Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homofobia- głupota czy zaburzenie?


Werty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, po prostu nie chce mi się odpowiadać :smile: Po co?

Dla mnie homoseksualizm jest i będzie chorobą.

Jak dla większości normalnych, zdrowych polaków - i wasza lewacka propaganda długo, długo tego nie zmieni.

 

-- Wt paź 02, 2012 2:22 am --

 

swoją drogą też kiedyś byłem lewakiem i wierzyłem w brednie, ale zmądrzałem. Na szczęście.

Jedno wiem, nie chcę mieć za wiele wspólnego z takimi osobnikami jak wy "kochającymi miłość"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O postęp cywilizacyjny

 

W imię tego komunistycznego postępu cywilizacyjnego wymordowano ze 100 mln ludzi.

Wywiad radziecki w ramach osłabiania "zachodu" w latach 60 i 70 ostro finansował ruchy tzw "new left", które opowiadało się za gejami, marihuaną itp.

Niestety ruch ten w jakiś sposób zdążył się zakorzenić w Europie.

Efekty tego widzimy teraz...

 

Poczytajcie Suworowa, ale w sumie po was, sparmerkach z tego forum mało się spodziewam.

 

Jakaś spamerka, Heleonore w przypływie swojego niedojebania umysłowego pisze, że "spuszczono mi krew"

Czym niby? Fakt, że kilka legendarnych spamerek podniosło mi ciśnienie, ale poza emocjonalnymi "argumentami" nic nie wniosły.

?

 

 

Do napisania jutro. Bywajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty,

Stalin nie lubił homo raczej a pogłady lewicowe nie maja nic wspólnego z terrorem stalinowskim z lat 30 czy 50-tych i późniejszych w ZSRR pozatym Rosja to specyficzne państwo bez względu na ustrój, radze sie też dokształcic zgodnie ze swoim własnym poleceniem.

 

-- 02 paź 2012, 02:06 --

 

Werty,

za to Ty jesteś dojebany umysłowo konkretnie , z całym szacunkiem i powagą , dobrej nocki do jutra

 

-- 02 paź 2012, 02:10 --

 

przepraszam za wyrażenie,ale nie trzymiłam,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej skoro homoseksualizm nie jest chorobą, to czemu każde inne dewiacje pokroju dendrofilii czy zoofilii są chorobami? I to i to jest odstępstwem od normy.

 

Bo z drzewem i zwierzęciem nie założysz rodziny ani związku partnerskiego (w rozumieniu dwojga odpowiedzialnych za siebie partnerów czy partnerek). Kolejny, któremu się wydaje, że w homoseksualizmie chodzi wyłącznie o seks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko wyjaśnię, czemu nie spytałam na "homoseksualnym" forum.

 

...bo mam problem ze związkiem, a nie z homoseksualizmem.

 

 

Voila.

 

W sumie moglibyście zejść już z tego człowieka. W końcu forum skupia ludzi z problemami psychicznymi, prawda? Każdy z nas ma jakąś traumę, którą chciał się podzielić oraz problem, dla którego szuka rozwiązania wśród ludzi o podobnych doświadczeniach. Wzajemnie sobie pomagamy w miarę możliwości, ale śmiem twierdzić, iż prawie każdy użytkownik forum trafił tu dlatego, że sam bardzo potrzebował pomocy. Skoro autor tych postów jest chory to poradźcie mu, jak leczyć jego chorobę, a nie dyskutujcie i nie obrażajcie. Przemawia przez niego choroba, a czy warto dyskutować z chorobą? Pomóżcie mu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie chce mi się tutaj bezowocnie rozpisywać, po co?

 

z mojej strony temat uważam za zakończony.

 

Mam swoje poglądy i podejście do tego tematu - nie podoba się wam? Trudno.

Wy macie swoje - mnie się nie podoba, ale trudno.

 

Możecie sobie tu debatować, ale w miarę możliwości nie odnoście się do moich postów, bo raczej nie odpiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homofobia to nie jest chyba tylko niechęć do homoseksualizmu(tak kojarzę) . Każdego kto w jakikolwiek sposób wyrazi sie przeciw homoseksualistom na jakiejkolwiek płaszczyżnie szachuje sie słówkiem "homofob". Homofobem z założenia może być chyba tylko homoseksualista. Chodzi o jakiś mechanizm psychiczny...zaprzeczanie własnemu homoseksualizmowi. Tak przynajmniej gdzieś czytałem, czy słyszałem.

 

Nie da sie tez zaprzeczyć, że u przeciętnych ludzi którzy z homoseksualistami nie mają nic wspólnego, nie stykają sie z nimi normalna jest reakcja awersyjna. Ja np: nic do homoseksualistów nie mam, ale ciężko mi oglądać chociazby sceny pocałunków gejów w filmach. Musze przyznać, że co innego lesbijki, choć mimo wszystko tamaty lesbijskie jakoś mnie nie kręcą. Czytałem o wykładowcy ze Szwecji który tylko wspomniał, że sam kiedyś miał takowe negatywne odczucia kiedy obserwował homoseksualistów...i to wystarczyło do wytoczenia procesów, prób zwolnienia itd... itp... Artykuł był o "terrorze" moralnym jaki stosują homoseksualiści i te środowiska. Temu sie nie zaprzeczy i dla mnie jest to troche przerażające i niepojęte.

