Związek z neurotyczką.

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Związek z neurotyczką.

przez Saraid 21 lis 2014, 22:09
Jedyna rada dobry specjalista i diagnoza a potem leczenie my sobie tutaj możemy pisać,ale od stawiania diagnoz jest lekarz .
Saraid

Związek z neurotyczką.

przez agusiaww 21 lis 2014, 22:24
Dla mnie to zaden border tylko po prostu panna sobie nie radzi z emocjami, moze praca ja stresuje i nie ma gdzie odreagowac. To ze dostaje histerii od czasu do czasu a nie codziennie to normalne, kazdy sie musi wyzyc. Nie laz za nia itd, daj jej spokoj, niech sie wyciszy i sama posiedzi, sie uspokoji to i sama przyjdzie. Poza tym wiekszosc kobiet jest histeryczkami, neurotyczkami, neriwce/depresje czesciej dlatego dotykaja kobiety bo sa bardziej emocjonalne.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Związek z neurotyczką.

przez kostek 21 lis 2014, 22:43
Ostatnio jak postanowiłem, że zostawie ją z tym i nie będę reagował uznała, że mam ją w dupie. Poszła spać na kanapę do drugiego pokoju a gdy za nią nie poszedłem i zostałem w łóżku co chwilę wpadała do pokoju z pretensją, że nic nie robie. Jak znowu prawię zasnąłem to znowu wpadała do pokoju z krzykiem, że nie interesuje się Nią. Rozumiem, że kobiety lubią czasem "dramatyzować" tylko że ja chyba nie potrafię tak poprostu tego ignorować i czekać aż nastrój minie.

Kiedyś zapytałem wprost - czego ode mnie oczekuje w takich sytuacjach. Powiedziała, że czasem potrzebuję by Ją zostawić w spokoju a czasem mimo Jej niechęci mocno przytulić bo tego potrzebuje. Niestety na koniec dodała, że cokolwiek spróbuję i tak nie wybiorę dobrze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Związek z neurotyczką.

przez autodestrukcja2 21 lis 2014, 22:46
kostek, czy ona nie jest w jakis dziwny sposob zalezna? moze pojdxcie wspolnie na terapie? parową? zobaczysz co i jak, moze okaze sie ze to nie potrzebne i wystarczy jej wlasna indywidualna. ale zeby nie miala pretensji ze traktujesz ja jak wariatke i wysylasz na terapie, mozecie isc jako para ;)

Związek z neurotyczką.

przez lojantka 21 lis 2014, 22:47
kostek napisał(a): Niestety na koniec dodała, że cokolwiek spróbuję i tak nie wybiorę dobrze.

[*]
lojantka

Związek z neurotyczką.

przez kostek 21 lis 2014, 22:53
autodestrukcja2, Nie wydaje mi się, żeby była od kogoś/czegoś zależna. Już od jakiegoś czasu myślę o wspónej wycieczce do psychologa. Luźno nawet poruszałem ten temat w rozmowach. Nie reagowała jakoś zaborczo na tą propozycję - myślę, że udałoby się Ją do tego namówić.

harlancoben, Dzięki, ale na cmentarz się jeszcze nie wybieram ;)

Związek z neurotyczką.

przez autodestrukcja2 21 lis 2014, 23:00
kostek, no to powodzenia ;)

Związek z neurotyczką.

przez Kontrast 21 lis 2014, 23:00
Jest pewnego rodzaju pierdolec, który wybucha i koniec. Dopóki ona nie zrozumie, ze w niej leży problem, będziesz kozłem ofiarnym, bo nie przytulisz abo przytulisz wtedy kiedy trzeba było odejść. Takie coś tylko na terapie. Osobiście to po paru takich razach, w koc i do rzeki, jeszcze w zimę dla pewności żeby nie wróciło:d
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Związek z neurotyczką.

przez lojantka 21 lis 2014, 23:04
Co nie wróciło, babsko? Kontrastu, wyluzuj...
lojantka

Związek z neurotyczką.

przez Kontrast 21 lis 2014, 23:16
harlancoben, Przecież to nie na poważnie. Ale to musi być mega irytujące. Masz takie zachowania?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Związek z neurotyczką.

przez lojantka 22 lis 2014, 02:04
Nie mam chopie, to ja ustawiam sobie chimeryczne baby przecie, jeden wyskok i nie dostaje buziaka
lojantka

Związek z neurotyczką.

przez agusiaww 22 lis 2014, 10:31
kostek, i dobrze, powiedz jej: uspokoj sie i przyjdz jak Ci minie i badz twardy. Niech sie panna nauczy ze powinna sie uspokoic i przyjsc jak jej minie, a nie wyzywac sie na Tobie, a Ty ja blagasz, to tak samo jak matka z dzieckiem, jak dziecko tupie i matka chodzi prosi to pozniej tez dziecko wie ze jak zatupie to dostanie nagrode w postaci uwagi. Chyba w sumie jestescie dosc mlodymi ludzmi, bo to zachowanie na pewno nie jest dojrzale, (chociaz to tez nie zalezy od wieku) Twojej dziewczyny tym bardziej ze przywyczailes ją do skakania nad soba.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Związek z neurotyczką.

przez woowoo 22 lis 2014, 10:41
Hymm, no ja tak się w związkach zachowuje. Też mam osobowości neurotyczną ;-) współczuję ;-P

Związek z neurotyczką.

przez autodestrukcja2 22 lis 2014, 12:13
woowoo, no ale coś z tym robisz czy nie? ( czy jakies zalozenie mowi ze sie nie da?)

heh, moze woowoo, i kostek, w realu sa razem ? :D :8):

Sortuj wg