"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Grubcia 26 wrz 2008, 17:16
Uff,co za ulga, zdalam.Jolu,dzieki za mile slowa
Grubcia

przez Jola27 26 wrz 2008, 17:24
Grubcia moje gratulacje wogule nie watpilam wto ze moglo byc inaczej :lol:

przez Misiek 26 wrz 2008, 17:26
Grubcia, gratuluję... widzisz... a tak się bałas... :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazia_z8 26 wrz 2008, 20:42
Buu Twoje koszmary wlasnie swiadcza ze chorubsko ostro sie bierze za Twoje zdrowie,nie daj sie musisz isc do lekarza inaczej bedziesz sie czula coraz gorzej.Sprobuj kupic w aptece SEDOMIX.Zazywaj 40 kropli dziennie 20 rano i 20 wieczorem,przez 2 tygodnie i sama sie przekonasz ze duzo lepiej sie poczujesz moze dzieki temu dotrzesz do lekaeza.jest to mieszanka siedmiu ziol bez alkoholu,pije sie je rozpuszczone w gotowanej wodzie w malym kieliszku.Troche gorzkie,ale pomoze ja to probowalam i ma tylko jeden skutek uboczny nie wolno go dlugo stosowac bo zaczniesz miec ochote na piwko niestety zbyt czesto.Lecz wystarczy odstawic i ochota przechodzi.Ja je pilam przez 6 miesiecy co pewien czas robilam przerwy ale i tak musialam przestac je zazywac.Nie sa drogie i naprawde pomagaja. powodzenia.

przez Lariana 26 wrz 2008, 21:49
Bylam u lekarza :)
Leki teraz ,jak jakims cudem będziemy mieli na nie kase ..
A w grudniu badania alergiczne .Okaże się ze mam lub nie uczulenie na szkołe ,jeej.
Psycholożka mnie przekierowała do nr który nie odbiera ... To znaczy że nie byłam u niej bo dopiero mam się umówić i nie doszło właśnie z tego powodu..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez depresyjny86 26 wrz 2008, 22:01
A ja juzwiem ze mam na 100 procent astme-dzisiaj podczas jazdy samochodem zaczeło mnie łaskotać gdzieś w środku nosa,zaczeło mi brakować oddechu..cosjakby mi płuca zablokowało....wyszłem z samochodu i poczulem ogromna słabosć zaczeło mnie trząść na maksa...i tak przez pare godzin się meczyłem z tym oddechem i serce mi różnie biło.wziąłem leki na astme i zrobiło się lepiej...
Teraz się boje że astma mogła u mnie wywołac niedotlenienie serca<bo jak już z 10 razy powtarzałem na forum,odczuwam duszności w klatce piersiowej w pozycji leżącej,i mam częstoskurcz>
:)

przez gabriel 26 wrz 2008, 22:15
Ja także czasem nie mogę złapać oddechu, zatyka mnie, mam jakby blokadę w klatcę piersiowej ale myślę że to na tle nerwicowym, ewentualnie serce bo często mnie kłuje.

przez Jola27 26 wrz 2008, 22:24
Gabriel klucie serca to napewno na tle nerwowym i brak oddechu ruwniesz moze miec podloze nerwicy ja kiedys bardzo czesto mialam dosyc ostre bezdechy ale przy odpowiednim doboze lekow przeszlo

przez depresyjny86 26 wrz 2008, 22:27
Ja myśle że to astma jeszcze z tego powodu zę w czasie mocnego ataku mialem świst taki słyszalny jak mocniej oddychalem.

A poza tym czuje siedzisiaj bardzo samotny.......Wszyscy maja jakiś znajomych,przyjaciół na realu do których mogą pjśc,mogą iść na imprezy,lub po prostu pogadać.Ja na realu nie mam praktycznie nikogo.
:)

przez gabriel 26 wrz 2008, 22:49
Ja się już przyzwyczaiłem do samotności. Nawet nikogo nie wyciągam na piwko bo mi się nie chce.
Jola obyś miała rację bo to cholerne kłucie serca przypomina mi stan przedzawałowy a zatykanie w płucach jakbym miał jakiegoś raka. No ale hipochondria w nerwicy też chyba nie jest niczym nowym.

przez Lariana 26 wrz 2008, 23:03
A mnie zapraszają ludzie na piwo ,ja nie mam ochoty iść .A poza tym przywykłam do swojej samotności .Wiem że pije szybko (zwłaszcza drinki) i mnie łapie chociaz mówię ze kontroluje sytuacje .Czasem myślalam po co iść na 1 piwo skoro to tak nie daje kopa? Piłam do granic ,żeby sprawdzić ile mogę wypić,wytrzymam? Nie wiem..
Czasem piłam na imprezach bo nie było niczego innego do roboty ,takie zapijanie czasu .
Dobra to powinno być w temacie o alkoholiźmie ;) O ile taki istnieje..
Serce też mnie kłuło czasem. Raz właśnie po mocno zakrapianej imprezie zaczęło mnie ściskać .Dlatego unikam od niedawna picia. Nie mówię że nie będe pić ,kogo chce oszukać..
Też mam zapędy hipohonryczne ^^

przez gabriel 26 wrz 2008, 23:13
Kiedy cię zapraszają? w jakich odstępach czasu? Miesięcznych? Bo w takich tez się z kims spotykam.

przez Lariana 26 wrz 2008, 23:28
Mówię o obecnym czasie ,o czasie przed weekendem czyli kilku dniach w tym tygodniu :P
Nagle wszyscy nabrali ochoty na napoje alkoholowe..
Nie sporządzam notatek kiedy i jak mnie zapraszają .W sumie mało mnie to obchodzi.

przez gabriel 26 wrz 2008, 23:35
Więc nie możesz narzekać na samotność. W takim razie nie wiem co ci dolega? Ból istnienia czy inne bzdury?

Sortuj wg