 

Co do wywodów Wertego to radze sobie odpuścić dyskusje. To jest beton. Jeśli ktoś pisze ci, że homoseksualiści doprowadzają do wymierania białej rasy to znak że powinieneś uciekać. Z takimi poglądami sie nie dyskutuje. Z takimi ludzmi można tylko wygrywać i trzymać ich pod pregięrzem. Nie da sie dogadać. Po prostu ktoś musi być mądrzejszy a ktoś inny głupszy. Głupszy tez bedzie chciał być wazny i mądry, ale to ten mądrzejszy ma wiekszy wpływ na rzeczywistość...i tak dokładnie jest. "Narodowcy" jacy są każdy widzi i tu mamy przykład. Nie chodzi już o konkretne poglądy, tylko styl przedstawiania i intelektualne możliwości.

Jakiś nowojorski żyd polskiego pochodzenia pisał artykuł o antysemityzmie. Pisał, że on w zasadzie to tęskni w pewnym sensie do antysemityzmu jaki był kiedyś. Ludzie podobno potrafili być w nim bardziej intelektualni. Nie chodziło o czystą nienawiść do żydów, tylko oni mieli takie poglądy z pewnych wzgledów...teraz antysemityzm jest bezdennie głupi i czysto emocjonalny. Kiedyś można było z antysemitą pogadać i sie spierać, bez grożby że cie pogryzie... To samo dostrzegam u wertego i podobnych "narodowców" "antylewaków" "antykomunistów" itd... . To tak jakbyś gadał z dzieckiem. Pewnych rzeczy nie wytłumaczysz, bierzesz za rękę i idziesz...ono bedzie płakać ale co zrobić, bo chce a nie bo ma racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie. Nie chodzi o Twoje poglądy tylko o fakt, że uznałeś za stosowne dać wyraz swojemu niezadowoleniu w temacie kompletnie niezwiązanym z Twoim problemem.

 

Zujzuj: poruszyłeś bardzo ciekawy temat. Pozwolę sobie powiedzieć, jak to wygląda od strony "środowiska".

Działacze LGBT bardzo chętnie szafują stwierdzeniem, że homofobia (jak każda fobia) jest zaburzeniem psychicznym. Nazywają przy tym "homofobem" każdego, kto ma cokolwiek przeciwko związkom partnerskim.

 

Uważam, że należy odróżnić społeczny sprzeciw czy po prostu zwykłą - jak to nazwałeś - awersję polegającą na odczuwaniu lekkiego dyskomfortu w obecności pary homoseksualnej od prawdziwej, "klinicznej" homofobii. Jest różnica pomiędzy człowiekiem, który nie życzy sobie np. by pary osób tej samej płci korzystały ze świętego dlań przywileju małżeństwa a człowiekiem, który na widok geja zaczyna reagować fizjologicznie: blednąć, panikować czy wpadać w niekontrolowaną agresję.

 

Moim zdaniem to bardzo ważne, by na każdym kroku akcentować to rozróżnienie, bo wrzucanie ludzi wyrażających sprzeciw wynikający z ich religii czy przekonań do jednego worka z ludźmi chorymi psychicznie jest po prostu nie fair. Wstyd mi za tzw. "liberalnych" działaczy uciekających się do tak niskich chwytów i kompromitujących siebie oraz rzekomo reprezentowane przez siebie środowisko wygadywaniem bzdur.

 

Jeśli mogę pobawić się tutaj w małego polityka to chciałabym Was prosić, byście nie sądzili, że każdy homoseksualista jest takim durniem. To, co tak naprawdę rzuca się w oczy - paradujące w kabaretkach cioty, opętani politycy, kompletnie odmoralnieni seksoholicy, zarośnięte kobiety z doczepianymi penisami - to tak naprawdę promil wszystkich homoseksualistów. Niestety to te dziwadła wyrabiają opinię nam wszystkim i jeszcze są z tego dumne, uznając to za jakąś "walkę". Jeśli chcą walczyć ze stereotypami, to chyba im nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bo z drzewem i zwierzęciem nie założysz rodziny ani związku partnerskiego (w rozumieniu dwojga odpowiedzialnych za siebie partnerów czy partnerek). Kolejny, któremu się wydaje, że w homoseksualizmie chodzi wyłącznie o seks.

 

Dwóch facetów nie spełnia pojęcia rodziny. Nie są w stanie 'stworzyć' istoty ludzkiej. Więc nie pierdol.

 

Werty, kiedyś uważano za chorobę leworęczność, a kobietom nie pozwalano pracować ;)

 

Kim jesteś, żeby uważać, że wiesz lepiej od światowych autorytetów w dziedzinie psychologii i psychiatrii?

 

Uważasz, iż to, że ktoś poświęca nie wiem, 8h dziennie w ciągu 20 lat swojego życia pewnej DZIEDZINIE wybija go na piedestał i automatycznie przypisuje koronę?

Trolololo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch facetów nie spełnia pojęcia rodziny. Nie są w stanie 'stworzyć' istoty ludzkiej.

a rodzina to koniecznie dzieci? Mnie sie wydawalo ze rodzine moze stworzyc dwoje kochajacych sie osob. Moj partner jest moja rodzina chociaz dzieci nie zamierzamy miec

 

Candy14 Dwóch kochających się facetów adoptuje dziecko. I sworzyli rodzine "Świetnie prawda" ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem. Jak najbardziej uznaję rodziny dwuosobowe i uważam to za coś normalnego.

 

Jestem przeciwna adopcji dzieci przez pary same sex, ale jednocześnie uważam, że długoletnie związki partnerskie między osobami tej samej płci wystarczą, by takie pary uznawać za rodzinę. Rodzina to miłość, wspólny dom, poczucie bezpieczeństwa, wspólne planowanie życia, wspólne stawianie czoła przeciwnościom, odpowiedzialność za pozostałych, oddawanie siebie. Czy dziecko cokolwiek w tej definicji zmienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×