Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez qwertyxxx 03 sty 2013, 02:57
silence_sadness napisał(a):qwertyxxx, no fakt tyle to wiem ,ze na swoim porzykładzie to napisałeś bo tekst mówi sam za siebie..

Hmm.. Tak źle i tak niedobrze??

Wcześniej narzekałes a teraz co ?? robisz to samo??

A i jeszcze coś.. Nie wszystkie są takie jakie przykłady podałeś.. :P

Ale ja nie narzekam. Po prosto czasem jestem wymęczony. :smile: Tak samo jak można lubić jeśc a można być przejedzony :smile:

A wiadomo, że nie wszystkie są takie jak napisałem :smile: Ale ja straciłem zaufanie i boję się powtórki z przeszłości. :( Zbyt dużo razy się sparzyłem. A życie mi pokazało, że można z dziewczynami normalnie żyć ale w troszkę inny sposób.

przez silence_sadness 03 sty 2013, 02:59
qwertyxxx, to już chyba indywidualna sytuacja..
sparzyłes się to wiadomo,ze obawy maja prawo być..
Ale nie ma co pakowac wszystkich do jednego wora.. :P

A co do tego "jedzenia", podziel posiłki na określone pory wtedy sie nie przejesz.. :D
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez anonus 03 sty 2013, 08:37
Candy14, jestem w liceum, mam 17 lat. Sam myslalem, ze takie myslenie u dziewczyn sie konczy po gimnazjum, ale sie mylilem jednak.
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PsychoQuest 03 sty 2013, 09:33
A może jest tak, że po prostu czasem za bardzo chcemy, na siłę ??
By się dowartościować, że stać nas, że potrafimy ?

qwertyxxx, a ufasz sam sobie ??

przez qwertyxxx 03 sty 2013, 12:09
PsychoQuest napisał(a):A może jest tak, że po prostu czasem za bardzo chcemy, na siłę ??
By się dowartościować, że stać nas, że potrafimy ?

qwertyxxx, a ufasz sam sobie ??

Ufam sobie. Cokolwiek miało by to znaczyć.

A co masz na myśli, że za bardzo chcemy na siłe? Przykładowo kilka lat chciałem na poważnie mieć dziewczynie. Nie byłem natrętny a robiłem wszystko na spokojnie.
No i co wyszło? To taka dziewczyna normalna się trafi ale pewnie jedna na ileś tam. I jak przez kilka lat nie znalazłem to oznacza, że nie potrafię? Ale co ja miałem zrobić w takiej sytuacji? :roll: Jak dziewczyna nie jest poważna to ja nie mam szans nic zmienić. Ale ja miałem tego dość :( Teraz to gdy chce się spotkać z dziewczyną to napiszę czy zadzwonie i się umówię :smile: Chcę się coś spytać to dostanę odpowiedż. No i inne sytuacje które powinny być normalne to takie są ;) Nie ma już takich sytuacji w której dziewczyna na sms-a odpisuje 3 tygodnie! :-|
Wie się na czym stoi :D

przez Candy14 03 sty 2013, 12:17
anonus, to jednak wiele tlumaczy.. nie ma co wymagac dojrzalosci od 17 latek. No i na szczescie masz jeszcze czas zeby poznac powaznie myslace o zyciu dziewczyny na studiach
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez PsychoQuest 03 sty 2013, 12:42
qwertyxxx, 3 tygodnie ?, to faktycznie cierpliwy byłeś ... :)

przez qwertyxxx 03 sty 2013, 12:52
PsychoQuest napisał(a):qwertyxxx, 3 tygodnie ?, to faktycznie cierpliwy byłeś ... :)

Ale co masz na myśli? Że byłem cierpliwy czy niecierpliwy? ;) Według mnie to nie halo coś żeby tyle czekać. Ale może tak trzeba? :P

przez Candy14 03 sty 2013, 12:54
Według mnie to nie halo coś żeby tyle czekać.

no raczej..dziewczyna pokazala ze ma Cie gdzies. Rozumiem, ze nie odpisala tego samego dnia bo to sie zdarza ale trzy tygodnie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez qwertyxxx 03 sty 2013, 13:20
Candy14 napisał(a):
Według mnie to nie halo coś żeby tyle czekać.

no raczej..dziewczyna pokazala ze ma Cie gdzies. Rozumiem, ze nie odpisala tego samego dnia bo to sie zdarza ale trzy tygodnie?

