Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

1.Bardzo dobrze
64
32%

2.Dobrze.
51
26%

3.Srednio.
41
21%

4.Źle.
16
8%

5.Bardzo źle.
27
14%

Liczba głosów : 199

przez NieznanySprawca 22 paź 2013, 21:21
53970 akcji moderatorow w ciagu tylko 2 ostatnich lat

Z czego 30000 to same tematy amfce. :P
NieznanySprawca

przez Candy14 22 paź 2013, 21:23
Masked_Man, wydaje mi sie ze na tak ogromnym forum gdzie uzytkownicy pisza po kilkaset jak nie wiecej postow dziennie nie tak latwo utrzymac lad. Bylam na wielu forach i to jest jednym z najlepiej moderowanych. Nie wprowadza sie ostrzezen za byle gowno chociaz tak latwiej byloby utrzymac porzadek ale panowalaby atmosfera aresztu co dla ludzi z problermami psychicznmi nie jest wskazane ... na glowe tez sobie wejsc nie daja bo bylby kompletny rozpizdziel. Moim zdaniem trzeba docenic to, ze mamy tu swoja przystan gdzie mozna pogadac nawet jezeli czasami offtop sie robi.
Ostatnio edytowano 22 paź 2013, 21:24 przez Candy14, łącznie edytowano 1 raz
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Artemizja 22 paź 2013, 21:23
khaleesi, to było na PW i tam jest większa swoboda wypowiedzi. Ponadto, spory najlepiej rozwiązywać przez PW. Jakby Mu nie odpisała, to by było, że jest chamska i ignoruje. Naprawdę tego nie widzisz, czy nie chcesz widzieć?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 22 paź 2013, 21:23
Ja się przyznaję ostatnio nieczęsto bywałam, gorszy okres, źle się czułam i na ironię wtedy muszę odpocząć od forum, kiedyś było na odwrót ale to rozważania na inny czas.
Natomiast moderator nie ma żadnego obowiązku udzielania się na forum, ma sprzątać, porządkować ewentualnie interweniować......
Bałagan jest, był i będzie - tak to wygląda gdy jest tylu użytkowników i tyle tematów - każdy ma coś do powiedzenia - i dobrze, inaczej nie byłoby tej społeczności.
Można zawsze wprowadzić jakiś mega-faszystowski regulamin, ale chyba nie o to chodzi prawda? :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez khaleesi 22 paź 2013, 21:24
Nefertari, ale i tak moderatorka przemiła nie była. Przecież na odległośc w pw na tych skreenach widać, żę Nikita ma zaburzenia paranoiczne.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez NieznanySprawca 22 paź 2013, 21:25
moim zdaniem rownowaga miedzy liberalnym podejsciem do uzyszkodnikow, a nie pozwalaniem na przekraczanie pewnych granic jest zachowana.
Ostatnio edytowano 22 paź 2013, 21:30 przez NieznanySprawca, łącznie edytowano 1 raz
NieznanySprawca

przez niosaca_radosc 22 paź 2013, 21:25
Ahma, jeśli chodzi o Ciebie to raz, tylko raz powiedziałam, że masz schizofrenię i dlatego tak mnie nie cierpisz?
Tyle, że ja nadal jestem tego zdania. I nie tylko ja. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że wszyscy naokoło mówią, że masz schizofrenię (głównie specjaliści), ale Ty wiesz lepiej i jeszcze się na mnie wściekasz, że wtedy wtrąciłam się do rozmowy. Dla mnie to nie jest powód do wstydu, bo wolałabym mieć schizofrenię, którą łatwo opanować lekami niż z.o, z którymi leki już tak dobrze sobie nie radzą i trzeba tyrać na terapii.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez Masked_Man 22 paź 2013, 21:26
Candy14, ja widzialem lepiej zadbane fora, aczkolwiek przyznam, ze nie bylo tam tylu postow, co tutaj, takze wstrzymuje sie z dalszym brnieciem w ta strone.

Pytanie z innej beczki: dlaczego wiekszosc moderatorow to...kobiety? :P Czyzby Panowie byli dyskryminowani? :lol: :lol: 8)
Masked_Man

przez Artemizja 22 paź 2013, 21:28
khaleesi, Moderatorka też jest człowiekiem. I tak ma szczęście, że to była niosąca_radość. Gdyby trafił na mnie, to późniejsza konwersacja byłaby zdecydowanie ostrzejsza. Modzi też mają prawo się bronić. Nie ma, że każdy będzie mógł nawrzucać Modowi a ten nic. Każdy ma prawo do obrony.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez PJT 22 paź 2013, 21:28
Nefertari napisał(a):PJT, tę kwestię już wyjaśniliśmy. Skoro Niktita zaczął, to trzeba było przedstawić drugą stronę medalu, ponieważ niedowiarki zaczęły tupać nóżkami.

kumam
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez NieznanySprawca 22 paź 2013, 21:29
Pytanie z innej beczki: dlaczego wiekszosc moderatorow to...kobiety?

No, mozna by przyjac jeszcze jakiegos dyssocjalnego bydlaka dla rownowagi (nie, nie zglaszam kandydatury 8) ).
NieznanySprawca

przez Candy14 22 paź 2013, 21:29
, ale i tak moderatorka przemiła nie była.

po pierwsze nie ma chyba takiego obowiazku jak ktos do niej z buzia i oskarzeniami wyssanymi z palca wyskakuje, po drugie kazdy maja jakas swoja granice ktorej inni przekroczyc nie powinni bo zaczyna sie byc niemilym.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lord Kapucyn 22 paź 2013, 21:30
Moderatorki to same kobiety, bo to jest taka koalicja przeciwko amfce. A jednego dyssocjalnego bydlaka już moderacja ma. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Artemizja 22 paź 2013, 21:30
Masked_Man, Dwóch Adminów to faceci, dwóch Modów to faceci. Nie ma dyskryminacji. Tak to wyszło w trakcie dobierania ekipy ;)

Administrator

Sortuj wg