestem.

-- 11 maja 2012, 08:34 --

Marsal2, to jest chore, my jesteśmy LUDŹMI nie zwierzętami, no chyba żeś homo to zrozumiem dlaczego tak bronisz.
zbanowany

Sortuj wg