Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy pierścionek jest ważny ??


Carlo89

Rekomendowane odpowiedzi

Aranjani, zaręczyny przez telefon, a ślub via skype :lol:

nauczona przykładem wyżej-domagaj się pierścionka-później można spieniężyć ;p

 

Carlo89, weź sobie rady Candy do serca i przestań przejmować się innymi.

Swoją drogą to arcyciekawe-czemu akurat postanowiłaś zapytać się o to tu na dość specyficznym jednak forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak facet będzie chciał to sam kupi...

 

też tak mi się zdaje.

 

Chyba nadal pierścionek zaręczynowy symbolizuje dla wielu osób rodzaj deklaracji i zaangażowanie partnera, który nie boi się przed światem i sobą samym decyzji o byciu razem. Kiedyś drogi pierścionek był rodzajem inwestycji w związek i sposobem na zyskanie przychylności narzeczonej i jej rodziny, bo sugerował że przyszły pan młody będzie w stanie utrzymać rodzinę i traktuje wybrankę na serio. Czasy się zmieniają, można wyjść za mąż bez swatów, posagu, zgody rodziny ale mam wrażenie, że nawet niezależnym finansowo i nowoczesnym paniom oczy się świecą, gdy takowy pierścionek znajdzie się na ich palcu. Ale to tylko wycinkowe obserwacje w moim otoczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasze rady bardzo mi pomogły :smile:

 

Przed kilkoma godzinami rozmawiałam z nim na ten temat i zadeklarował, że pierścionek znajdzie się na moim palcu.. Nie dlatego, że ludzie i w ogóle. Ale, że już dawno powinien był to zrobić.

Szczerze powiedziałam, co mnie martwi i zasugerowałam, że może powinniśmy się rozstać, bo mam wrażenie, że nie traktuje mnie poważnie.. Chociaż nie chciałabym tego wcale. Uświadomił mi klika rzeczy i przeprosił, że musiałam tak długo czekać.

Chociaż po tym co mi napisaliście nie jest już dla mnie to tak ważne. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×