Test AQ i Aspie Quiz

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

Test AQ i Aspie Quiz

przez Kot_ 30 maja 2015, 01:40
Twój wynik Aspi: 64 na 200
Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 154 na 200

Obrazek
Kot_

Test AQ i Aspie Quiz

przez Kot_ 30 maja 2015, 01:51
Te pytania niektóre są zbyt ogólnikowe, powinno być więcej opcji do wyboru przy konkretnym pytaniu. Ciężko mi na niektóre odpowiedzieć w pełni trafnie np. czy jestem towarzyski, czy wolę imprezę od biblioteki itp. bo jest to mocno uzależnione od mojego nastroju, a nastrój mój bywa chwiejny. Jestem chimeryczny też, często zmieniam zdanie pod wpływem emocji itp. czasem tak, że sam siebie nie rozumiem.

Ta komunikacja mi trochę nie pasuje taka wysoka, ale jak jestem w miarę "normalny" bez silnej depresji i z nastrojem jako takim, to nie mam problemów z komunikacją, potrafię się bardzo ładnie wpasować w daną grupę ludzi. Gorzej mam z utrzymaniem kontaktów i znajomości, ale to przez depreche, zaburzenia osobowości itp.
Kot_

Test AQ i Aspie Quiz

przez monapayne 30 maja 2015, 02:04
No, Kot, ja mam podobnie.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Test AQ i Aspie Quiz

przez Kot_ 30 maja 2015, 02:18
ale wykres masz podobny, czy to co napisałem ?
Kot_

Test AQ i Aspie Quiz

przez Yvaine 30 maja 2015, 10:43
Twój wynik Aspi: 99 na 200
Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 111 na 200
Wygląda na to, że masz cechy zarówno Aspie, jak i neurotypowe

Jak mam to zinterpretować? :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Test AQ i Aspie Quiz

przez take 30 maja 2015, 12:49
Względnie wyrównany poziom cech Aspi i NT (tych drugich o 12 punktów więcej). Najwięcej cech Aspi masz, według wykresu, w dziedzinie związków i zdolności, a mniej, jeśli chodzi o towarzyskość, komunikację i postrzeganie. Najmniej cech NT - jeśli chodzi o związki i towarzyskość. Dużo cech NT w dziedzinie komunikacji, postrzegania i zdolności.

Inne niż ZA czy inne rodzaje autyzmu zaburzenia także mogą podnosić wyniki "Aspi" i zaniżać wyniki "NT". W przypadku ZA ważne jest to, jakim się było w dzieciństwie. ZA nie zaczyna się w dorosłości czy wieku dojrzewania.
F21, F42.2, F84.5

Test AQ i Aspie Quiz

przez wiejskifilozof 30 maja 2015, 13:12
Na pierwszy test mam 25.

Test AQ i Aspie Quiz

przez monapayne 30 maja 2015, 15:48
Kot, to co napisałeś. Do d...py z takimi testami. Do d...py z diagnozami. Wszystko wyrzucić do kosza.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

Test AQ i Aspie Quiz

przez min3maks20 30 maja 2015, 17:27
Pierwszy test: 16

Twój wynik Aspi: 68 na 200
Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 135 na 200
Wykazujesz większość cech neurotypowych
Obrazek
min3maks20

Test AQ i Aspie Quiz

przez wiejskifilozof 31 maja 2015, 09:57
Ale takie testy, to czasem dobra rozrywka.

Test AQ i Aspie Quiz

przez Kot_ 31 maja 2015, 13:12
Robo, no pewnie ze diagnozy wszelkie czy to od psychola prywatnego, czy ze szpitala trzeba z przymrużeniem oka brać. Psychika to nie wyrostek robaczkowy. Zreszta na ..uj mi jakies diagnozy konowałów potrzebne do szczęścia.
Kot_

Test AQ i Aspie Quiz

przez mark123 02 cze 2015, 15:16
AQ: 31

Twój wynik Aspi: 93 na 200
Twój wynik neurotypowy (nieautystyczny): 107 na 200
Wygląda na to, że masz cechy zarówno Aspie, jak i neurotypowe

