Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homofobia- głupota czy zaburzenie?


Werty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wywołujcie wilka z lasu, bo dopiero co z psychiatryka 3 dni temu wróciłem :D

 

Będzie więc krótko i na temat:

 

Przychodzi pedał na basen i pyta:

- Jaka woda?

- Chujowa!

- Super! Będę skakał na dupę.

1265538557_by_michalex_500.jpg.1d5800e00a9667f6fe1a5a4ee390cbb7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewacy kochający wszystko z głupoty prowadzą do wyrwania wartości naszej cywilizacji z korzeniami. W imię chorych idei (wykorzenienia tożsamości narodowej, państwowej) ściąga się do Europy ludność z innych krajów, o innej kulturze. Kulturowo i światopoglądowo zupełnie nam obcych. Niestety przybysze nie chcą się asymilować, ani pracować dla dobra krajów, w których przebywają.

Ta chora idea to multikulti.

racja, dlatego nie nawiedzę lewaków mimo że do homo nic nie mam, zresztą tak kochani przez lewaków muzułmanie i murzyni w krajach swego pochodzenia ich mordują jeśli w ogóle się jacyś ujawnią. a islam powinien być zakazany tak samo jak szerzenie faszyzmu czy komunizmu bo jest skrajnie sprzeczny z prawami człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewacy kochający wszystko z głupoty prowadzą do wyrwania wartości naszej cywilizacji z korzeniami. W imię chorych idei (wykorzenienia tożsamości narodowej, państwowej) ściąga się do Europy ludność z innych krajów, o innej kulturze. Kulturowo i światopoglądowo zupełnie nam obcych. Niestety przybysze nie chcą się asymilować, ani pracować dla dobra krajów, w których przebywają.

Ta chora idea to multikulti.

racja, dlatego nie nawiedzę lewaków mimo że do homo nic nie mam, zresztą tak kochani przez lewaków muzułmanie i murzyni w krajach swego pochodzenia ich mordują jeśli w ogóle się jacyś ujawnią. a islam powinien być zakazany tak samo jak szerzenie faszyzmu czy komunizmu bo jest skrajnie sprzeczny z prawami człowieka.

Ja w sumie nie wiem, postanowiłam ostatnio wypożyczyć Koran, żeby trochę poczytać o tej religii. Bo to, co fanatycy robią, to jedno, ale religia sama w sobie to drugie. Przecież Pismo Święte nie ma tak naprawdę za wiele wspólnego z katolikami broniącymi krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

 

-- 02 paź 2012, 22:49 --

 

I też bym tu nie generalizowała.

 

Społeczność romska np. nie asymiluje się w ogóle, ale są imigranci z innych krajów (np. Indie), którzy u nas studiują bądź pracują i zachowują się poprawnie, z szacunkiem dla naszej kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Nie pamiętam jak się tego dowiedziałem , ale pamiętam , że Wioletta... jakoś ,to mi utkwiło w pamięci :D

 

-- 02 paź 2012, 23:54 --

 

Przychodzi pedał na basen i pyta:

- Jaka woda?

- Chujowa!

- Super! Będę skakał na dupę.

Nie mam nic do gejów , ale takie żary mnie śmieszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty: coś żywo interesujesz się historią ruchu LGBT jak na osbę, której ten temat "wisi". Wiesz, podobno dowiedziono, że największymi homofobami są kryptogeje...

 

Poza tym coś Ci się nie klei Twoje credo: "Jestem spokojny i tolerancyjny, ale wciskam się w temat i rzucam tam stek bzdur gęsto przetykany wulgaryzmami najniższych lotów oraz kompletnie niezwiązany z tematem" bo...? Nie wydaje Ci się to nieco niekoherentne?

 

fioletowa25 eeehhh

wspominałem przeca, że przez około 2 lata życia kręciłem się w anarchistycznych klimatach. Tam dużo miejsca poświęcało się na lgbt w tym całym ruchu. Już wtedy jak na mój gust było to za wiele. Poza tym pamiętam, że prywatnie wielu "starych" anarchistów uważało co niektóre postulaty lobby gejowskiego za drobną przesadę, ale o tym mówili raczej między sobą, aby nie popaść w niełaskę u młodszych, agresywniejszych anarcholi.

Sporo na ten temat czytałem. Tkwiąc na lewiźnie (co ja tam do ch... robiłem! jak ja zawsze miałem bzika na punkcie "narodu", historii i języka!!) zawsze miałem poważne wątpliwości na temat tego czy jestem pro czy antygejowski.

 

W sumie wychodzi na to że jestem raczej niechętny lobby gejowskiemu. Nie za bardzo - estetycznie - leżą mi osoby homoseksualne.

