Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nerwica a związek (seks)

przez namiestnik 02 mar 2009, 04:35
Nie martw się na zapas (wiem - łatwo powiedzieć!).

Bywa, że ktoś dochodzi jak poczuć przyjemność po wielu latach, a ktoś inny szybko. Tylko przypadkiem nie popadnij w zgorzknienie i nie zarzuć sprawy. Pamiętaj też, że to nie cel w życiu. Ani zadanie do zrobienia. :)

przez Salix 02 mar 2009, 12:00
namiestnik napisał(a):Nie martw się na zapas (wiem - łatwo powiedzieć!).

Bywa, że ktoś dochodzi jak poczuć przyjemność po wielu latach, a ktoś inny szybko. Tylko przypadkiem nie popadnij w zgorzknienie i nie zarzuć sprawy. Pamiętaj też, że to nie cel w życiu. Ani zadanie do zrobienia. :)

właśnie to strasznie mnie męczy psychicznie... że prawdopodobnie będę musiała o to strasznie walczyć, a przecież podobno człowiek z natury jest stworzony do tej przyjemności... najbardziej mnie dołuje, że niektórzy nie mają z tym najmniejszego problemu, a ja muszę stawać na głowie, a i tak nie mam rezultatów, bo wciąż żadnej przyjemności nie czuję :( nie chcę tyle czekać, chcę wreszcie poczuć sie jak NORMALNA, szczęśliwa kobieta...
mogę jeszcze wiedzieć, co o tym myślisz?
Chora i zła do głębi - inni ludzie mnie taką uczynili.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

przez namiestnik 02 mar 2009, 14:14
Mam wrażenie, że mocno się nad tym skupiasz. Chyba lepiej jak jest więcej luzu, a to przyjdzie samo.

Bardzo namawiam na rozmowę z seksuologiem. Naprawdę bardzo!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Salix 02 mar 2009, 16:43
namiestnik napisał(a):Mam wrażenie, że mocno się nad tym skupiasz. Chyba lepiej jak jest więcej luzu, a to przyjdzie samo.

Bardzo namawiam na rozmowę z seksuologiem. Naprawdę bardzo!

dlatego proszę, ktokolwiek ma kontakt do dobrego seksuologa z terenu Krakowa, o podzielenie się :) to dla mnie naprawde ważne.

Namiestniku, bardzo dziekuje za cierpliwość :)

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

przez Magnezja 04 mar 2009, 20:43
Salix kochany, dziekuję za odpowiedź. Też myslę, że to sa natretne mysli, skoro myslę o tym od 2 mcy codzien CALY dzien i nawet w nocy jak sie budze.... ale naprawde jak czuję lęk to moglabym przysiąc prawie ze nie kocham mojego faceta, a jak rzadko kiedy przestaję czuć lęk ( z reguły po jakiejs tabletce typowo uspokajającej) to czuję ze moze jednak GO kocham...po prostu baaaaaaaaaaaardzo rzadko bywam wyluzowana i potrafię czuć radość z czegokolwiek...ale wiecie jak tak dalej pojdzie to się zawali cos, co było najfajniejsze w moim zyciu....jedyny odwzajemniony związek z super facetem...hmmmm strasznie mi cięzko, juz tego nie potrafię wytrzymać tego napięcia, to juz tak dlugo trwa.... moze znacie jakis sposob zeby się wyluzowac - kiedys wystarczylo ze się przytulilam i juz mi libido wzrastalo;) a teraz przez te mysli, ze Go nie kocham libido na poziomie -10000000000 jak to ktoś wczesniej napisał i w ogóle zero wyluzowania.
Ahhh, jestem z Bydg, to strasznie daleko od Krakowa... mojego psychoterapeutę lubię, ale chodzę do niego juz 2 lata ( co prawda mialam dluzsze przerwy) ale nie bardzo widzę efekty:(

