"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez wiatr 08 mar 2007, 15:31
No dzielna dziewczynka ;) tak się poświęcić :mrgreen:
Kochanie baw sie dobrze, zrób to dla siebie, a zarazisz swoją połówkę. Wiem że to jest trudne teraz,ale co masz do stracenia. A ile możesz zyskać :mrgreen:
"mój przyjaciel wiatr"

przez Atkaa 08 mar 2007, 15:50
wiatr napisał(a):Kochanie baw sie dobrze, zrób to dla siebie, a zarazisz swoją połówkę.

Moja połówka zawsze w dobrym humorze :mrgreen: Ja to mam szczęście. Normalnie W CZOPKU URODZONA :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Makcia 08 mar 2007, 16:29
A ja byłam na Testosteronie i gdyby nie dwie laski które mnie przydołowały to wiedzialabym nawet o czym ten film był :D Ale zdażyłam zauważyć że cala sala sie śmiala więc musialbyć niezły ;)
Ja do Silesi sie jutro wybieram na lodowisko bo podobno tam jest...luknij Atkaa czy oplaca mi sie tam jechać ;) Miłego ogladania..OGLĄDANIA ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 08 mar 2007, 16:54
Makcia napisał(a):Ja do Silesi sie jutro wybieram na lodowisko bo podobno tam jest

Na lodowisko!!!!!!!!! Ożesz ty!!!!!! A ja prosiłam tydzień mojego faceta, żeby poszedł ze mną na lodowisko!!!!!!!!!!!!!!! No dobra, ale jesli chodzi o Silesie to nie polecam, bo jest małe i dużo dzieci. Bardzo podobało mi sie w spodku - ogromne lodowisko i fajny klimacik :mrgreen: Tym bardziej jesli dobrze jeździsz to jest się gdzie rozpedzić :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 08 mar 2007, 17:58
Makcia napisał(a):nadal jednak nie wiem jak Ci poszlo zdawanie do ktorego sie przygotowywaleś?

yyyy.... już w innym temacie pisałem - poszło na 4- :P

Mam propozycję tak zarazem ogólnie do wszystkich i szczególnie do Atkii... Atkaa - zapomniałaś o swoim "Zamiast zaraz zemdleję - klub[...]", może tam się przeprowadzimy i nie będzie mijania się na forum :D
Przyjaciel forum

przez Makcia 08 mar 2007, 23:03
Piotr wiem już żę zdaleś na czwóre gratulowałam w innym temacie ;) Ciesze sie że mamy takiego zdolnego moderatora :D A co tam u Ciebie jak minął dzionek? nie masz dzisiaj powodów do jęczenia ? Ja..nawet nie mam..chociaż były momenty podbramkowe :D ale dałam rade... ;)

przez Kaja007 08 mar 2007, 23:40
Jest mi dziś tak strasznie źle i smutno, że muszę to z siebie wyrzucić.
Boję się, że znów nadchodzi niechciany stan przygnębienia, smutku i samotności. Ja nie chcę mu się poddać, ale on ze wszystkich sił ciągnie mnie do siebie. Znowu cały czas chce mi się płakać :(
Musiałam to z siebie wyrzucić... :-|
"Bo nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart
A czerwień mojej krwi to tylko jakiś żart
I zapominać chcę tak często jak się da
Że nie ma we mnie nic i nic nie jestem wart"

przez IceMan 08 mar 2007, 23:44
Makcia napisał(a):Piotr wiem już żę zdaleś na czwóre gratulowałam w innym temacie

nie no ja chyba tu się jak chwalipięta zachowuję... :oops: troszkę mi głupio
Makcia napisał(a):A co tam u Ciebie jak minął dzionek?

Po pierwsze Dzień Kobiet :). Po drugie poza tym zwyczajny dzień ;)
Makcia napisał(a):nie masz dzisiaj powodów do jęczenia ?

Oj, mam. Nieśmiałość, głupie opory, czasem brak odwagi w pewnych kwestiach, kompleksy, wymyślanie wymówek. Czuję że przez wymienione znowu coś spi******łem. Tylko nie chciałbym jęczeć, a coś ze sobą zrobić. I to skutecznie. Tylko nie wiem jak. :(

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:58 pm ]
Kaja007 mam nadzieję, że to chociaż w minimalnym stopniu pomogło (wyrzucenie tego z siebie).
Kaja007 napisał(a):Ja nie chcę mu się poddać, ale on ze wszystkich sił ciągnie mnie do siebie.

I nie poddawaj się. W tej walce ktoś będzie musiał skapitulować. I to nie możesz być ty.
Kaja007 napisał(a):Znowu cały czas chce mi się płakać

Czasem mam wrażenie - z tego co dookoła na temat płaczu słyszę - że płacz pomaga. Sprawia ulgę. Ważne, abyś popłakała właśnie dla tej ulgi, a nie tak, żeby się gorzej poczuć.

