Pytanie do Admina/Moderacji

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Pytanie do Admina

przez Magdaa 10 maja 2010, 18:01
Linka, przeginasz troszeczkę. Wiesz o tym? Może zapanuj dziewczyno nad nerwami, bo nie pozwolę żebyś mi tutaj ubliżała bez powodu. Więc ogarnij troszkę nerwy.

[Dodane po edycji:]

Linka- obraziłaś mnie, nie odwracaj teraz kota ogonem. Naskoczyłaś na mnie, a skoro tego nie widzisz to już nie moja wina.
p.s. Teraz już wiem czemu Ty masz tak mało postów... bo dopisujesz sobie pod kolejnym postem zamiast napisać swój, fajny patent.
Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 18:02 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ja nie przeginam tylko piszę o faktach i nie obraziłam cię więc EOT z mojej strony.
Magdaa

przez linka 10 maja 2010, 18:06
Pisz pisz, :blabla: , licznik już nabija :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Magdaa 10 maja 2010, 18:10
No widzisz, dalej jesteś chamska. Nie umiesz przestać? Sprawia Ci przyjemność obrażanie kogoś? Ale spoko, i tak pewnie nie dostaniesz ostrzeżenia za to że mnie obrażasz... Więc rób to dalej, miłej zabawy. Zastanawiam się tylko skąd tyle jadu w Tobie.
Magdaa

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ALEKS*OLO 10 maja 2010, 18:39
Magdaa, po co załozyłas nowe konto ???
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez shadow_no 10 maja 2010, 18:43
ALEKS*OLO, przeczytaj poprzednią stronę.
CZY SĄ JAKIEŚ PYTANIA DO ADMINÓW? :>
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez ALEKS*OLO 10 maja 2010, 18:47
shadow_no, no dobre, ale po co zakładać nastepne (4?) konto tylko dlatego, ze licznik postów 4 cyfrowy :shock:
Wogóle Tomek tak można ??
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Magdaa 10 maja 2010, 18:51
Najwidoczniej miałam powody. A jakie czwarte konto? Z tego co pamiętam to trzecie takie 'normalne' (jakieś faktycznie założyłam będąc na zbanowaniu, ale tylko po to aby móc odpisać w temacie w którym o mnie pisaliście).
Miałam jedno konto, zapomniałam hasła i nie miałam jak go odzyskać (założyłam je w lutym 2008) więc założyłam drugie (w maju 2009). Te drugie przed chwilą usunęłam (dostałam zgodę) i mam te.
Widocznie miałam powód. Ponadto najpierw zapytałam czy mogę. Dostałam zgodę, więc tak zrobiłam. W czym jest problem?...
Ostatnio edytowano 10 maja 2010, 18:52 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

przez shadow_no 10 maja 2010, 18:52
ALEKS*OLO, nie mnie pytaj po co :) Ja nie mam takiej potrzeby.
Odpowiedź napisałem na poprzedniej stronie.

przez yans 10 maja 2010, 18:54
Magdzie by się przydał dobowy limit postów - może nasz (baczność!) Admin (spocznij!) doda taki skrypt? ;) Potem jeszcze można by na tym zarobić - "odblokuj limit smsem! tylko 4,99pln!" :D.
A jeszcze mam jeden pomysł dla Admina - kolorowe nicki od 4000 postów wzwyż! Magda by chyba zeszła na zawał :D
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Magdaa 10 maja 2010, 18:55
yans napisał(a): Magda by chyba zeszła na zawał :D

Na początek proponuję, abyś Ty zszedł ze mnie.
Ty przez 20 dni nabiłeś 120 postów, to też niezły wynik...
Magdaa

przez yans 10 maja 2010, 18:58
Relaks Magduś, żartowałem - piłem do niedawnych dyskusji o kolorowych nickach ;) Nie miałem zamiaru Cię urazić, każdy sobie pisze ile chce :)
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez shadow_no 10 maja 2010, 18:59
Za często się skupiacie na innych mam takie wrażenie. Temat zamykam do odwołania.
Pytania do mnie proszę kierować na maila lub pw.

przez Paranoja 10 maja 2010, 20:12
Śmiertelniczka napisał(a):Ja z powodu mojej nerwicy natręctw już 2 razy kasowałam swoje konta i zakładałam nowe. Nie dostałam bana.
A co do tego, co napisałam wcześniej: eufrozyna-wita-was-ponownie-t20813.html - na podstawie tego tematu to wywnioskowałam. Te posty, które ta dziewczyna pisała przed skasowaniem konta, nie są teraz wliczane w liczbę jej postów. Jakoś wróciła i są liczone od nowa. Podobnie było chyba w wypadku Paranoi.

chciałabym nieco sprostować. Mialam dość ciężki okrew w tamtym czasie i bardzo krótkim czasie miałam jedno konto, które za chwilę kasowałam bo chciałam "ucieć" stąd bo "nik mnie nie lubiał, nikt mnie nie kochał, każdy ignorował", po czym na drugi dzien wracałam, zakładając nowe konto. Miałam raz konto Paranoja, które skasowałam, założylam nowe, które po prośbie skierowanej do shada zostało zmienione z (chyba) helki na Paranoja. Jak zaglądasz na temat "czego aktualnie słuchasz, które założyłam jako Paranoja ta stara to zobaczysz, że konto jest nieaktywne :D dziękuję za uwagę :uklon: :uklon: :uklon:

uff
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 10 maja 2010, 20:30
mam pytanko:dlaczego jak siè logujè i mam opcjè "zaloguj mnie automatycznie",klikam w ikonkè ,a i tak za kazdym razem muszè wpisywac login itp???
wovacuum

Sortuj wg