Kto z was szukał ukojenia w magii?

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

przez Grzegorz On 17 lut 2011, 01:49
Wicca, czarnoksięstwo, hermetyzm, i inne praktyki magiczne, próbował ktoś?

przez kite 17 lut 2011, 07:28
ja byłam u wróżki ale jak zapytałam o zdrowie to kategorycznie stwierdziła że nic mi nie powie :bezradny:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez linka 17 lut 2011, 10:37
Nie bo to głupoty.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Grzegorz On 17 lut 2011, 18:10
Ludzie różnie szukają, a magia daje im specyficzne poczucie siły, może nieco naciąganej, ale zawsze to poczucie jakieś...

kite - a jaka to byłą wróżka?

Wybaczcie zboczenie, mnie to interesuje :D

przez grand protestant 17 lut 2011, 18:25
Ja kiedyś zajmowałem się magią prawie profesjonalnie.W liceum udało mi się oczarować swoją osobą najładniejszy towar w klasie.Ale po roku poznała się na mojej magii i dała mi kopa.Lepiej bajerowaniem(magią) się nie zajmuj bo pamiętaj,że prąd kopie raz a Turbodynomen zawstydza prąd- kopiąc dwa razy.

przez kite 17 lut 2011, 18:36
Grzegorz On taka wiejska babcia. mnóstwo ludzi do niej przyjeżdża ale trzeba zdążyć bo wróży do zmierzchu. wróżyła mi z kart bo w poniedziałki z dłoni nie wróży :roll:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Brid 17 lut 2011, 18:46
Grzegorz On, Dla mnie to jest bardzo interesujący temat. Nigdy osobiście nie byłem u wróżki i jak na razie nie wybieram się. Aczkolwiek była moja siostra i dobra koleżanka. Bardzo duża ilość opowiedzianych rzeczy przez wróżki (2różne miejsca) sprawdziły się! Zastanawiam się czy to są jakieś uniwersalne techniki, które zawsze się sprawdzają ... Czy jest tam element prawdziwej magii. Mimo mojego sceptycznego podejścia, coś mi mówi, że może być w tym coś głębszego. A Wasze doświadczenia ??
Brid

przez LitrMaślanki 17 lut 2011, 19:01
grand protestant,

Ja kiedyś zajmowałem się magią prawie profesjonalnie

miałeś kamień fizjologiczny ?

Jeżeli nazywamy te sprawy magią to ...uważam to za bzdurę ,jeżeli nazwiemy to siłą słowa ,kształtu,koloru etc .
To wierze ,że można sporo osiągnąć- jeżeli nie oczekuje się cudów .
LitrMaślanki

przez Grzegorz On 17 lut 2011, 19:52
Muszę się przyznać, że też byłem u wróżki, ale zauważyłem ciekawą rzecz, mianowicie nie do końca pamiętam tuż po wyjściu od niej co mówiła, jak chciałem sobie przypomnieć, to coś mi tam świtało, jakby mnie "zaczarowała" pamiętam, że mówiła jakieś rzeczy, nietrafne, ale mam przekonanie, że mówiła wszystko trafnie... musiała znać jakieś sposoby manipulacji...

przez LitrMaślanki 17 lut 2011, 20:21
Grzegorz On, Masz racje ,jak chce zarabiać wróżeniem ,to musi być dobra w psychomanipulacji .
A powiedz ,jeżeli to nie tajemnica ,co Cie skłoniło do wizyty u wróżki ?
LitrMaślanki

przez NoOneLivesForever 17 lut 2011, 20:45
jakby mnie "zaczarowała" pamiętam, że mówiła jakieś rzeczy, nietrafne, ale mam przekonanie, że mówiła wszystko trafnie... musiała znać jakieś sposoby manipulacji...
:D :D Wątpię, raczej to ty byłeś za bardzo pod wrażeniem wizyty.
Gupoty
Jedyna moja styczność z wróżkami, to program z 'Maciejem czarnoksiężnikiem' na kablówce.
NoOneLivesForever

przez Brid 17 lut 2011, 20:53
NoOneLivesForever napisał(a):
Gupoty
Jedyna moja styczność z wróżkami, to program z 'Maciejem czarnoksiężnikiem' na kablówce.

skoro jedyna twoja styczność z wróżkami, to kablówka, to nie widzę podstaw ku temu, żebyś mówił, że to są głupoty
Brid

przez Grzegorz On 17 lut 2011, 20:53
LitrMaślanki napisał(a):Grzegorz On, Masz racje ,jak chce zarabiać wróżeniem ,to musi być dobra w psychomanipulacji .
A powiedz ,jeżeli to nie tajemnica ,co Cie skłoniło do wizyty u wróżki ?

Mnie skłoniła ciekawość i myślałem że jestem mocny, wtedy doznałem na własnej skórze "starej szkoły psychomanipulacji" i jak można manipulować człowiekiem łatwo... NLPiści to cieniaki przy takich starych "Babach"

Prawda - jak ktoś nie poznał sprawy dogłębniej, nie może jej od razu wykpiwać...

przez linka 17 lut 2011, 20:57
Brid napisał(a):
NoOneLivesForever napisał(a):
Gupoty

skoro jedyna twoja styczność z wróżkami, to kablówka, to nie widzę podstaw ku temu, żebyś mówił, że to są głupoty

Wiesz...nie trzeba np jeść krowiej kupy żeby wiedzieć, że robienie tego to głupota :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg