Czy pierścionek jest ważny ??

Inne zaburzenia.

przez Carlo89 09 sty 2014, 14:52
Od czterech lat jesteśmy razem, a od dwóch jesteśmy zaręczeni. Nie dostałam pierścionka, bo nigdy mi na rzeczach materialnych nie zależało, do momentu aż nasza wspólna znajoma chciała bym się pochwaliła.. Ostatnio też nasi znajomi się zaręczyli. Mogłoby się wydawać, że raczej też nie przywiązują uwagi do takich rzeczy, ale jednak.
Wszystko byłoby ok, gdyby nie te wszystkie sytuacje :?
Przez to wszystko zaczęłam się zastanawiać, czy mój facet rzeczywiście mnie kocha i traktuje poważnie :(

Czy wszyscy uważacie, że takie rzeczy są ważne ?

przez Kokojoko 09 sty 2014, 14:53
Carlo89, Ty masz na prawdę prawie 25 lat??? :roll:
Kokojoko

przez Zupapomidorowa 09 sty 2014, 14:55
Carlo89, obrączka to symbol, ważny wymbol - to nie jest kwestia materializmu.
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 09 sty 2014, 14:56
Zastanawiasz się czy facet Cię kocha bo znajomi chcą żebyś się pochwaliła pierścionkiem?
Skoro mówisz że materialne rzeczy nie są dla ciebie ważne to czemu tego nie powiesz znajomym?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kalebx3 09 sty 2014, 14:56
Carlo , pierścionek jest ważny , nawet zaręczynowy . Same obietnice bez pierścionka to lipa .
Ja tam nie noszę nawet obrączki od ślubu ( bo nie lubie biżuterii ) , ale żona nosi zaręczynowy i od ślubu . Dla niej to ważne.
Ostatnio edytowano 09 sty 2014, 14:57 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Carlo89 09 sty 2014, 14:56
Tak. Wiem.. debilne pytanie .. Napisz mi chociaż, co mam odpowiedzieć taki, którzy proszą bym się pochwaliła ?

przez Kokojoko 09 sty 2014, 14:57
Luktar, ale tu chodzi o pierścionek, bo znajoma dostała a ona nie... Podejście jak u nastolatki :roll:
Ja w ogóle nie nosze biżuterii. Pierścionki, obrączki... Kawałek złota... Uczucia są w sercu nie na palcach.
Kokojoko

przez Carlo89 09 sty 2014, 14:58
Więc sami widzicie :> Dla jednych jest to ważne, a dla innych nie.. Nawet gdybym im powiedziała, że takie rzeczy nie są dla mnie ważne.. to dla nich będzie tylko zabawne i powód do gadania :/ ,, .. pewnie jej nie kocha.. '', ,,...ściema ! " . Ja wiem, jak jest między nami. Ale jestem osobą bardzo wrażliwą i bholi mnie co mówią inni

przez Pieprz 09 sty 2014, 14:58
Carlo89 napisał(a):Tak. Wiem.. debilne pytanie .. Napisz mi chociaż, co mam odpowiedzieć taki, którzy proszą bym się pochwaliła ?

prawdę?
albo masz zasady albo nie masz. jeśli masz to powinnaś być z nich dumna a nie się wstydzić.
Ostatnio edytowano 09 sty 2014, 15:00 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Kokojoko 09 sty 2014, 15:00
Carlo89 napisał(a):Tak. Wiem.. debilne pytanie .. Napisz mi chociaż, co mam odpowiedzieć taki, którzy proszą bym się pochwaliła ?

Napisz, że jak wstawisz na fejsbuka, to zobaczą... Co za ludzie... :roll:
Kokojoko

przez Carlo89 09 sty 2014, 15:00
Kokojoko napisał(a):Luktar, ale tu chodzi o pierścionek, bo znajoma dostała a ona nie... Podejście jak u nastolatki :roll:
Ja w ogóle nie nosze biżuterii. Pierścionki, obrączki... Kawałek złota... Uczucia są w sercu nie na palcach.

Podoba mi się Twoje podejście. Też nie lubię się obwieszać.

-- 09 sty 2014, 14:03 --

Niczego nie zamierzam wstawiać.. Chciałabym uniknąć głupich plotek, kiedy zobaczą, że nie mam żadnego pierścionka.
Nawet znajoma mojego faceta, kiedy składała życzenia z okazji naszych zaręczyn zapytała, czy to na poważnie :(
W ogóle nie wiem co myśleć ... Boje się, że nie traktuje mnie poważnie..

przez pinda 09 sty 2014, 15:06
Ja uwazam,ze to ważny element zaręcznyn. Skoro nie masz pierścionka, to o jakich zaręczynach mówisz? Jesteś jego dziewczyną i tyle. A skoro on, mimo "deklaracji", on przez 2 lata nie wysilił się na pierścionek lub ew. odpowiednik (łancuszek na szyję, na którym możesz nosić pierscionek, obroczkę, medalik), to moim zdaniem, nie jest to w porządku wobec Ciebie.
Szkoda,że zaczełaś się zastanawiać jedynie ze względu na to co powiedzą i pomyślą inni.
burning down the house!

przez Carlo89 09 sty 2014, 15:07
I nie chodzi o to, że koleżanka dostała, ja nie. Tylko o jej faceta, który mógłby się wydawać nie ogarnięty do takich spraw.. Który raczej nie przywiązuje uwagi do takich rzeczy jej jednak dał .

Mój facet jest bardzo ogarnięty i bardzo zdecydowany, ale sami widzicie, jak sprawa wygląda. Przez to mam wątpliwości, czy rzeczywiście wiąże ze mną przyszłość, czy tylko się bawi..

-- 09 sty 2014, 14:11 --

Więc co ja mam teraz zrobić ?

Czekać aż sam wyskoczy z inicjatywą, co się raczej nie zapowiada, czy zapytać jak jest ?

przez Kokojoko 09 sty 2014, 15:16
Carlo89, powiem Ci, że mnie bardziej martwiłby fakt, że jesteście od dwóch lat zaręczeni a ślubu nadal nie ma... Przygotowujecie się do niego? Bo jeśli to takie zaręczyny dla samych zaręczyn, a ślub może za 100 lat, to rzeczywiście coś jest na rzeczy...
Kokojoko

Sortuj wg