Ibogaina

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Ibogaina

przez Kalebx3 19 lis 2013, 19:16
No chyba ze ta kora liczy sie inaczej anizeli czysty hcl.

własnie o to chodzi ,że te wyliczenia to raczej choodzi o czyste HCL, a nie korę .
No i ja mam na mysli jednorazowe uzycie ale moze faktycznie branie 1 tabsa codziennie mialoby lepszy wplyw...

Ta opcja tez może byc niezła , ale co ja mogę wiedzieć, jak jestem w tym Temacie zielony. :?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Ibogaina

przez Siding Spring 20 lis 2013, 12:22
http://www.erowid.org/experiences/exp.php?ID=58716

Ale mam dla Ciebie kalebx info...spojrz na opis przezyc jednego typa co zazyl 1400 mg HCL a wiec Twoje 5 kapsulek kory ( tylko wlasnie trzeba znalesc czy tak sam zadziala)

Jak widac ibogaina odmienia zycie!!!!!!!!!

-- 20 lis 2013, 11:43 --

http://eboka.info/index.php?topic=738.0

wszystko wiadomo...dawki rzedu 1.5 grama to tycza sie czystego HCL. Ekstrakt z kory znacznie znacznie slabszy a moze zalezna od zawartosci alkaloidow:P. Ludzie zeby przezyc life changing experience biora nawet 20-25 gram tego ekstraktu ktory podales. A wiec kalebx musisz wszystko przyladowac;). Powodzenia. I dawaj znac

-- 20 lis 2013, 11:43 --

* mialem na mysli moc zalezna.

Ibogaina

przez Kalebx3 21 lis 2013, 13:30
A wiec kalebx musisz wszystko przyladowac;)

mówisz ?
Bardzo jestem ciekawy jak to na mnie zadziała. Sama Podróz i pózniejsze pozytywne ( mam nadzieję ) konsekwencje.
Ważne jest też miejsce Ibogainowej Podróży ,a w domu z Żoną -panikarą i dzieckiem nie wyobrażam sobie tego .
Jeszcze gotowa po pogotowie zadzwonic jak zobaczy ,że cos ze mną nie tak . I pewnie co pieć, dziesięc minut będzie przychodzic na sprawdzenie ,czy nie zemdlałem i czy jeszcze oddycham. Miałem z nią pewne tutaj przeboje jak eksperymentowałem z JHW , czy jakim innym śmeciem. Tak więc dom odpada . Może natura . Inna sprawa to wolałbym z kimś . Same trudności. Nie ma chętnych ? Aaaa , rozumiem ,ze wszyscy zdrowi po SSRI i pełni pogody ducha . To powodzenia :yeah: . Po 25 latach uczestniczenia w Progranie Psychiatrycznej Słuzby Zdrowia czas chyba na alternatywne Metody .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ibogaina

przez Siding Spring 21 lis 2013, 13:33
ja bym sprobowal ale nie ma jak..W pewnym badz razie musisz wszystko lyknac. Ciekawe jaka moc maja te kapuslki..jezeli w 1ednej jest 4-5% aktywnych alkaloidow to i tak dobrze. Ciekawe czy te info moglbys gdzzies znalesc.

Ibogaina

przez Kalebx3 21 lis 2013, 13:39
Ciekawe czy te info moglbys gdzzies znalesc.

podobnież w tym Sklepie można sie pytac w razie wątpliwości , ale co to za rozmowa jak sie nie zna angielskiego.
Rozumiem Lubudubu ,że sie boisz? ;) Czekasz ,aż ktos pierwszy przetrze szlaki , dopiero ewentualnie sie zdecydujesz ?
Zapewne do Ibogainy trzeba dorosnąc i nie uczyni Ona cudów u każdego lepszego pacjenta. Mysle ,że u mnie nadszedl ten Czas. Pomyśl , ile bys dał kasy za tenspecjał , jesli byłbys pewien ,że uzdrowi Twoja niemoc? Może nie uzdrowi tak w 100% ,ale chociaz w 50%?
Nawet nie 68 dolarów ( jak za ta korę ), ale i 500 dolców .

Ibogaina

przez jetodik 21 lis 2013, 13:49
z opisów tripów i działania ibogi, nie potrafie wywnioskować w jaki sposób miałaby działać na lęki.
to chyba najlepsze na uzależnienia, ponoć nie tylko od narkotyków ale i od np. neta można przestać być uzależnionym.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Ibogaina

przez Siding Spring 21 lis 2013, 13:52
Zabrzmi to troche egoistycznie ale boje sie troche i wolalbym zeby ktos przetarl szlaki. Wiem ze borykasz sie z podobnymi problemami jak ja czyli ahdh,lęki ocd, impulsywnosc i chaos we lbie;) wiec jezeli Ty bys odczul poprawe wtedy i ja moglbym miec nadzieje. Aczkolwiek nic nie powinno zlego wydarzyc sie...tylko no trzeba miec spokoj bo jak mowisz ze rodzinka tak by cie kontrolowala to w dupie z takim tripem:)

Nie patrze na kase. Jakby mialo pomoc to i 500 dolcow mozna zaplacic...z drugiej strony co ja mam do stracenia? resztke zdrowia? :lol: . /cenzura/ ja nawet tego nie mam.