Ale przede wszystkim musisz być silna i nie dawać się temu stanowi. Bo ty rządzisz w swojej duszy i w swoim ciele - nikt inny i nic innego.
Ostatnio edytowano 09 mar 2007, 00:23 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez nunus85 09 mar 2007, 00:17
ja mam znowu uczucie beznadzieji i zmeczenia
taka ciezka głowa
kolejny stracony dzien
jedynie co zmieniłem opony w aucie ale w sumie nie wiem po co jak nim nie jeżdze
:cry:
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez IceMan 09 mar 2007, 00:25
No jakby nie patrzeć coś zrobiłeś pożytecznego. Nie wiadomo, kiedy się to przyda. Wiesz co... Jak jest z twoim snem? Wysypiasz się? Bo ja nie bardzo. I to bardzo odbija się na całym moim dniu - każdym. Gdy się wyśpię - jest zupełnie inaczej, ale jeśli nie - marnuję cały dzień.
Przyjaciel forum

przez nunus85 09 mar 2007, 00:44
od jakiegos czasu walcze z tym zeby wstawac o 9
dzisiaj nie dałem rady i spałem do 11
praktycznie przez praca która ciagnałem do zeszłego tygodnia chodziłem spac o 3 wstałem o 13
ale nie zmienia to faktu ze jak byłem wyspany to tez miałem "jazdy"
takze to chyba w moim przypadku nie ma znaczenia?

odbiegajac od tematu bo nie znalazłem na forum którego masz term matury?
Jacy jesteśmy ? - tacy jak subiektywnie odbieramy siebie wiedząc o sobie niemal wszystko? - czy tacy jak postrzegają nas inni stojać z boku, nie wiedząc o nas prawie nic i niedoświadczając tego co przeżyliśmy?

przez maiev 09 mar 2007, 00:57
nunus85 napisał(a):od jakiegos czasu walcze z tym zeby wstawac o 9

tu cię doskonale rozumiem - ja tez staram się wstawać względnie rano, ale mi się nie udaje. Mnie to sie zdarza do 1 nie wstać. Pół nocy nie mogę spać, bo jak durna odwlekam jak mogę ten moment położenia się. Ja normalnie boję się tego momentu zasypiania, bo wiem że bedę sie dłuuugo przewracać z boku na bok. Nie lubię tego, więc chodze spać jak juz "padam na twarz".

Co prawda mówiłam że tu powinnam przesiadywać cały czas, ale może jednak zmienię zdanie, nie wiem na jak długo, bo mam straszne huśtawki nastrojów. Wiecie jakie to męczące?? Zwariowac można. :?
"I need a new version of me..."

przez IceMan 09 mar 2007, 00:59
nunus85 napisał(a):odbiegajac od tematu bo nie znalazłem na forum którego masz term matury?

4 polski pisemny
7 angielski pisemny
14 matma
18 fizyka
22 informatyka
24 polski ustny
28 angielski ustny

Pośrednie może mieć zawsze...
Przyjaciel forum

przez nunus85 09 mar 2007, 01:14
maiev napisał(a):
nunus85 napisał(a):od jakiegos czasu walcze z tym zeby wstawac o 9

tu cię doskonale rozumiem - ja tez staram się wstawać względnie rano, ale mi się nie udaje. Mnie to sie zdarza do 1 nie wstać. Pół nocy nie mogę spać, bo jak durna odwlekam jak mogę ten moment położenia się. Ja normalnie boję się tego momentu zasypiania, bo wiem że bedę sie dłuuugo przewracać z boku na bok. Nie lubię tego, więc chodze spać jak juz "padam na twarz".

Co prawda mówiłam że tu powinnam przesiadywać cały czas, ale może jednak zmienię zdanie, nie wiem na jak długo, bo mam straszne huśtawki nastrojów. Wiecie jakie to męczące?? Zwariowac można. :?

jedyny sposob na takie spanie to wstac bardzo wczesnie (o 7 w naszym przypadku :D)
i wtedy przesunac "padanie na twarz" na 23
ale wtedy kto u bedzie siedział?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:17 am ]
Piotrek napisał(a):
nunus85 napisał(a):odbiegajac od tematu bo nie znalazłem na forum którego masz term matury?

4 polski pisemny
7 angielski pisemny
14 matma
18 fizyka
22 informatyka
24 polski ustny
28 angielski ustny

Pośrednie może mieć zawsze...
czyli taka standardowa sesja przed toba
spoko dasz rade
na studiach sobie odpoczeniesz :D

Sortuj wg