przez Salix 08 mar 2009, 22:56
Magnezja napisał(a):Salix kochany, dziekuję za odpowiedź. Też myslę, że to sa natretne mysli, skoro myslę o tym od 2 mcy codzien CALY dzien i nawet w nocy jak sie budze.... ale naprawde jak czuję lęk to moglabym przysiąc prawie ze nie kocham mojego faceta, a jak rzadko kiedy przestaję czuć lęk ( z reguły po jakiejs tabletce typowo uspokajającej) to czuję ze moze jednak GO kocham...po prostu baaaaaaaaaaaardzo rzadko bywam wyluzowana i potrafię czuć radość z czegokolwiek...ale wiecie jak tak dalej pojdzie to się zawali cos, co było najfajniejsze w moim zyciu....jedyny odwzajemniony związek z super facetem...hmmmm strasznie mi cięzko, juz tego nie potrafię wytrzymać tego napięcia, to juz tak dlugo trwa.... moze znacie jakis sposob zeby się wyluzowac - kiedys wystarczylo ze się przytulilam i juz mi libido wzrastalo;) a teraz przez te mysli, ze Go nie kocham libido na poziomie -10000000000 jak to ktoś wczesniej napisał i w ogóle zero wyluzowania.
Ahhh, jestem z Bydg, to strasznie daleko od Krakowa... mojego psychoterapeutę lubię, ale chodzę do niego juz 2 lata ( co prawda mialam dluzsze przerwy) ale nie bardzo widzę efekty:(

szukaj terapeuty ktory Ci pomoze a nie bedzie tylko marnowac Twojego czasu. Naprawde, niewazne ze go lubisz, skoro Ci nie pomaga. :) Natręctwa są do opanowania dzięki terapii. a ta MUSI być dobrze dopasowana. :)

[*EDIT*]

ps. myślę że te myśli okazują, jak bardzo Ci zależy na tym kimś i na tym, by nie zniszczyć tego związku :)

przez evelina 19 mar 2009, 18:27
a ja powiem tylko tyle strach czuję strach..
evelina

przez Salix 22 mar 2009, 23:22
evelina napisał(a):a ja powiem tylko tyle strach czuję strach..

przed czym?

przez Venus 23 mar 2009, 17:58
U mnie niestety odkąd mam nawrót nerwicy jest kompletna lipa z tą sferą życia! :(
Bla bla bla...

przez evelina 25 mar 2009, 00:27
Salix napisał(a):
evelina napisał(a):a ja powiem tylko tyle strach czuję strach..

przed czym?

przed bliskością... ostatnio jest we mnie tyle agresji że o TYCH sprawach nie ma mowy..
evelina

przez KasiaMi11 25 mar 2009, 09:36
Cześć,witam się pięknie.U mnie jeśli chodzi o tę sferę życia jest absolutnie do d...y.Nie odczuwam w ogóle potrzeby zbliżenia.Martwię się o męża,no bo ile można chłopa trzymać na dystans. :(

Jakie serce taki lęk...

przez laguna 25 mar 2009, 09:52
ja trzymalam. niemilo sie skonczylo

przez namiestnik 25 mar 2009, 11:15
A czasami miło komuś zrobić coś dobrego nawet gdy sami z tego nie będziemy mieli przyjemności. Piszę to jako facet - ale muszę powiedzieć, że facet też nie zawsze ma ochotę wbrew ogólnej opinii. Czasami warto zostawić bardzo ważną pracę na jakiś czas i zrobić coś miłego :oops:

przez Ridllic 25 mar 2009, 11:44
Piotrek co Ty piszesz dziewczynom zwariowałeś nie pisz tak ,że nie mamy ochoty bo później będzie źle i pomyślą ,że w ogóle to poco seks jak nikt nie ma ochoty sprostuj to natychmiast :mrgreen: dziewczyny nie czytajcie co napisał namiestnik, On się źle poczuł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ridllic

Sortuj wg