I jak omawialaes juz z tymi ludzmi kiedy bedziesz sslal zamowienie?

Ibogaina

przez Kalebx3 21 lis 2013, 14:05
I jak omawialaes juz z tymi ludzmi kiedy bedziesz sslal zamowienie?

cierpliwości .
mam zamiar wziążć to na wiosnę,,, i nawet jakbym to sobie już wcześniej skołował ;)

-- 21 lis 2013, 16:00 --

Chyba zdecyduję się na to :
http://www.ibogaworld.com/shop/products ... -gram.html
Wysłałem juz e-maila do fachowca w tym temacie .
mam zamiar zmielić to na pył , a potem zalać to wrzątkiem , a jak wystygnie wypić i pożegnać się ze swoimi niemocami . Kużwa dobrze kombinuje , czy żle ? jest Tu ktoś na tyle mądry by to objaśnić???

Ibogaina

przez jetodik 17 maja 2015, 16:56
widze, że temat zdechł i nawet zdecydowany Kalebx nie przetarł szlaku :-|

dla mnie barierą były tylko i wyłącznie kwestie finansowe, przez ostatnie dwa lata udało mi się jednak uciułać te 700zł i w lipcu przekonam się na własnej skórze jaki to potencjał drzemie w legendarnej ibodze. nie później nie wcześniej bo akurat w tym miesiącu bedzie koleżanka która na czas sesji wejdzie w rolę opiekuna.

czemu iboga? leki sie nie sprawdzają, to znaczy owszem, działają na tyle, ze jestem w stanie jako tako funkcjonować, ale nie czuje w sobie życia, weny, jakbym był pusty w środku. pragnę się wyzwolić, uwolnić mój umysł i jego twórcze moce ;)
na ten moment brakuje mi życiowej energii. nie wiem czy to dystymia czy inny badziew.
chciałbym również wyeliminować moje lęki, z którymi psychotropy niezbyt dobrze sobie radzą, powiedzmy, że tak w 50% - jak trzeba coś załatwić to wynurzam się z domu, jeżdzę/chodze po mieście i załatwiam, ale żeby tak samemu z siebie wyjść na spacer po lesie, odwiedzić muzeum czy wybrać się do kina to nie pamiętam kiedy mi się takie coś ostatni raz zdarzyło, raczej trzymam sie strefy komfortu czyli siedze w domu.

działania terapi nie spostrzegłem żadnego, opowiadam o swoich problemach, terapeutka słucha, kończy się sesja, a na każdej kolejnej jest to samo.

pozostaje więc ibogaina.
czy mogę ją zażyć będąc jednocześnie na wenli 37,5mg? nie chce odstawiać tego leku a później znowu się męczyć z ubokami tylko ze względu na trip.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Ibogaina

przez Psychoanalepsja_SS 17 maja 2015, 19:09
Z tego co czytam, ibogain anie ma właściwości MAOi. Wenla sama (zwlaszcza na 37,5) nie powinna stanowić niebezpieczeństwa z ibogainą.
Ja bym brał, najwyżej umrzesz w imię nauki i harm reduction :D.

Ibogaina

przez Kalebx3 17 maja 2015, 19:16
widze, że temat zdechł i nawet zdecydowany Kalebx nie przetarł szlaku

Owszem Jetodik , nie przetarłem i nie mam zamiaru przecierać tematu Ibogainy .
Powód nadzwyczaj prozaiczny , boje się .
Ponad rok temu eksperymentowałem dośc gęsto z Psychodelikami różnej maści i w różnych zestawach ( w konkretnych dawkach )i do dzisiaj mam po tym ataki lękowe .
A jakie wcześniej miałem niefajne mega depresje( raz psychozę ) to byś się za łeb chwycił i przeżegnał ,,, i więcej o tym nie myslał ,żeby sie leczyć korą z dzungli .
Pie-rdolę leki z niebożej apteki , choćby mi dopłacali za nie , to nie weznę tego kużwa !
Można sobie zamiast pomóc, takiej biedy narobić ,że hej . Nie wiadomo jak to działa w połączeniu z tymi wszystkimi prochami. Bo tu właśnie podejrzewam można się przejechać ,,, na cmentarz umysłu i psychiki .

Ibogaina

przez Zbychu 1977 17 maja 2015, 19:54
Jakbym mógł zyc jak człowiek 5-10 lat na ibogainie a potem zejsc z tego padołu to niezawachał bym sie ani chwili by ją brać.
Zbychu 1977

Ibogaina

przez Samjuż 01 gru 2016, 02:39
I jak ktoś spróbował ?? Opcja pastylek wygląda dobrze, ja już mam dośc jedzenia tych leków które albo robią z człowieka impotenta albo kłębek agresji.

Sortuj wg