Bezsenność, zaburzenia snu

Inne zaburzenia.

przez TheMan 23 sty 2014, 16:56
Na szczęście leki pomogły natychmiastowo. Po ich zażyciu mój stan się poprawił i normalnie zasnąłem. Spałem jak zabity od 20 do 8 rano potem jeszcze po 9 się zdrzemnąłem aż do 13. Mam nadzieje że mój stan się poprawi i jak będę dobrze zasypiał przez kolejne dni to odstawie ten signopam i przy następnej wizycie też zmienię tisercin na zolaxe ponieważ tisercin też działa na sen. Więc po pierwszej nocy z tymi lekami jest dobrze może wszystko wróci do normy i będę normalnie zasypiał może to tylko chwilowy stan. Ale nie ma co leki pomogły kiedyś kilka lat temu też miałem problemy z zaśnięciem nie spałem 16 dni trafiłem do psychiatryka i wtedy dostałem na noc rispolept. Pomógł mi natychmiastowo zasnąłem po pierwszej tabletce po kilkunastu minutach. Spałem potem 3 doby prawie non stop tylko z przerwami na obiady. Wtedy również wyszedłem z tej bezsenności. Widać mi leki pomagają. czego życzę i wam.

przez aishiteru 24 sty 2014, 04:33
Synsa napisał(a):
Jeśli chodzi o leki nasenne to jak z nimi jest? Lekarz rodzinny je normalnie przepisuje czy jakiś specjalista?

Rodzinny też może pomóc, potwierdzam. Pewnie nie wszystkie leki swobodnie wypisać może ale generalnie coś słabego można spokojnie dostać.

Lepsze to niż nic.
Seronil 30mg

przez estera1 25 sty 2014, 14:19
leki nasenne przepisze rodzinny ale ich nie warto brac dluzej niz 2 tyg uzalezniaja.Ja biore mirtazen ale raz spie po nim raz nie .Leki udalo mi sie odstawic na rok i zas bezsennosc wrocila zastanawiam sie czy ja kiedys zaczne spac bez lekow? :( nie tritico nie pomogl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark987 25 sty 2014, 15:52
Candy14 napisał(a):mark987, nasen jest uzalezniajacy?

Brany doraźnie 2-3 razy w tygodniu nieuzależniania. A więc dobrze jest próbować usnąć o własnych siłach a dopiero kiedy nie przynosi to efektów wziąć nasen. Można podawać w łóżku gdyż jedo działanie jest bardzo szybkie.

przez Synsa 25 sty 2014, 17:54
leki nasenne przepisze rodzinny ale ich nie warto brac dluzej niz 2 tyg uzalezniaja

Zależy co się bierze... i jak poważne ma się problemy, nie generalizujmy
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

przez estera1 26 sty 2014, 18:52
ja kiedys tez zaczelam brac 2-3 razy w tyg a pozniej codzinnie .Kladac sie spac nastawilam sie juz ze nie usne czasm prubowalam ale po godz mialam dosc jak nie usnelam i wtedy bralam nasen.

przez kruszynaa 26 sty 2014, 20:42
Witajcie ja się budzę tak ok 2 w nocy i już nie mogę zasnać i trwa to jakieś 3 tygodnie czy powinnam coś z tym zrobić czy samo przejdzie kiedyś chorowałam na nerwice

przez Znachor 26 sty 2014, 23:13
kruszynaa, samo raczej nic się nie dzieje. Na pewno jest jakaś przyczyna...warto byłoby ją sprawdzić i coś z nią zrobić (najlepiej usunąć)...
Gdyby ludzie realizowali swoje marzenia, szpitale psychiatryczne byłyby puste...
Czekając na cud frustrujemy się staniem w miejscu...

przez mark123 27 sty 2014, 01:07
Z powodu wewnętrznej potrzeby jak najpóźniejszego chodzenia spać mimo silnej senności, wczoraj późnym wieczorem, gdy stałem, dwa razy się prawie wywróciłem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez khaleesi 27 sty 2014, 01:10
bez leku nie usnę :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Marcinzal 27 sty 2014, 14:50
Czy ktos zna dobrego lekarza psychiatre w Bialymstoku? Cierpie na bezsennosc od wielu miesiecy, spie kilka godzin na dobe I nikt nie moze mi pomoc. Dziekuje!

przez Kalebx3 27 sty 2014, 15:28
spie kilka godzin na dobe

ja też tak śpię i nie widzę w tym nic chorobliwego .Tyle ,że ja bez proszków , a Ty nie wiem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Tristitia 28 sty 2014, 12:29
Ja dziś znów prawie nie spałam, a własciwie już nawet nie pamiętam kiedy śpię, a kiedy nie, bo co chwilę się budzę.
Przed snem wzięłam jedną tabletkę Nasen, ale po kilku godzinach się obudziłam więc wzięłam następne pół i tak nie potrafię się
wyspać, bo lęki mi nie pozwalają. Nie wiem już czy będę musiała zacząć regularnie zażywać xanax żeby móc się wyspać? To droga donikąd.
Teraz znów czeka mnie męczernia przez cały dzień...

przez estera1 28 sty 2014, 13:56
dla mnie bezsennosc to wtedy kiedy nie spi ci ani minuty przez pare dni z rzedu lub co drugi dzien

-- 28 sty 2014, 12:58 --

jezeli masz lęki to NASEN nie pomoze musisz brac cos na wyciszenie

Sortuj wg