Problem z dziewczyna

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 17 wrz 2012, 12:41
Brus, Powodzenia! przynajmniej wiesz jak sprawa wygląda.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez agusiaww 17 wrz 2012, 14:48
Dobrze Candy napisała, ze jestes podnozkiem i nie masz sie o co ciskac, bo nie tylo Ciebie takie sytuacje spotkały. TO nie jest miłosc tylko chore uzaleznienie, czas zmienic numer telefonu, wykasowac z facebooka i w ogole z nia nie rozmawiac. Po co do niej w ogole dzwonisz i z nia rozmawiasz? Odetnij sie calkowicie, nie musisz sie tlumaczyc, chociaz to jest tez powod zeby miec kontakt z ta osoba, czym sobie sprawiasz wiecej bolu. Sam napisałes, ze dziewczyna Ciebie po chamsku traktuje, i olewa itp takze czas w koncu to przyjac do wiadomosci i zajac sie przyszloscia a nie przeszloscia. Powodzenia :smile:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Problem z dziewczyna

przez Candy14 17 wrz 2012, 16:57
Posluchalem rady Svafa, i wyszlo szydlo z worka. Dowiedzialem sie, ze jestem pustakiem, bo chodze na silownie i na boks, a nie po klubach. I tez to, ze ona nie wie co we mnie widziala. To jej zycie i jej sprawa z kim sypia.

Niezle :shock: A za silownie i boks :brawo: ode mnie... dobrze wykorzystana energia :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna

przez depresyjny86 17 wrz 2012, 20:56
Hah teraz to rzuciła go,bo nie chodził po klubach tylko ćwiczył...a potem sama będzie chciała facetów z mięśniami.Ach ta nastoletnia logika.
:)

Problem z dziewczyna

przez Brus 18 wrz 2012, 19:32
Candy14, Jestem ostatnio klebkiem nerwow. Przepraszam, ze tak na Ciebie wyskoczylem.

agusiaww, Nie wiedzialem, ze mozna sie od kogos uzaleznic, ale cos w tym jest rzeczywiscie. Po tym wszystkim nie chcialem z nia byc, tylko cos mnie jakby ciagnie do niej. Nie wiem co sie robi w takich sytuacjach. Wyjade i codziennie bede o niej myslal. Mialem dziewczyne i bylo to samo. Wogle nie wyobrazam sobie teraz bycia z kims na dluzej. Nie potrafie zaufac i dlatego mi nie zalezy zupelnie. Wydaje mi sie ze na kazdym kroku moze mnie zdradzac i nawet mnie to specjalnie nie rusza.
Ale najwazniejsze, ze potrafie byc stanowczy. Potrafie sie trzymac tego w co wierze, nawet jesli mialo by sie to dla mnie zle skonczyc. Napewno sie do niej juz nie odezwe, ale to i tak za duzo nie zmieni, bo ciagle siedzi mi w glowie

Problem z dziewczyna

przez Candy14 18 wrz 2012, 19:58
Brus, spoko :D Nie obrazilam sie. Rozumiem, ze mnostwo emocji teraz w Tobie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Problem z dziewczyna

przez agusiaww 19 wrz 2012, 10:27
Brus, ja mialam podobnie, z tym, ze trwało to 2 lata i swoje odchorowałam. Dzis nawet o bylym nie mysle wcale, chyba ze na zasadzie - ale mi bylo %^$# z nim na minus :mrgreen: Ale i tak baaardzo rzadko, w sytuacjach kiedy inni ludzie maja podobne problemy, to wracam mysla do tamtych czasow i sie CIESZĘ , ze to juz za mna :) Minie, Ci minie, tylko zero kontaktu. Pozniej sam spojrzysz na to z innej perspektywy i zobaczysz jak moze byc super dwom osobom, ktorym naprawde na sobie zalezy :) :great:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Problem z dziewczyna

przez Brus 20 wrz 2012, 08:12
Latwiej by bylo gdyby ona nie byla taka ladna. Wyglada jak modelka.

