Myśli samobójcze

Inne zaburzenia.

Re: Depresja, myśli samobójcze. Co robić?

przez joanna5 27 gru 2009, 23:27
doprawdy,sami "lekarze" na tym forum,zagieli byscie niejednego psychiatre,to dobrze ,ze bierzecie leki ale podstawa jest psychoterapia/prooponuje dynamiczna/.trzeba brac sie do pracy i probowac zmeniac sie,swoje nastawienie do zycia,jak juz pisalam wziecie odpowiedzialnosci za chorobe,najprosciej chorowac,najtrudniej wyzdrowiec czyli pokochac siebie,wybaczyc sobie i innym,zaakceptowac ten swiat a zmiane zaczac od siebie,joanna5

przez Majster 27 gru 2009, 23:32
Kolejna specjalistka w manii :D
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez rober6666 27 gru 2009, 23:37
Tak zagięlibyśmy, bo my walczymy o nasze życie, a oni o swoje wypłaty tylko.....i my dziennie po kilka godzin powiększamy swoja wiedzę....
Psychoterapia jest w wielu chorobach kompletnie nieskuteczna, wręcz szkodliwa....
Myślisz że nie próbowałem???? Rok chodziłem i rozgrzebałem swoje życie przed innymi szczerze i dogłębnie, nawet rodzina ani zona tak mnie nie zna jak grupa i terapeuci poznali...wszystko robię na fullu i psychoterapie też...i co???? G...o !!!
Pozostają leki albo sznur !
Myślisz że nie jesteśmy chorzy z lenistwa ?????
jeśli należysz do grupy osób , których psychoterapia ruszyła i postawiła na nogi to powinnaś skakać z radości-znaczy to że masz chorobę emocji a nie mózgu.!!!!
Pozdrawiam Cie serdecznie i wybacz ton
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joanna5 27 gru 2009, 23:46
samobojstwo to szantaz,dokopanie rodzicowi.dzieje sie,ze czasami sie udaje i to jest smutne,przerabialam to,powiesilam sie w szpitalu psychiatrycznym ale po smierci klinicznej,kiedy mnie wyreanimowano,postanowilam zyc,dluga terapia i wiem,ze byl juz to czysty szantaz,pozostawic rodzine w poczuciu winy,coz za piekna zemsta zza grobu,tylko po co az za taka cene,zycie naprawde jest pasjonujace,pokochaj siebie,joanna5

przez rober6666 28 gru 2009, 00:14
samobójstwo to szantaż????
Chyba że w ten sposób szantazuję swoja chorobę,hehehehe
W ten , czy inny sposób z nią wygram, choćby za pomocą samobójstwa. jak umrę ja , choroba umrze ze mną. Jestem fighterem i nie nawykłem przegrywać,zwłaszcza z jakąś szmaciana choroba. Wiem że samobójstwo to bomba atomowa która zniszczy wszystko jak leci , ale zwyciężę z ta szmatą chorobą tak czy siak....
mam 37 lat i nie mam jak szantażować nikogo, zwłaszcza rodziców (poza tym ojciec się powiesił jak miał 40 lat-to powinno Ci dać do myślenia że mam genetyczną chorobę mózgu a nie jakieś tam robienie komuś na złość, hehe )
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 00:27
Widze ze sam ze soba pisze bo ładne opowiadanko nakreslilem a nie zapisało sie w watku:P

