Homofobia- głupota czy zaburzenie?

Psychologia ogólnie. Ciekawe książki, wymiana doświadczeń, ciekawe tematy.

przez Werty 02 paź 2012, 00:24
Bez urazy Fioletowa, ale czytając ten temat miałem na przemian odruch wymiotny lub facepalm.
Nie prześladuję cię za twoją odmienną orientację, a już na pewno nie odmawiam tobie prawa do dzielenia się przeżyciami. W końcu mamy wolność słowa.

A że homoseksualizm? Spooko. Nie dość, że wolno to podobno zdrowo, a na pewno kolorowo.
Mnie to jednak nie jara i nie zamierzam udawać, że jak dla mnie to nie jest obrzydliwe i paskudne zboczenie. Dla mnie to jest obleśne jak stoskurwysynów.
Dlaczego nie pójdziesz o takich sprawach debatować na jakimś homoseksualnym forum? Tam pewnie by tobie lepiej doradzili.
Tyle w temacie.

przez *Wiola* 02 paź 2012, 01:18
Werty, Trochę tolerancji :evil: dziewczyna nie radzi się w sprawach technicznych, więc forum jest jak najbardziej na miejscu. Brzydzi Cię to , to nie czytaj, proste :!:
Moderator

przez Werty 02 paź 2012, 01:32
Toleruję... Przecież napisałem, że zdrowo i kolorowo.

Proszę toleruj fakt, że dla mnie homoseksualizm jest zboczeniem.
Nie żyjemy jeszcze w Szwecji. Tam za taki post albo bym już siedział albo płaciłbym grzywnę.

Na szczęście żyjemy jeszcze - w kwestiach światopoglądowych - w miarę normalnym kraju.

Brzydzi Cię to , to nie czytaj, proste :!:

To nie jest wcale takie proste. Ludzie o takiej jak ona mentalności doprowadzili do niżu demograficznego w Europie. Przez takich jak ona biała rasa wymiera.
Brzydzą mnie lesbijki. W ogóle podziwiam facetów, których to jara, bo ja nigdy przenigdy nie znajdowałem w dwóch liżących się po cipach paniach nic fajnego.
:bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 02 paź 2012, 01:38
Werty, Jesteś wulgarny :evil:

Nie piernicz mi to niżu demograficznym, bo to ma się tak jak piernik do wiatraka. To nie jest wątek o tym jaki masz stosunek do homoseksualizmu. Z tego co kojarzę jesteś młodym człowiekiem , a poglądy masz średniowieczne :evil:
Moderator

przez tahela 02 paź 2012, 01:42
Werty,
To nie wina fioletowej ,że ma taki pociag a w sumie jest podobna do ciebie bo seks jakoś sie jej źle kojarzy z grzechem chyba w podswiadomosci, podajcie sobie raczki bo blisko wam do siebie w sumie.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Werty 02 paź 2012, 01:45
Jestem wulgarny, jestem młody, jestem agresywny, mam kompleksy :twisted:
Jestem dumny z tego, że moje poglądy są średniowieczne.
Na nieszczęście wszelkiej maści postępowców (biedroniów, srodów i innych żałosnych typów) my młodzi na ogół jesteśmy "moherami". Pewnie was to drażni?
W niektórych europejskich krajach chcą zakazać używania tak strasznych słów jak mama i tata, bo niby rani uczucia homoseksualnych związków wychowujących dzieci.
Kole w oczy, nie?

Chłopak i dziewczyna - normalna rodzina.

-- Wt paź 02, 2012 1:47 am --

jest podobna do ciebie bo seks jakoś sie jej źle kojarzy z grzechem chyba w podswiadomosci, podajcie sobie raczki bo blisko wam do siebie w sumie.

G.prawda. Dla mnie seks między kobietą a mężczyzną jest czymś najzupełniej zwyczajnym... tak zwyczajnym, że aż szkoda gadać :D :D
nie bierz mnie pod włos

Nie jestem wierzący.
Ateista ze mnie

przez *Wiola* 02 paź 2012, 01:51
Werty, Mnie nic nie kole ;) Jestem hetero w 100% i nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko mówiło do mnie inaczej niż mamo. Ale jestem na tyle tolerancyjna,że potrafię zrozumieć inne niż moje upodobania i nie mam zamiaru z ich powodu kogokolwiek obrażać czy napiętnować.
Moderator

przez Vian 02 paź 2012, 01:55
Werty napisał(a):Dlaczego nie pójdziesz o takich sprawach debatować na jakimś homoseksualnym forum?

