zadajesz pytanie

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Re: zadajesz pytanie

przez yans 11 maja 2010, 14:44
technikiem elektronikiem o specjalizacji systemy komputerowe.

Twoja praca - pasja czy jedynie źródło utrzymania?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez Shadowmere 11 maja 2010, 14:45
moja praca-mam nadzieję-będzie moją pasją
Najpiękniejsze drzewo to..
Shadowmere

przez yans 11 maja 2010, 14:52
kwitnąca wiśnia :D

to ja teraz zemszczę się na shadowmere za pytania do kobiet ;)
Komu będziesz kibicował na MŚ w RPA?
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Shadowmere 11 maja 2010, 14:53
Moja drużyna to od urodzenia Chelsea London.

[Dodane po edycji:]

pyt.oglądałeś mistrzostwa Angli?
Shadowmere

przez wovacuum 11 maja 2010, 15:58
nie ale malzon oglàdal i przezywal :D

czy jestes dzisiaj szczesliwa -szczèsliwy???tak po prostu :D
wovacuum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 16:08
nie!!!!!!!rok temu o tej porze bylam najszczesliwsza dziewczyna na świecie!!!pogodną,spokojną,uzdrowioną!!!
Pyt:Czy zaburzenia depresyjno lękowe plus derealizacje w ogole można wyleczyc,zwlaszcza jak ma sie fatalną sytuację rodzinną??
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 16:25
Z derealizacji wyszłam.. Nerwica raz odpuszcza, raz wraca.. Ale wierzę że i z niej można wyjść. A od toksycznej rodziny należy się odciąć.

Czeka mnie ciężki, bardzo ciężki dzień z obcymi ludzmi, a mam fobię społeczną i NL. Jak mogę sobie pomóc?
Magdaa

przez linka 11 maja 2010, 16:31
Wypisać sobie na kartce co najgorszego może się stać i napisać kilka scenariuszy co mogę w takiej sytuacji zrobić - wtedy nic cię nie zaskoczy, a jednocześnie można troszkę zdać sobie sprawę jakie mamy durne pomysły, na to co się może stać :mrgreen: . Jeśli ktoś znajomy będzie tam z tobą - uświadomić co jest nie tak i powiedzieć, że możesz poprosić go pomoc i zachowywać się "dziwnie" żeby się nie wystraszył. Mieć w łapce ze sobą jakąś swoją "magiczną" rzecz, talizman, coś co przynosi szczęście( ja mam kamyk znad morza :D ) , przywołuje fajne wspomnienia i koncentrować się na tym, no i klasyka - zapodać sobie benzo.

Które wakacje w swoim życiu wspominasz najlepiej - gdzie byłaś?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 16:33
Magdaa, Przytul się do Michała,pogłaszcz Kicię,obejrzyj cos miłego w telewizji,szczerze mowiąc mi najbardziej nastrój poprawiają horrory.Do czwartklu jeszcze dwa dni,więc zjedz dzis cos pysznego-np cos wloskiego.Do czwartku brzuszek sie "naprostuje;).
Co zrobic gdy odciąlęś sie od toksycznej rtodziny,ale poczucie winy nie daje Ci żyć?
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 16:35
Zeszłe wakacje- prowadziłam swoją gastronomię nad morzem, opalałam się, wydawałam dużo kasy na drinki, chodziłam na balety ze znajomymi... Żyć nie umierać... Ach...

A miałeś/aś jakieś najgorsze wakacje?

(Linka, dziękuję. Niestety nie będzie ze mną nikogo znajomego i nie będę mogła mieć nic w dłoni. Boję się, że dostanę ataku itd i wstyd mi będzie przerwać zdjęcia i powiedzieć 'Ej, halo, ja umieram, chcę do mamy :why: ' Ale siara...)
(Shadowmere- dziękuję :* Teraz jakoś ogarnę, ale czwartek zapowiada się koszmarnie)

[Dodane po edycji:]

Co do toksycznej rodziny- to nie TY masz mieć poczucie winy tylko ONI :!: :!: :!:
Magdaa

przez Shadowmere 11 maja 2010, 16:41
najgorsze wakacje-zapowiadaja sie tegoroczne..
ulubione perfumy?
Shadowmere

przez Magdaa 11 maja 2010, 16:59
Sunset Heat- Escada. Są boskie.

Ulubiony antyperspirant?

(Moje najbliższe wakacje też zapowiadają się na najgorsze)
Magdaa

przez linka 11 maja 2010, 17:03
Antidral lub etiaxil - jedyne jakie naprawdę działają, lecznicze, apteczne - świetne!!

Najdziwniejsze połączenie pokarmów jakie lubisz wcinać ( typuu ja np lubię żółty ser z dżemem wiśniowym na kanapce :mrgreen: ) ?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 11 maja 2010, 17:07
Kurcze ja to bardziej tak klasycznie jadam.
Ale moje szczurki!Ich ulubiona potrawa to plastry łososia z kiwi :D
Ulubiony tusz do rzęs?
Shadowmere

Sortuj wg