Problem z dziewczyna

przez Saraid 20 wrz 2012, 08:54
Wygląd to nie wszystko,sam wiesz z ładnej miski,ale pustej się
nie najesz.
Saraid

Problem z dziewczyna

przez ekspert_abcZdrowie 20 wrz 2012, 14:39
Wygląd to nie wszystko, sam wiesz z ładnej miski, ale pustej się nie najesz.
:brawo: :brawo: :brawo:
Brus, wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Aparycja przemija. W związku nie chodzi o to, by być z świetnie wyglądającym partnerem albo zapierającą dech w piersiach laską, ale też o cechy osobowości, umiejętność dogadania się, szacunek i zaufanie. Fajnie, gdy da się połączyć świetny look z świetną jakością związku - to jasne. Z tego, co jednak napisałeś wynika, że Twoja eks dziewczyna w ogóle Cię nie szanowała, nie liczyła się z Twoim zdaniem. To przykład toksycznej dziewczyny. Osobiście odnoszę wrażenie, że ona czerpie siłę i energię, jakby się dowartościowywała, że ma taaakie powodzenie wśród facetów. Zadzwoni do Ciebie, Ty się z nią spotykasz. Po spotkaniu z Tobą ma już innego adoratora. Myślę, że za jej zachowaniem może kryć się tak naprawdę niskie poczucie własnej wartości. Ona potrzebuje aprobaty z zewnątrz i zachowuje się w taki sposób, jakby chciała sobie zrekompensować jakieś swoje niedostatki - na zasadzie, im więcej facetów na mnie leci, tym czuję się lepiej. Złudna strategia działania i do tego bardzo szkodliwa. Nie tylko dla niej, ale też dla partnerów, z którymi się wiąże i których traktuje przedmiotowo. Pomyśl o tym...
Psycholog

Problem z dziewczyna

przez Poinformowany 20 wrz 2012, 17:41
Brus napisał(a):Latwiej by bylo gdyby ona nie byla taka ladna. Wyglada jak modelka.

ooo następny zadowolony z życia z piękną kobietą to jakaś epidemia naiwnych facetów :hide:
Poinformowany

Problem z dziewczyna

przez Brus 24 wrz 2012, 22:24
ja nie wiem czym ona sie kieruje. Jak sie z nia zobacze to jest jak dawniej. Jakbym byl z nia i pozwala mi na wszystko. A pozniej wogole nie chce sie spodkac tak jakby nie chciala zebysmy znowu byli ze soba. Wiedziala, ze bede jechal z kolegami na lotnisko. W ostatniej chwili umowilem sie z wujasem i dobrze zrobilem, bo tamci mieli wypadek. Dachowali i udrzyli w drzewo, ale na szczescie nikt nie zginal. Pozniej sie dowiedzialem od kolegi, ze ta moja byla przyjechala zaplakana i wypytywala sie o mnie, czy tam jechalem. Pozniej mi napisala, ze sie przejela, bo myslala ze tez tam jechalem i opowiedziala wszystko o nas jej znajomemu. A ona nigdy nie chciala o tym co jest nikomu mowic. I ja to uszanowalem i tez nikomu nie mowilem. Tylko jeden kolega wie o tym wszystkim bo znam go prawie cale zycie. Widzial co sie dzieje i gadal ze mna pare razy i ona tez mu mowila, tylko nie chce powiedziec co. Duzo razy nakrecal akcje tak, zebysmy zostawali sami. Radzi, ze powinienem wszystko rzucic i wracac do Polski, zeby jej pokazac jak mi na niej zalezy i sprac tego jej faceta. Moze ona nie wierzy, ze bede dla niej dobry i czeka az zrobie jakis powazny ruch?

Problem z dziewczyna

przez Saraid 24 wrz 2012, 22:38
Brus
bedziesz tak zawsze juz gdybal?
Lubisz jak Cie ktos upokarza?
Zakoncz to już nie Twoja bajka
Masz swoja godnosc?
Saraid

Problem z dziewczyna

przez Brus 24 wrz 2012, 22:59
mam, ale nie potrafie przestac o niej myslec ;/ sa momenty ze siadam psychicznie i zaczynam gdybac. I jeszcze tamta mi nic nie ulatwia tylko non stop do mnie pisze. Ciezkie to wszystko, az sie wszystkiego odechciewa. Co ja bym nie robil to tamta i tak sie ze mna zobaczy jak bede w Polsce. Zawsze tak jest, znowu mi napsuje w glowie. Co bym jej nie powiedzial to i tak bedzie naciskac

Sortuj wg