Ale to tak jest z dziewczynami. Chciałem na poważnie to się mną zabawiano :( Gdy wchodzę w niezoobowiązujące znajomości to jest normalnie ;) Jakaś dziewczyna i to nawet sama często napisze.
Zaprosi mnie na pogaduchy, piwo, imprezke, jakieś spacery. I co tam u niej w życiu otwarcie poopowiada i się wyżali nawet :smile: I tak samo ja napiszę, zadzwonię. Niezobowiązujące znajomośći a każdy się zobowiązuje aby traktować siebie nawzajem normalnie :oops: I jakoś w taki sposób się żyje. Już nie mówiąc o tym, że dziewczyny same proponują mi bez skrępowania seks :shock: No najważniejsze jest to że mam świadomość że nie jestem jakąś zabawką bo właśnie tak się czułem przez tyle lat. Nieodpowiadanie na sms lub bardzo długie nie wróci bo ja nie mam zamiaru do tego wracać! Nie wyobrażam sobie związku z dziewczyną której nie stać na drobny gest i odpisać na sms :roll: Jestem zadowolony z tego jak jest obecnie. Ja się przejechałem na dziewczynach i nigdy więcej. Tyle lat straciłem i nie będę kolejnych tracić. Nie ma co się przejmować zachowaniami dziewczyn bo szkoda czasu a żyć trzeba dalej ;) :105:

przez anonus 03 sty 2013, 13:35
qwertyxxx, częściowo mam tak jak Ty. Kiedyś, dziewczyna, na której mi zależało, zabawiła się mną. Nie będę wchodził w szczegóły, ale nie było to zbytnio przyjemne. Kiedyś, pamiętam, że bardzo się starałem nawiązywać poważniejsze kontakty z dziewczynami, które mi się podobały. Teraz jestem raczej na nie zamknięty, nie staram się o nic, bo to i tak zawsze kończy się w negatywny sposób.
anonus

przez Candy14 03 sty 2013, 16:03
Chciałem na poważnie to się mną zabawiano :( Gdy wchodzę w niezoobowiązujące znajomości to jest normalnie ;)

moze masz wtedy mniejsze oczekiwania i tak sie nie spinasz wiec znajomosc rozwija sie naturalnie?
Ja się przejechałem na dziewczynach i nigdy więcej.

Ale to chyba normalne nie? W ten sposob nabiera sie doswiadczenia zyciowego.. uczysz sie i dziewczyn i siebie. Zamiast czuc zal, ze nie odpisala Ci przez trzy tygodnie juz wiesz, ze glupota jest tyle czasu czekac z nadzieja. No chyba , ze tylko zbierasz doswiadczenia ale sie na nich nie uczysz?

przez qwertyxxx 03 sty 2013, 16:26
Candy14 napisał(a):
Chciałem na poważnie to się mną zabawiano :( Gdy wchodzę w niezoobowiązujące znajomości to jest normalnie ;)

moze masz wtedy mniejsze oczekiwania i tak sie nie spinasz wiec znajomosc rozwija sie naturalnie?
Ja się przejechałem na dziewczynach i nigdy więcej.

Ale to chyba normalne nie? W ten sposob nabiera sie doswiadczenia zyciowego.. uczysz sie i dziewczyn i siebie. Zamiast czuc zal, ze nie odpisala Ci przez trzy tygodnie juz wiesz, ze glupota jest tyle czasu czekac z nadzieja. No chyba , ze tylko zbierasz doswiadczenia ale sie na nich nie uczysz?

Nie mam mniejszych oczekiwań. Bo w sumie tu i tam oczekuję, że dziewczyna będzie mnie traktować tak jak ją. Ja nie wystawiam na spotkaniach to i ona. Ja odpiszę na sms to i ona. Jeśli ona nie potrafi spełnić takich banalnych rzeczy to jak tu myśleć o niej poważnie? :shock:

Tak zbieram doświadczenie. Staram się nie czuć żalu. Tyle z tego się nauczyłem, że nie warto zaczynać żadnego związku bo przeważnie skończy się niepowdzeniem. Nawet na początku będzie widać, że nic z tego nie będzie. No bo gdy dziewczyna ma problem napisać jednego sms-a 3 tygodnie to jaki ma być z tego związek? Przecież w tym czasie mogę zapoznać sobie dziewczynę do niezobowiązującej relacji, która nigdy mnie nie wystawi na spotkaniu czy nie ma mowy żeby mi nie odpsiała na ważnego sms-a :smile:

przez vifi 03 sty 2013, 23:02
No nie, ale wyciąganie wniosków na temat natury kobiet na podstawie własnych niewypałów to jest droga ku jakiemuś staro-flustro-kawalerstwu i wiecznymi kłótniami na forum z kobietami urażonymi tymi teoriami.
Nie wiem do jakiej kategorii zakwalifikowałaby mnie kobieta, która by nie mogła od dawna znaleźć chłopaka i stwierdziła że ogromna większość jest pakerami albo przemądrzałymi typkami.
Wydaje mi się że jednak jeśli facetowi bardzo zależy na związku i potrafi czekać godzinami już na samym początku to może raczej odpychać dziewczynę.

Sortuj wg