Czy osoby z depresją marzą?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Twilight 12 sie 2007, 02:22
A czemu nie? a swoja drogą, pamiętasz, jak wyglądała? :)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez pannanikt 12 sie 2007, 02:56
tak, ja marze. o calkowitym zdrowiu i o studiach medycznych, o byciu lekarzem dla ludzi, niosacym pomoc. o mojej dalszej pracy wolontaryjnej. o tym, by ludzie mi bliscy byli zawsze zdrowi i szczesliwi. marze takze o pokoju na swiecie, o tym, by zamozne panstwa inaczej wydawaly swoje pieniadze, by nie topili i nie niszczyli nadwyzek zywnosci - nie byloby glodu na swiecie...
marze tez o tym, by w przyszlosci zalozyc rodzinny dom dziecka - choc to nierealne marzenie ze wzgledu na finanse. ale marzyc zawsze mozna...
(...) - jesteś stworzony, żeby być człowiekiem!
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez .Tomek 12 sie 2007, 11:19
pannanikt napisał(a):tak, ja marze. o calkowitym zdrowiu i o studiach medycznych, o byciu lekarzem dla ludzi, niosacym pomoc.

No to tak jak i ja :) ja jeszcze oprócz tego marzę żeby było tak jak kiedyś. Zanim się wyprowadziłem z kraju. Cudownie, żadnych zmartwień :) nie to co teraz :?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Twilight 13 sie 2007, 02:25
Pannaktoś, marzenia masz świetne, a co dziś się wydaje nierealne, może się okazać prawdziwsze, niż Ci sie wydaje. Szczególnie urzekło mnie to marzenie o założeniu rodzinnego domu dziecka - piękna sprawa... Od razu przypominają mi się audycje Trójki właśnie z rodzinnych domów, licytacje na ich rzecz prowadzone przez Kubę Strzyczkowskiego, cała akcja ''pocztówka''...

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez korres1 13 sie 2007, 20:59
dżejem napisał(a):Łojjj :? :cry: :cry: :cry: Szkoda... ehhhh... Ale marzenie pozostaje... do spełnienia. W koncu od tego jest. Jak nie teraz, to następnym razem. A teraz od Ciebie przynajmniej wiem, kiedy się do Madziarów wybrać, tzn, kiedy jest festiwal wina :D

następnym razem nie zapomnę :)))
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez pannanikt 13 sie 2007, 23:33
Twilight miło wiedzieć, że ktoś nie uważa moich marzeń za "idiotyzmy" :))
Istniejesz dla dobra i radości, byś umiał śmiać się i śpiewać, żyć w miłości. Masz obdarzać szczęściem tych, którzy cię otaczają. Przecież jesteś stworzony na obraz Boga - który jest miłością.

przez pierm77 13 sie 2007, 23:42
pannanikt napisał(a):tak, ja marze. o calkowitym zdrowiu i o studiach medycznych, o byciu lekarzem dla ludzi, niosacym pomoc. o mojej dalszej pracy wolontaryjnej.

to sa Twoje marzenia

pannanikt napisał(a):marze tez o tym, by w przyszlosci zalozyc rodzinny dom dziecka - choc to nierealne marzenie ze wzgledu na finanse. ale marzyc zawsze mozna...

tak chcesz widziec siebie

pannanikt napisał(a):o tym, by ludzie mi bliscy byli zawsze zdrowi i szczesliwi. marze takze o pokoju na swiecie, o tym, by zamozne panstwa inaczej wydawaly swoje pieniadze, by nie topili i nie niszczyli nadwyzek zywnosci - nie byloby glodu na swiecie...

a tak chcialbys byc widzianym

to nic zlego karzdy czlowiek w tych 3ch punkatach postrzega swiat

1. ja moje (chcialbym wylacznie dla siebie)

2. ja jestem (ja chcialbym byc)

3. ja chce byc (odbieranym)
Z piekła zwanego niebem....
zbanowany

przez pannanikt 13 sie 2007, 23:47
co? nie bardzo rozumiem...

przez Twilight 13 sie 2007, 23:49
Zdaje się, że dostałaś na poczekaniu skompresowną wersje przyspieszoną psychoanalizy uproszczonej ;) (tak, zabawa nadmiarem przymiotników jak najbardziej celowa)

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez pannanikt 13 sie 2007, 23:57
lol a to mi wyjaśniłeś wszystko :]

przez top23 13 sie 2007, 23:57
Nie wiem czy akurat mam depresję, moim zdaniem mam zwyczajnego doła spowodowanego moim daremnym życiem, ale wypowiem się w tym temacie. Tak, mam marzenia, właściwie bardzo często marzę, jednak wątpię w to, że te marzenia się spełnią, choć zawsze jakiś cień nadziei jest.

przez pannanikt 14 sie 2007, 00:03
Twoje zycie nie jest daremne. KAŻDE zycie jest niezwykle wazne!! wiec wykorzystaj je najlepiej jak potrafisz...

przez .Tomek 14 sie 2007, 10:13
A mi marzą się lody czekoladowe...lody są w Tesco... Tesco jest oddalone jakąś 1 milę morską i pół mili lądowej ode mnie. Za daleko :evil:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez korres1 14 sie 2007, 17:47
To wsiadaj chłopie w autobus i jedź! Wczoraj oglądałam dwugodzinny (brytyjski :D ) film o tym jak to czekolada leczy wszelkie schorzenia, w tym depresję - przez wyzwalacze przyjemności, które sie w niej znajdują... Może ludzie mają depresję, bo po prostu, tak jak ja, nie lubią czekolady?
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

Sortuj wg