Streszczajac to chodzi mi o to ze sertralina powoduje wychwyt takze i dopaminy a niektorych np:mnie zwiekszony poziom tego neuroprzekaznika bardzo nakrecal.Wiele osob nie czuło zadnej poprawy na sertralinie czy citalopramie ,fluoksetynie i dopiero przejscie na paroksetyne przynioslo efekt.Monika zacznie pewnie od 10 mg wiec to nie jest duzo a napewno predzej przekona sie czy powodem jej stanu jest brak serotoniny.Oczywiscie ani Ty ani ja nie jestesmy lekarzami wiec dopiero wizyta rozstrzygnie:) Chcialem tylko dodac kilka slow od siebie w sprawie tego co uwazalbym za lepsze;P taki mam juz podły charakter;)

aha clonazepam jest dluzej dzialajacym benzosem wiec w chwilach kiedy naprawde potrzeba sugerowalbym raczej afobam bo ma krotszy okres poltrwania i szybciej ulotni sie z organizmu
zdesperowany1

przez joanna5 28 gru 2009, 00:35
znowu mysli samobojcze,ale lubicie gry szantazowaniem innych,tylko po co?by im dokopac,lecz sie u psychiatry,on przynajmniej cie nieopieprzy,joanna5

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 00:37
a kto tu kogo opieprza? Może czegos nie zrozumialem a moze juz wylaczylo mi sie myslenie?
zdesperowany1

przez iryss 28 gru 2009, 00:39
Już ktoś mówił że to nie jest zaden szantaz!!! A gra już tym bardziej!
Jak masz takie podejście to moze tego wogule nie komentuj. Przecież nikt z nas nie robi tego specjalnie!
Myślisz ze mnie bawi jak raz na tydzień przyjdzie mi do głowy żeby skoczyć z jakiegoś cholernego mostu albo połknąć więcej tabletek na sen?! Otóz nie nie bawi mnie to i innych raczej też nie!!! Zastanów się co piszesz!!!!!
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 00:51
Popełnienie samobojstwa w imie szantazu byłoby po prostu irracjonalne :P Taka osoba i tak odejdzie wiec nie wiem jak skontroluje czy szantaz zaistnial:P No chyba że mowimy o probach samobojczych w ktorych z gory wiemy ze nie umrzemy ,wtedy to tak
zdesperowany1

przez rober6666 28 gru 2009, 09:39
Zdesperowany 1
sertralina powoduje dodatkowo wychwyt dopaminy ,ale dopiero w dawkach powyzej 200 mg na dobe , a standardowa dawka to 50 mg na dobe
Ale dobrze że piszesz , niech kobieta wie jakie są możliwości i niech poszerza wiedzę
Ja piszę co mnie pomaga , jakie leki i zawsze powtarzam ,że innym moga nie pomoc a wręcz zaszkodzić.
Niech ludziska maja jednak wiedzę co i jak mozna łączyć, niech próbują , a nóż , jak u mnie zaskoczą leki, których psychiatra w swej mądrości by nie zapisał i nie połączył....
narobiliśmy dziewczynie teraz mętlik w glowie, ale przynajmniej ma jakies propozycje dla swego psychola.....
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 12:41
U mnie to juz naprawde apogeum choroby robi sie .Ciezko mi oddychac,caly sie trzese,napiete miesnie i przez to mam tiki ,nie wspomne juz o tym jak fatalny mam humor.Wszytkie te objawy rozwinely sie w przeciagu 2 miesiecy..:/ mialem dzwonic do psychologa ale nie dam rady a juz napewno nie dojde.;/.Za tydzien studia ,ale wychodzi na to ze bede musial podarowac je sobie...
zdesperowany1

przez *Monika* 28 gru 2009, 13:32
zdesperowany!

Chodzisz na terapie?

Od kiedy masz pierwszy objaw choroby? Pamietasz ten dzien?
Obrazek
Główny Moderator

przez zdesperowany1 28 gru 2009, 13:42
Mialem teraz podjac nowo ale nie nadaje sie zupelnie.;/

Pierwsze objawy nerwicy natrectw mialem juz jako malo dziecko 7-8 lat jak musialem sprawdzac godzine czy wszystko spakowalem do szkoly.I tak latami byly same natrectwa a teraz to juz wszystko sie wdało ,chyba nie wytrzymalem tego napiecia;/

ide polezec bo taki mam przycmiony umysl że nawet nie rozumiem tego co pisze :cry:
zdesperowany1

Sortuj wg