Proszę, toleruj fakt, że dla mnie homofobia to zaburzenie psychiczne.
Dlaczego nie pójdziesz debatować o swoich poglądach na jakieś forum, gdzie ludzie gadają o spadku populacji białej rasy?
Brzydzą mnie homofobi i takie posty.

I mamy sytuację patową.
Albo Fioletowa (a przy okazji i ja, bo też zdarza mi się lizać ci.py) pójdziemy na inne forum (ale ja jakoś nie chcę).
Albo ty pójdziesz na inne forum (ale pewnie to byłby zbytek szczęścia).
Albo pójdziemy na kompromis - wysuwaj ze swoimi poglądami z tematu Fioletowej o jej problemach z dziewczyną i załóż sobie własny o swoich problemach z homoseksualistami i niżem demograficznym.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez eroica 02 paź 2012, 01:56
Werty napisał(a):Jestem wulgarny, jestem młody, jestem agresywny, mam kompleksy :twisted:
Jestem dumny z tego, że moje poglądy są średniowieczne.

Etam, jesteś po prostu śmieszny. Gdybyś zmądrzał zamiast bawić się w "poglądy" (jakby to one miały ci zastąpić życie i patrzenie na świat), to byś dostrzegł, że w związkach homoseksualnych - tak samo jak heteroseksualnych - chodzi o miłość, a nie twoje fantazje seksualne.
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

przez *Monika* 02 paź 2012, 01:58
Werty napisał(a):

Nie życzę Tobie, żebyś na własnej skórze musiał doświadczać tego "zboczenia".
Co powiesz na potomka? homoseksualistę?
Obrazek
Główny Moderator

przez Werty 02 paź 2012, 01:58
Ale jestem na tyle tolerancyjna,że potrafię zrozumieć inne niż moje upodobania i nie mam zamiaru z ich powodu kogokolwiek obrażać czy napiętnować.

Jestem bardzo daleki od obrażania czy napiętnowania kogokolwiek ze względu na cokolwiek. Ba! Jestem zwolennikiem zalegalizowania związków partnerskich (zarówno hetero jak i homoseksualnych)
Po prostu mam prawo wyrazić swoją opinię, zresztą taką samą jak 90% polskiego społeczeństwa. Nie lubię, nie chcę i nie dam sobie wmówić, że to jest normalne, bo nie jest... ale toleruję.

-- Wt paź 02, 2012 2:25 am --

Kto myśli jak ja, to jest normalny, a kto nie myśli jak ja - nienormalny.

Tu nie chodzi o jakieś myślenie. Skoro są dwie płcie męska i żeńska, a mimo to istnieją jednostki wolące kopulować - wbrew prawu naturalnemu i zdrowemu rozsądkowi - w ramach swojej własnej płci to znaczy, że są zaburzone. Proste.
To się nazywa logika.

-- Wt paź 02, 2012 2:28 am --

Gdzie zniknęło kilkadziesiąt postów z tego tematu?

przez tahela 02 paź 2012, 01:59
Werty,
A jednak masz kłopoty z akceptacja tego co ci przeszkadza nikogo nie krzywdza niech sobie zyja, to że ktos jest homoseksualny to niech sobie jest,
normalna zależy,
a co powiesz o dzieciach, które sa z matka po rozwodzie, ojciec mieszka w Hiszpanii ma dziecko z inna, jest to ich przyrodni brat, matka ma dziecko trzecie z innym facetem a teraz mieszka jeszcze z innym facetem, , jest to tez ich przyrodni brat, razem jest 4 rodzeństwa z tym ze dwójka z tych dzieci ma innego ojca i inną matke a wychowuje te dzieci na co dzień facet, który nie jest ojcem tych dzieci a dzieci jeżdza do ojca na wakacje i znaja nowa kobiete swojego ojca, swiat się zmienia i powiesz ,ze to normalne , według kryterium dzisiejszego swiata to jest normalne a o homoseksualiźmie nikt tu nie mowi, świat sie zmienia, po prostu zakceptuj odmiennosci a ciebnie nikt nie zmusza,zebys zachowywał sie tak samo ,
Ostatnio edytowano 02 paź 2012, 02:01 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Werty 02 paź 2012, 02:00
Tahela, o co ci chodzi?
Ostatnio edytowano 02 paź 2012, 02:02 przez Werty, łącznie edytowano 1 raz

przez eroica 02 paź 2012, 02:02
Werty napisał(a):was lesby, Eroico i Vian też nienawidzę i brzydzę sie wami, ale was toleruję

a może by tak moderator cię zbanował, ale cię tolerował?
F31.8
mirtazapina 30 mg, kwetiapina 100mg, lamotrygina 100mg

Sortuj wg