 

Moją awersję wywołują takie zwierzenia jak twoje - co ty tam nie robisz ze swoją kobietą, albo co byś nie zrobiła z nią :evil:

 

Nie wmawiaj mi dziecka w brzuch. Mam bardzo silnie ugruntowaną orientację i jest to orientacja heteroseksualna. Nigdy nie zachwiana.

Nie przeżywałem żadnych rozkmin nawet na ten temat. Od zawsze jarały mnie kobiety i tylko one.

Nie jestem wielbłądem i nie mam garba :D

 

Ta teoria, że co bardziej zażarci "homofobicy" to już na pewno muszą być kryptogejami ma ogromne luki.

Zresztą nie od dzisiaj wiemy, że świat nie jest czarno-biały. Tak samo nie ma czegoś takiego jak konflikt homoseksualni - homofobi.

Są też stany pośrednie. Szczególnie u ludzi w średnim wieku - pogadaj z nimi o homoseksualizmie to zrozumiesz o czym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś trochę koranu poczytałem straszne sprzeczności tam sam na jednej stronie jest napisane że należy wszystkich kochać i szanować a na drugiej że należy wybić wszystkich niewiernych, a muzułmanie wybierają se te cytaty które im pasują zwykle z drugiej części koranu który jest mało tolerancyjny. Tylko dla większości muzułmanów religia jest najważniejszą rzeczą ona jest ich całym życiem, nie ma tam podziału na świeckość- religijność i to jest ich problem dlatego palą ambasady i zabijają ludzi bo ktoś tam obraził mahometa w jakiejś gazecie czy filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, Ja jestem w średnim wieku i nie pojmuję. Dla mnie sprawa jest prosta - dwoje dorosłych ,ludzi bez znaczenia jakiej płci- kocha się

 

no dobrze, ale do stanu pośredniego można przypisać z jakieś 80% polek i polaków. Generalnie nie uważają homose. za coś fajnego, najczęściej traktują to jako lekkie zboczenie, coś odbiegającego od normy, ale nie są wobec tego agresywni. Adopcji nie popierają i oburza ich taki pomysł, a o ślubach kościelnych to nawet nie chcą słyszeć.

Polskie społeczeństwo na nieszczęście wszelkiej maści liberałów i lewicowców(w tym lewaków) jest raczej konserwatywne obyczajowo. Polska młodzież w zasadzie też.

 

Nie mieszajmy w to poglądów politycznych.

 

Niestety, nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, Nie uważam tego za coś fajnego, ba nawet nie rozumiem, ale nie potępiam i szanuję inność i wolność wyboru. Jeśli nie krzywdzą tym innych to jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Co do adopcji to mam swoje poglądy, lepsza para homo, kochająca i oddana niż patologiczna hetero. Ale jestem przeciwna z jednego powodu - głupoty społeczeństwa, które nie jest w stanie tego zaakceptować :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do adopcji to mam swoje poglądy, lepsza para homo, kochająca i oddana niż patologiczna hetero.

 

dlaczego ja zawsze w dyskusji o adopcji dzieci przez pary homoseksualne zawsze natrafiam na ten argument? :D

A co z patologiami w partnerskich związkach homoseksualnych wychowujących dzieci (można znaleźć sporo przykładów na necie) ??

 

Na adopcję czeka tyle heteroseksualnych par i to dobrych par, że naprawdę nie istnieje potrzeba dawania gejom czy lesbijkom jakiś dzieci z domów dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, Może dlatego ,że jest słuszny? ;) Nie wiem ile "dobrych" par czeka na adopcję, ale domy dziecka pękają w szwach , więc chyba coś jest nie tak. Napisałam , że jestem przeciwna oddawania parom homo dzieci , po prostu nasze społeczeństwo jeszcze do tego nie dorosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękają w szwach ponieważ domy dziecka pełne są dzieci, które... mają rodziców albo ich prawny stan jest niejasny. Dlatego z jednej strony nie mogą zostać adoptowane przez inne rodziny, a z drugiej nie mogą wrócić do rodzinnego domu. Dlatego tkwią w bidulach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby otoczenie takiego dziecka dowiedziało sie że rodzice sa homo to dziecko by miało nieźle przekichane wizyta u psychologa gwarantowana i przezwiska typu dziecko pedała, ciota itd. jescze by samobójstwo popełniły.

 

przecież takich dzieci wychowywanych przez pary jednopłciowe jest całkiem sporo (i jakoś nie słyszałem o samobójstwach); to prawda, że mogą mieć z tego powodu trudniej w szkole, ale przerąbane mają też dzieci biedne albo grube albo np. oszpecone

 

najgorzej mają zresztą dzieci z deficytami, zaburzeniami osobowości itp. - bywa, że znęcanie nad nimi jest straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×