Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez luthien 26 gru 2007, 14:00
człowiek nerwica trzymam kciuki najmocniej jak mogę i wierzę, że ci się uda :smile: Ja też sobie coś postanowiłam 2 tygodnie temu i jak na razie mi się udaje. Trochę mnie to kosztuje, ale można.
A co do tego, co robić a co nie, żeby zdobyć dziewczynę, to się zgadzam, że to zależy od osoby, nie ma jakichś utartych schematów, jednemu się podoba to, innemu co innego. Nic na siłę.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez depresyjny86 27 gru 2007, 03:06
Wiecie co teraz mam siłe żeby się zmienić.....gorzej może być jeżeli zmienię się a i tak będe sam..wtedy to ja już sam nie będe wiedzial co mam ze sobą zrobić..........no ale dosyć tego czarnowidztwa :D będzie dobrze :D
Dzięki że trzymacie za mnie kciuki ;) Kocham Was ludzie ;) ;) ;)
:)

przez fiufiu 27 gru 2007, 21:44
człowiek nerwica napisał(a):gorzej może być jeżeli zmienię się a i tak będe sam..wtedy to ja już sam nie będe wiedzial co mam ze sobą zrobić........

Jak to co....dalej realizowac swoj cel....zobaczysz wszystko bedzie dobrze :) Nie mysl po prostu ze jest Ci zle, rob swoje :)
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pyzia1 28 gru 2007, 13:13
człowiek nerwica napisał(a):Wiecie co teraz mam siłe żeby się zmienić.....gorzej może być jeżeli zmienię się a i tak będe sam..wtedy to ja już sam nie będe wiedzial co mam ze sobą zrobić.;)

Twoja zmiana powinna polegać na tym, że już nie będziesz bał się być sam bo będzie Ci dobrze samemu ze sobą...Ale to tylko teoria ;)
Podoba mi się Twój zapał i na pewno Ci się uda, zasługujesz na to.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez depresyjny86 28 gru 2007, 13:52
Twoja zmiana powinna polegać na tym, że już nie będziesz bał się być sam bo będzie Ci dobrze samemu ze sobą...

Wiesz...masz racje...ale nie chce być całę zycie sam,nie chce czuć całe zycie samotności.Ale wiem też,że jeszcze minie pewnie dużo czasu zanim kogoś znajde,więc masz racje musze nauczyć się żyć sam ze sobą<zresztą w sumie nie wiadomo czy ta moja zmiana coś da.....bo przecież i to jest mozliwe ze nadal będe sam po zmianach,no ale jak już powiedziałem trzeba myśleć pozytywnie :D :D :D >
A dzisiaj czuje się dobrze ;) ;) ;)

przez fiufiu 28 gru 2007, 16:37
człowiek nerwica napisał(a):Wiesz...masz racje...ale nie chce być całę zycie sam,nie chce czuć całe zycie samotności.Ale wiem też,że jeszcze minie pewnie dużo czasu zanim kogoś znajde,więc masz racje musze nauczyć się żyć sam ze sobą<zresztą w sumie nie wiadomo czy ta moja zmiana coś da.....bo przecież i to jest mozliwe ze nadal będe sam po zmianach,no ale jak już powiedziałem trzeba myśleć pozytywnie Very Happy Very Happy Very Happy >
A dzisiaj czuje się dobrze Wink Wink Wink

Nie mozesz watpic....musisz sie starac z calych sile, dopiero wtedy beda widoczne efekty zmian. A czy bedziesz sam to tego nie wiesz.....nie wiesz tez czy jutro kogos nie poznasz, czy za rok....milosc spada jak grom z nieba i przewaznie w takich momentach kiedy sie jej najmniej spodziewamy :) Tak to juz jest.....ale ciesze sie ze myszlisz pozytywnie - wiara czyni cuda. Pozdrawiam!!!
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez luthien 28 gru 2007, 16:50
człowieku nerwico jesteś jeszcze młody i nie możesz tak myśleć, że nikogo nie spotkasz, bo przecież jeszcze prawie całe życie przed tobą. Ja jestem kurcze 5 lat starsza i JESZCZE mam nadzieję (dobrze, że młodo wyglądam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).
Dzisiaj w Poznaniu napadły mnie cyganki i chciały mi wróźyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Powiedziałam, że w to nie wierzę i rzuciły na mnie urok. No to teraz chyba faceta nie znajdę ;) ;) ;) Ehh... gdzie ten mój jedyny się podział, nie widzieliście go czasem, może schował się u któregoś z was pod łóżkiem, albo za zasłoną :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez fiufiu 28 gru 2007, 16:53
luthien napisał(a):gdzie ten mój jedyny się podział, nie widzieliście go czasem, może schował się u któregoś z was pod łóżkiem, albo za zasłoną Mr. Green Mr. Green Mr. Green

E tam ja juz przestalem wierzyc chyba w ta jedyna. A mi sie znowu metlik w glowie robi...ale napije sie to mi przejdzie pewnie. Dzis mialem bardzo szczesliwe wydarzenie w swoim zyciu, a nawet nie potrafie sie cieszyc....dziwne.
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez luthien 28 gru 2007, 17:01
fiu fiu napicie się niczego nie załatwia, problemy zostają takie jakie były przedtem. Ale to w końcu twoje życie.
Może masz dziś gorszy dzień i dlatego nie umiesz się z tego cieszyć.
A co do jedynego, to nie szukam na siłę, ale nadzieję mam, że kiedyś ktoś taki się zjawi w moim marnym życiu, kto mnie pokocha i kogo ja pokocham i będzie nam sielankowo i jak w bajce (wiem, że to dla niektórych pewnie bzdurnie brzmi, ale ja taka jestem, nie nadaję się do tych czasów, musiałabym mieszkać chyba w epoce kamienia łupanego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ).

przez depresyjny86 28 gru 2007, 17:04
fiufiu-znajdziesz tą jedyną znajdziesz,zasługujesz na to,jesteś fajnym gościem i napewno kogoś znajdziesz.
Luthien-znajdziesz tego faceta,jesteś taką fajną osobą,że wręcz jestem pewien,że już niedługo kogoś znajdziesz

Obydwoje jesteście spoko ludżmi i napewno znajdziecie sobie kogoś
ale nadzieję mam, że kiedyś ktoś taki się zjawi w moim marnym życiu, kto mnie pokocha i kogo ja pokocham i będzie nam sielankowo i jak w bajce (wiem, że to dla niektórych pewnie bzdurnie brzmi, ale ja taka jestem, nie nadaję się do tych czasów, musiałabym mieszkać chyba w epoce kamienia łupanego ).

Tez mam nadzieje że w moim życiu się ktoś taki znajdzie i mnie pokocha i będzie nam sielankowo,i też sie do tych czasów zupełnie nie nadaje ;)

przez luthien 28 gru 2007, 17:12
człowiek nerwica napisał(a):Luthien-znajdziesz tego faceta,jesteś taką fajną osobą,że wręcz jestem pewien,że już niedługo kogoś znajdziesz

Dziękuję, wzruszyłam się :cry: :cry: :cry:

przez fiufiu 28 gru 2007, 17:36
człowiek nerwica dziekuje....ja tobie tez zycze jak najlepiej. Szkoda tylko ze dobrzy ludzie nie maja szczescia w milosci :( Dlatego jestesmy samotni :( No ale jeszcze faktycznie jestesmy mlodzi wiec nie ma co sie na straty spisywac :)
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez luthien 28 gru 2007, 17:41
Dobrzy ludzie też mają szczęście w miłości, tylko muszą trafić na odpowiednią osobę.

przez depresyjny86 28 gru 2007, 17:46
Dobrzy ludzie też mają szczęście w miłości, tylko muszą trafić na odpowiednią osobę.

Dokładnie,i my wszyscy trafimy na odpowiednie osoby ;)

Sortuj wg