Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez dlugi 27 gru 2007, 20:36
kto pierwszy ten lepszy
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez viviana 27 gru 2007, 21:49
A kto ostatni to gapa .
"Normalność jest linoskoczkiem nad odchłanią anormalności"

przez dlugi 27 gru 2007, 21:53
Ostatni bedą pierwszymi
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez viviana 27 gru 2007, 22:47
A pierwsi ostatnimi .

Powróćmy jednak to tematu związków . Byłeś kiedyś z kimś ,na kim wogóle Ci nie zależało ? Jeśli oczywiście zapytać mogę. Opowiem Ci pewną historie .

Kiedyś przez jakiś czas spotykałam się z pewnym chłopakiem . Nie kochałam go ale miło spędzaliśmy czas . Pewnego dni zadzwoniła do mnie jego dziewczyna z którą był już dwa lata . Oczywiście przeżyłam szok , bo zielonego pojęcia o tym nie miałam . Pomyślałam sobie wtedy "ja ci k...wa teraz pokarze" i pokazałam swoje drugie oblicze .Z grzecznej , ułożonej dziewczynki stałam się wredną s...ką , dosłownie . A on oszalał i nie dawał mi spokoju . Kręciło go to niesamowicie a ja bardzo dobrze się bawiłam . Skomlał przez tel . i prosił o spotkanie a ja go gnoiłam . Umawiałam się i nie przychodziłam . Oczywiście nie zrezygnował z tamtej dziewczyny a ja nawet nie wymagłam tego od niego . Straciłam do niego szacunek w chwili gdy ona zadzwoniła . Czym bardziej byłam wredna to tym bardziej on nie dawał mi spokoju . Dopiero jak zagroziłam mu , że pogadam z kim trzeba na komisariacie (był policjantem na zadupiu) , wyluzował. Podobno z nostalgią wspomina tamte czasy i nawet gotów był się ze mną ożenić :roll: Mój kuzyn mi to doniósł bo pracuje razem z nim .

przez dlugi 27 gru 2007, 23:40
Trzeba mu było jeszcze skopać jaja na koniec.

przez viviana 28 gru 2007, 00:22
A wiesz brałam to pod uwagę tylko jakoś nie wyszło . Te forum wywołuję u mnie różne wspomnienia , ale to dobrze bo przeanalizuję sobie co nieco :) Kolejny raz.

przez malgos 30 gru 2007, 11:21
hej :( me again i znow znow jest to samo czuje ze go kocham a tu nagle przychodzi takie cos co... o zabrzmi glupio ale to niechce zebym ja z nim byla i go kochalo ja juz naprawde nie mam sily..............................

przez viviana 30 gru 2007, 11:41
Hej .

To nie myśl i nie nie zastanawiaj się cały czas czy go kochasz czy nie , bo sama się nakręcasz. Czym wiecej bedziesz sie nad tym skupiała, to tym większe będziesz miała wątpliwości . Wiem, że ciężko ale może zajmij się czymś co nie pozwoli Ci myśleć ?

przez malgos 30 gru 2007, 13:56
ja caly czas probuje ale nie potrafie to jakby siedzialo mi w glowie non stop!!! ciagle pytanie zostawic go a potem cierpiec ze zostawilam kogos kogo kochalam czy moze byc z nim ale z uczuciem ze jestem z nim na sile a potem w koncu go zostawic z braku sil i jeszcze bardziej go skrzywdzic...... a on biedny tak bardzo mnie kocha i wiem ze tak samo mu ciezko jak i mi moze gdybym go zostawila to byloby to dla niego lepsze niz te moje ciagle zmienne uczucia :cry:

a najgorsze jest to ze raz czuje tak a raz tak............. a tak na pewno nie powinno byc proboje nie myslec ale to sie samo rodzi w glowie i nic nie moge na to poradzic.. a chcialabym i to bardzo!!!!

przez viviana 30 gru 2007, 14:04
malgos , nie wiem jak mogłabym Ci jeszcze pomóc bo też siedzi mi w głowie wiele rzeczy i nie mogę tego wyrzucić :(

przez malgos 30 gru 2007, 14:35
tak mi ciezko tak bardzo ciezko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez Przytulanka 30 gru 2007, 16:31
Ja również nie jestem zadowolona z żadnego związku ani znajomości, w każdym facecie widzę potencjalnego krętacza i kłamczucha. Byłam przez 3 lata w związku i nieźle dał mi w kość (ale nie kłamstwami czy zdradami) a tym, że był nieporadny w każdym calu i zero oparcia a wszystkim była dla niego mamusia.

Później bezsensowne nowe znajomości szybko się kończące i teraz postanowiłam , że nie będę nawiązywać nowych bo nie widzę w tym sensu.

Leczę się również na nerwice od kilku lat, najgorsze mam za sobą :) ale przede mną jeszcze daleka droga.

przez dlugi 30 gru 2007, 16:35
Przytulanka napisał(a):Później bezsensowne nowe znajomości szybko się kończące i teraz postanowiłam , że nie będę nawiązywać nowych bo nie widzę w tym sensu.

Myśle o zakonie ale nie wiem czy mnie przyjmą.

przez malgos 30 gru 2007, 17:53
a ja to juz..... poprostu nic nie rozumiem caly czas z nim rozmawiam o rozstaniu i o odejsciu ja sie poprostu boje ze jak bede chciala sie wyproeadzic to on mi na to nie pozwoli bo za bardzo mnie kocha

Sortuj wg