Problemy

Inne zaburzenia.

Re: Problemy

przez To takie czary... 28 sie 2010, 01:32
Dzień rzeczywiście był męczący.To chyba kwestia ciśnienia powietrza -w takich warunkach ludzie zdrowi dostają doła.

Ty nie stoisz w miejscu bo od września zaczynasz psychoterapię.

Moje ciało też jest niedoskonałe ale na razie się go trzymam bo...
...bo oglądałem mnóstwo programów o duchach.

Morał z tych programów jest taki że duchy bardzo tęsknią za swoją wcześniejszą cielesnością (ze wszystkimi jej wadami). Tęsknią za dotykiem ,ciepłem ,smakiem itd. Drugim pozytywnym aspektem posiadania ciała jest to że możemy coś zmienić .
Duchy nie mają już na nic wpływu... - to dopiero przesrana sytuacja :cry:

My zera musimy trzymać się razem a jak staniemy koło jakiejś liczby to ludzie bardzo nas lubią 1000 ;)
To takie czary...

przez szklanyczlowiek 29 sie 2010, 01:58
Zera Zera....

mam nadzieje ze nie lamie regulaminu piszasz sobie w tym temacie rozne bzdury, jesli tak prosze o sygnal

chcialbym wyznaczyc jakies cele niby to jasne jakie ale jednak chce to zapisac i realizowac:

1. terapia, leczenie
2. przelamywanie sie
3. znalesc prace / szkola

poki co nie realne jest wszystko, nie weim czy to sie zmieni, mam nadzieje, powalcze ostatni raz

przez Rudy87 29 sie 2010, 14:32
Ja do dzisiaj mam pozytywne nastawienie!
Zawsze kiedy jest źle a miejsce nie pozwala na okazanie tego to przypomina mi się piosenka "Don't worry be happy" i taki jeden cytat "It will soon pass whatever it is" ( jakoś ostatnio troche mniej to pomaga ale zawsze coś. Chociarz do domu z uśmiechem mogę wrócic i znowu nik nic nie wie...)
Sęk w tym że jeśli naprawdę aż tak ci to przeszkadza to znajdź swój "złoty środek"
Mi pomogła muzyka bo zawsze ją lubiłem, interesowałem się nią i miałem do niej zdolności. Może chociaż zakupy będziesz mógł zrobić albo coś :yeah:
Everyday I wake up, I have to convince myself that I am a human.
Everyday I wake up, I wake up something else...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szklanyczlowiek 04 wrz 2010, 11:54
coraz gorzej
nigdy z tego nie wyjde
juz nie wierze
...

przez szklanyczlowiek 11 wrz 2010, 12:28
no i lipa na 99% procent terapi nie bedzie, znalezeienie tu lekarza ktory nie spowoduje mojego bankruta graniczy z cudem, nie spie cale noce i znow jest to samo ...

przez szklanyczlowiek 05 paź 2010, 12:33
Nastapil maly przelom bo umowilem sie wreszcie na wizyte... we wtorek wiec jeszcze tydzien, wczensiejszego temrinu nie bylo.

Sa tez minusy. Pojawily sie straszne bole brzucha rano, zapewne z nerwow i zawsze tylko rano. Ja sie ogolnie najgorzej czuje zawsze po przebudzeniu a jeszcze jak dzien ma byc stresujacy to juz koszmar. Zapewne niektorzy z was maja ranne bole brzucha, co z tym robic? Czasem łykam nospe, pije miete i czarna herbate gorzka z kroplami zoladkowymi ale nie mozna chyba z tym przesadzac i tak robic czesto a jesli nie mam dnia wolnego to takie cos rano jest zawsze :/

przez wovacuum 05 paź 2010, 13:34
szklanyczlowiek, co prawda nie przepadamy za sobà-ale myslè ze w tym wypadku to nie wazne. :smile:
Najwazniejsze,ze postawiles sobie cele:terapia,przelamanie siè i jakas szkola tudziez praca.To juz jest duzo!!
Z tymi bolami brzucha,tez to przechodzilam..moj lekarz na ogromne lèki przepisywal mi tranxene -rano i wieczorem i o,5 mg flupentiksolu-to jedeny lek ktory przez 9 lat walki z nerwicà-postawil mnie na nogi.moze pogadaj z lekarzem o takiej mieszance??Flupentiksol dziala aktwyizujàco i jednoczesnie przeciwlèkowo i przeciwspychotycznie.Moze udaloby Ci siè trochè ustawic do pionu wlasnie dzieki zmianie lekow??no i terapia to podstawa-masz mozliwosc pojscia prywatnie czy na nfz??daj znac.pozdrawiam. :smile:
wovacuum