Obrazek
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Test AQ i Aspie Quiz

przez Denial 05 cze 2015, 13:16
ASD 149/200
NT 51/200

Swego czasu zrobiłam ten test, a potem jakieś 12 innych, typu AQ (38), EQ (16), SQ (72), rozpoznawanie emocji na podstawie ekspresji, itp. i wszystkie sugerowały, że zaburzenia ze spektrum mogą nie być mi obce. Przemyślałam swoje zachowania, dzieciństwo i okres dorastania pod tym kątem i moje wątpliwości co do własnej osoby jeszcze wzrosły (np. miałam absolutnego świra jeśli chodzi o litery i czytanie, bardzo wcześnie). Nie wiem czy to "syndrom studenta medycyny", prawda, czy też moja odmienność (której jestem świadoma, ale wcale nie jestem z jej powodu dumna - wręcz przeciwnie) wynika z innych powodów np. depresja nawracająca (oficjalnie stwierdzona), czy też jakieś zaburzenia lękowe (domniemane, jako alternatywa)?

Nie mogę się odważyć, żeby pójść do specjalisty i spytać, co sądzi na ten temat, bo wydaje mi się, że skoro funkcjonuję normalnie (znaczy żyję samodzielnie, mam pracę, płacę swoje rachunki - tylko tyle, że nie mam znajomych, nie lubię związków itd. i ta sfera życia u mnie praktycznie nie istnieje, ale nie powiedziałabym, że wielce przez to cierpię), generalnie zazwyczaj rozumiem rzeczy nie tylko dosłownie (sama bardzo często posługuję się kwiecistymi, poetyckimi metaforami!) i zdaje mi się (może tylko zdaje), że mam sporo wrażliwości (chyba nawet za dużo) i empatii (no... pominąwszy fakt, że nigdy nie wiem co zrobić i jak postąpić względem innych, chociaż im bardzo współczuję), to pewnie nic ze mną takiego nie jest i nie ma po co zawracać sobie tym głowy.

No i podobno nie jest łatwo takim osobom w szkole. W sensie: są zdolni i inteligentni, ale na oceny to się może nie przekładać. Ponoć zdolna jestem (tak słyszałam), inteligencję też mam powyżej przeciętnej - ale należałam do wzorowych uczniów (typ z ostatniej ławki, który do żadnej grupy nie przystaje, ale i nie jest gnębiony - być może dlatego, że ma respekt nauczycieli i dobry z nimi kontakt, dlatego jest w stanie załatwić np. przełożenie sprawdzianu i dlatego jest potrzebny), przynajmniej do szkoły średniej - bo studia to trochę porażka. Skończyłam, ale z trudem.

Przepraszam za przydługi post. Myślę obsesyjnie o tym wszystkim od wielu miesięcy...
Nie wiem, może muszę się przełamać i w końcu zapytać...

Ostatnie co chciałabym usłyszeć, to to, że "wymyślam". Ja po prostu całe życie szukam co jest ze mną nie tak... Chciałabym w końcu zrozumieć :(
Właściwie do niczego by mi się ta diagnoza nie przydała. Może najwyżej byłaby wytłumaczeniem "po prostu taka jesteś i tyle"...
I sing the body electric...

Test AQ i Aspie Quiz

przez monapayne 05 cze 2015, 15:13
Denial, ja mam to samo.
Z wyników też niby z tą inteligencją podobnie, itd. W liceum z ocenami zawsze było źle. Raz 5 a raz 2. Jedynki miałam, gdy nic do mnie nie docierało - paraliż = nie mogę wyrazić tego co wiem.

Ja też szukałam co jest nie tak.

Miałam bardzo stresujące sytuacje i wtedy dopiero pojawił się ogromny problem - quasi psychotyczne stany.
A tak to sobie mogę żyć. Tylko czasem ludzie mnie męczą tak bardzo, że potrzebuję bardzo dużo samotności.

Sortuj wg