Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 07 paź 2012, 17:41
Mnie też zdarzyło się być podrywanym choć to może było za duże słowo, niestety tym dziewczynom, kobietom nawet do średniej urody było daleko były zdesperowane a ja wolny i przyzwoicie wyglądający. Ale jak by minie podrywała dziewczyna która mi się podoba to by mi się to podobało, bo inaczej to męczące jest.
Największy Forumowy Maruda

przez Keji 07 paź 2012, 17:54
To chyba tylko ja jakaś inna jestem, bo w swoim obecnym stanie za cholerę bym na ogół ani chłopaka, ani dziewczyny nie chciała :lol:
Keji

przez bittersweet 07 paź 2012, 18:02
No własnie carlosbueno, potem facet myśli, że taka kobieta jest zdesperowana albo coś jest nie tak z nią, że sama musi podrywać. Zresztą facet nie ceni tego, co mu łatwo przychodzi ... albo może nie czuje się męsko, jak zdobywca ? i stąd się biorą potem te wszystkie gierki damsko-męskie, kto ma pierwszy zagadać, kiedy oddzwonić lub na smsa odpowiedzieć, itp pierdy.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 07 paź 2012, 18:05
Keji napisał(a):To chyba tylko ja jakaś inna jestem, bo w swoim obecnym stanie za cholerę bym na ogół ani chłopaka, ani dziewczyny nie chciała :lol:

w depresji to typowe że nawet na to się nie ma ochoty, od leków również może libido spaść.
A w dystymii to niby chce mieć się partnera ale niewiele albo się nic nie robi żeby go zdobyć, czeka się na księżniczkę, księcia na białym koniu który odmieni nasz beznadziejny żywot.

przez PsychoQuest 07 paź 2012, 18:09
Cudak, no te gierki są boskie ...

np. "nie odpisze mu tak szybko bo pomysli ze jestem latwa" :)

przez carlosbueno 07 paź 2012, 18:12
cudak napisał(a):No własnie carlosbueno, potem facet myśli, że taka kobieta jest zdesperowana albo coś jest nie tak z nią, że sama musi podrywać. Zresztą facet nie ceni tego, co mu łatwo przychodzi ... albo może nie czuje się męsko, jak zdobywca ? i stąd się biorą potem te wszystkie gierki damsko-męskie, kto ma pierwszy zagadać, kiedy oddzwonić lub na smsa odpowiedzieć, itp pierdy.

wiesz może i tak, większość facetów to zdobywcy przecież. Ale mnie podrywała kobieta która była dwadzieścia lat starsza ode mnie i 20 kg cięższa a ja mam 100kg albo takie które wyglądały na 15 letnich chłopaków a nie kobiety. Ja jestem mało interesującym typem i chyba tylko desperatki się mogą mną zainteresować same z siebie ;)

przez bittersweet 07 paź 2012, 18:21
PsychoQuest napisał(a):Cudak, no te gierki są boskie ...

Podstawowe przykazanie : tak formułować smsy, żeby musiał odpowiedzieć. Wtedy nie ma sytuacji, że on nie odpisał, a ty jak idiotka czekasz - tak mnie kumpela instruowała :mrgreen:

przez inbvo 07 paź 2012, 18:26
cudak napisał(a):
PsychoQuest napisał(a):Cudak, no te gierki są boskie ...

Podstawowe przykazanie : tak formułować smsy, żeby musiał odpowiedzieć. Wtedy nie ma sytuacji, że on nie odpisał, a ty jak idiotka czekasz - tak mnie kumpela instruowała :mrgreen:
to się sprawdza nie tylko z płcią przeciwną.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez PsychoQuest 07 paź 2012, 18:36
A nad tym nigdy się nie zastanawiałem, tyle tylko chyba, że to już pod manipulacje podchodzi :)

przez bittersweet 07 paź 2012, 18:41
Jeśli chodzi o facetów, to mam ego ze stali, więc mnie kompletnie nie rusza, że ktoś nie odpowiedział na esa lub maila. Widocznie coś nie iskrzy lub nie pasuje, a wtedy nie ma czego żałować :bezradny:

przez PsychoQuest 07 paź 2012, 19:00
Ja zawsze mam z tym problem, jako że jestem osobą która dostając sms'a praktycznie odpisuje od razu, to gdy ja muszę czekać na odpowiedź, wyprowadza mnie to z równowagi. Zwłaszcza gdy odpisuje natychmiastowo, a potem jestem przetrzymywany.
Chodź sam zauważyłem, że im bardziej na niego czekam, im bardziej się skupiam na tym tym później przychodzi :P

przez Candy14 07 paź 2012, 19:11
PsychoQuest, wez btez pod uwage, ze nie kazda kobieta jest chorobliwie przywiazana do telefonu. Ja zxe wstydem przyznaje , ze czesto np. zapominam go wyjac z torebki i dopiero np. na drugi dzien sobie przypominam , ze gdzies mam telefon i potem mam iles tam smsow i polaczen nieodebranych z poprzedniego dnia :bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 07 paź 2012, 19:17
Candy14 napisał(a):PsychoQuest, wez btez pod uwage, ze nie kazda kobieta jest chorobliwie przywiazana do telefonu. Ja zxe wstydem przyznaje , ze czesto np. zapominam go wyjac z torebki i dopiero np. na drugi dzien sobie przypominam , ze gdzies mam telefon i potem mam iles tam smsow i polaczen nieodebranych z poprzedniego dnia :bezradny:
ja jak mi ktoś nie odpisuje gdziekolwiek, to zaraz myślę że mnie ma dość.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez PsychoQuest 07 paź 2012, 19:18
Tak tak biorę to pod uwagę, nie mowie o sytuacjach kiedy ja pisze pierwszy, tylko o sytuacjach kiedy ja odpisuje nie mal niezwłocznie, po czym czekam na opowiedz nie wiadomo ile :)

Sortuj wg