Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:29
Ferdynand k, nie pójde do onkologa bo nie chcę wiedzieć kiedy umrę a zresztą to bedzie odczuwalne poznam po znacznym pogorszeniu samopoczucia.wolę złudzenia które mnie utrzymają przy poczytalności.nie tylko ja mam takie zdanie.córka mojej znajomej też nie chce zrobic badań czy tak jak matka będzie w przyszłości miała zespół móżdżkowy i przestanie chodzić.nawet lekarz neurolog doradził mojej znajomej żeby jej córka nie robiła tych badań bo zamiast pracować,bawić sie by sie wyhuśtała
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 21:35
nieboszczyk napisał(a):Dark Passenger, hipohondria?objawem hipohondrii jest symulowanie chorób a nie przewlekły silny ból+krwioplucie+duszności+ciągły kaszel.nwerobóle też nie trwają rok czasu dzien i noc.hipohondria to raczej lęk przed zachorowaniem i objawy psychicznie nie ból fizyczny i krwawienie.

to objaw x różnych chorób w większości uleczalnych
a jeśli niezdiagnozowanego raka sobie przerzuty wyobrażasz to jest hipochondria
i sobie tym zaszkodzisz bo powikłania wyleczalnej choroby są groźne
i możesz żałować tego :nono:
jeśli twierdzisz że to od razu rak i śmierć to Dark ma rację
nikt nie chce tu źle dla ciebie

-- 21 cze 2014, 21:37 --

nieboszczyk, na razie to pulmonolog
i internista a nie onkolog
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:42
Ferdynand k, ból gardła=wycięcie migdałka.bóle brzucha=appendektomia.uderzenie okrakiem w słup=kastracja.litości...teraz mają mi wyciąc pół klatki piersiowej? bo żebra też ciągle bolą.no i służba zdrowia sama wybiera kogo ratować a kogo leczyć solą fizjologiczną i nie reanimować bedzie trup jednego mniej.życie.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Myśli samobójcze

przez Prakseda 21 cze 2014, 21:43
carlosbueno napisał(a):Tętno na poziomie 90-100 w stanie spoczynku to wysokie ryzyko zawału i krótkie życie

O kurczę, to tego mi kardiolog nie powiedział :roll:

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 21 cze 2014, 21:52
Prakseda napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Tętno na poziomie 90-100 w stanie spoczynku to wysokie ryzyko zawału i krótkie życie

O kurczę, to tego mi kardiolog nie powiedział :roll:

im mniejsze tym lepsze( chyba że b. niskie) ja uprawiając sport, pracując fizycznie, mając sporo ponad 30 lat powinienem mieć sporo niższe. Ale np dla nastolatka( z wiekiem maleje) o siedzącym trybie życia to w miarę normalne tętno.
Szybkie bicie- krótkie życie to że nie dociągnę do 60-tki jest prawie pewne.
mój ojciec nie może uwierzyć że mam tak wysokie on ma koło 40-50 on po przebiegnięciu maratonu miał niewiele wyższe niż ja w spoczynku.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 21:54
nieboszczyk, ale tak to po antybiotyki chodziłeś i ci nic nie wykroili
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 21:55
carlosbueno, ja też jako nastolatek właziłem w tenisówkach na drzewa ba gałęzi,skakałem metr w góre na rowerze i łamałem ramy tych rowerów i skakałem po kamieniach jak kózka.

-- 21 cze 2014, 21:55 --

Ferdynand k, to była tylko grypa nie żadne przewlekłe bóle i krwotoki z dróg oddechowych.

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 21:58
nieboszczyk, grypy nie leczy się antybiotykami x-ty raz piszę

-- 21 cze 2014, 22:01 --

nieboszczyk, ja miałem krwiaka podpajęczynówkowego
i jakoś mi głowy nikt nie uciął
nawet nie chcieli kroić bo to groźne dali leki przeciwkrwotoczne i było ok
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez Prakseda 21 cze 2014, 22:02
carlosbueno, możem jeszcze nie leciwa, ale czasy nastoletniej dziewojki to już jednak przeszłość,a tętno mam zazwyczaj w granicach 100. No to nie pożyjem :lol:
Zresztą - mnie i tak szybciej borelioza wykończy :lol: W sumie na to czekam - kiedy w końcu przestanę się męczyć :roll:

Myśli samobójcze

przez mark123 21 cze 2014, 22:06
Ja podczas pomiaru mam tętno około 70, czyli normalnie chyba około 50-60.
Większość toksycznych związków powstała i utrzymuje się dzięki wspólnej głupocie partnera i partnerki.
Gdyby prawo funkcjonowało uczciwie, w więzieniach mogłoby się znaleźć nawet 3/4 lekarzy.
Moja dusza nie pochodzi z Ziemi.

Myśli samobójcze

przez nieboszczyk 21 cze 2014, 22:09
Ferdynand k, bosz... krwiak a rak to róznica.krwiak nie robi przerzutów i nie rośnie wiecznie tylko do pewnego stopnia i albo się wchłania albo jest konieczna operacja celem odbarczenia uciskanego obszaru mózgownicy.rokowanie zależy od obszaru mózgownicy w którym powstał i od czasu powstanie do czasu podjęcia leczenia.

Myśli samobójcze

przez carlosbueno 21 cze 2014, 22:10
Prakseda, no ale może mamy podwyższone przez nerwicę choć jak to zasugerowałem lekarzowi to mnie wyśmiał. Brałem kiedyś leki na tachykardie spadło mi do 80 paru i przestałem a EEG nic nie wykazało. Choć pewnie powinienem Holtera zrobić. Uprawiałem kiedyś sporty wytrzymałościowe i już wtedy miałem wyższe od innych, a po kawie to mi się nie dobrze robi i cały się trzęsę no ale np mam wciąż dużą wytrzymałość i szybko się nie męczę.
Największy Forumowy Maruda

Myśli samobójcze

przez Ferdynand k 21 cze 2014, 22:16
nieboszczyk, a jak chcesz encyklopedii medycznej itp. to ok
x-ty raz te objawy to wszystko prawie
Naczelny Użyszkodnik

Myśli samobójcze

przez Prakseda 21 cze 2014, 22:19
carlosbueno, ja Holtera będę miała pod koniec lipca. Po kawie nie mam pojęcia, jak reaguję, bo w ogóle jej nie piję... A wytrzymałość? :roll: Nie wiem już, co to znaczy - nie mam sił nawet na to, by chodzić :? Ale to pewnie nie od tachykardii, a przez tą cholerną boreliozę:(

Sortuj wg