przez szklanyczlowiek 05 paź 2010, 14:11
E tam nie przepadamy, zawsze mozna to zmienic, ja nie mam o nic do Ciebie pretensji a bardzo Ci dziekuje za ten wpis zapytam o te leki we wtorek. Ide prywatnie i napisze cos wiecej jak wroce bo teraz niewiele sie dzieje oby mnie tylko nie zjadly nerwy przed wizyta ale nie odwolam ide na 100% obojetnie co sie bedzie dzialo.

dzieki i pozdrawiam, mysle ze smialo mozemy sobie wybaczyc jakies niepotrzene wczensiejsze uwagi, jesli Cie gdzies urazilem to przepraszam.

przez wovacuum 05 paź 2010, 14:16
szklanyczlowiek, koniecznie napisz jak bylo!!ja tak zachwalam flupentiksol(neurolrptyk) bo naprawdè to byl jedyny lek, ktory mi pomogl w ciàgu wieloletniej zmudnej walki.o "zlosliwostkach" juz nie pamiètam. ;) Trzymaj siè.
wovacuum

przez szklanyczlowiek 13 paź 2010, 23:56
ok dwa słowa o wtorkowej wizycie bo sam zapomne co i jak a wolalbym miec tu pozapisywane wszystko ...

krotka rozmowa, recepta 100 zl skasowane, mieszane uczucia, spieszyla sie jakby miala nastepnego pacjenta a moja wizyta trwala ledwie 25 minut, zasugerowala ze moze mi tak wygodnie z problemami (niezly absurd) po czym wypisywala symfaxin i zalecila terapie grupowa.

Generalnie calkiem mila pani i zastrzezen nie mam wielkich ale sam nie wiem ... zero pytania o szczegoly a przeciez bralem juz Venlectine a to podobno to samo ...

sam nie wiem co o tym myslec, bole brzuche poranne chyba olala a leki wypisane przez wovacuum wysmiala ... hmmm

przez wovacuum 14 paź 2010, 09:54
szklany czlowieku, juz siè przyzwyczailam,ze wièkszosc lekarzy w Polsce jakos sà zle nastawieni do tego flupetinksolu w polàczeniu z antydepresantem.Wièc albo moj lekarz tutaj to debil i na odczepnego przepisal mi neuro+antydepresant,albo polscy lekarze nie dowierzajà takiemu zestawieniu.
Kurde mi akurat taki zestawik pomogl i cieszè siè z tego...
szklanyczlowiek, coz-pozostaje Ci brac ten lek ktory masz przepisany-bàdz dobrej mysli ze zadziala!!no i pomysl o terapii :smile:
wovacuum

przez szklanyczlowiek 26 paź 2010, 18:28
Wcozraj o 00:30 był rewelacyjny program na dwojce o stresie i tak sobie myslalem o tej mojej wizycie u lekarza i wczesniejszych... 100 zł za 20 minut, pośpiech, olanie problemow z bolami brzucha, zero pytan o szczegoly. Szczerze mowiac to coraz gorzej sie czuje na tych lekach, myslalem, ze bedzie w 100% inaczej bo zawsze jak nie ma lata czuje sie lepiej a tu prosze. Ciagle poddenerwowanie, mdlosci, nawet ciezko zrobic zakupy. Chyba nigdy nie trafie na dobrego lekarza i mam spore watpliwosci czy szukac innego czy znow isc do niej :/

przez szklanyczlowiek 09 lis 2010, 20:56
dostalem dzis symfaxin 150, jesli ktos to bral w takiej dawce to prosze o kontakt (ten miesiac bralem 75 i zero reakcji). Oporcz tego zaczne chyba terapie mieszana psychodyn-behaw.

-- 09 lut 2011, 01:33 --

nie pisalem dlugo bo nie bylo o czym zabardzo

bylo zle i jest zle, z tym ze teraz juz nadzieje sa ZEROWE

sprawdzialem juz wszystkich mozlwiych lekarzy na ile mnie bylo stac, obecnie gnije jestem bez pracy i powoli zycie sie konczy

paaaaaaaaaa

Sortuj wg