"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: "JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez kazia_z8 04 lip 2008, 16:40
Ciekawe co Ty przekazesz swojemu dziecku.Podejzewam ze bedziesz tak samo martwil sie Jak kazdy rodzic i lopata kladl do glowy nie chodz tam bo jest dziura i nogi polamiesz.Myslisz ze cie poslucha?Watpie.Jeszcze sie nikomu to nie udalo.Nam rodzicom sie wydaje ze nasze dzieci nie potrafia byc samodzielne.A dzieciom ze ze wszystkim sobie poradza,kazde z nas jest w bledzie.Bo jeszcze nikt nie wynalazl idealnego wyjscia z kazdej trudnej sytuacji.Ja chodze na terapie i niedawno uswiadomilam sobie ze staram sie byc nadopiekuncza.Naprawde,musze sie pogodzic ze dzieci sa dorosle i musza sie nauczyc chodzic same i same opatrywac sobie obite kolana.Przekonasz sie jak trudno byc rodzicem.Postaw sie na miejscu matki nie ma moze takiego wyksztalcenia i wiedzy,ale umie kochac po swojemu jak kazda matka.Moze nie wiedziala ze moze walczyc o swoja godnosc.Amoze chce pochwalic sie kolezankom ze jej syn jest lepszy niz jej maz.Zastanow sie czy ona tak naprawde przytulic was wszystkich i przekonac sie ze jestescie przy niej,chocby tylko myslami.Pomysl o tym zebys nie byl tak samo traktowany przez wlasne dzieci.Moje zycie jest tez pokrecone z powodu mamy.Ale to nie jest calkiem jej wina.Swiat,wyscig szczurow,prawo dzungli,zycie.Czy myslisz ze Twoje dziecko to ominie?Ze go ochronisz?

przez kazia_z8 04 lip 2008, 16:41
Ciekawe co Ty przekazesz swojemu dziecku.Podejzewam ze bedziesz tak samo martwil sie Jak kazdy rodzic i lopata kladl do glowy nie chodz tam bo jest dziura i nogi polamiesz.Myslisz ze cie poslucha?Watpie.Jeszcze sie nikomu to nie udalo.Nam rodzicom sie wydaje ze nasze dzieci nie potrafia byc samodzielne.A dzieciom ze ze wszystkim sobie poradza,kazde z nas jest w bledzie.Bo jeszcze nikt nie wynalazl idealnego wyjscia z kazdej trudnej sytuacji.Ja chodze na terapie i niedawno uswiadomilam sobie ze staram sie byc nadopiekuncza.Naprawde,musze sie pogodzic ze dzieci sa dorosle i musza sie nauczyc chodzic same i same opatrywac sobie obite kolana.Przekonasz sie jak trudno byc rodzicem.Postaw sie na miejscu matki nie ma moze takiego wyksztalcenia i wiedzy,ale umie kochac po swojemu jak kazda matka.Moze nie wiedziala ze moze walczyc o swoja godnosc.Amoze chce pochwalic sie kolezankom ze jej syn jest lepszy niz jej maz.Zastanow sie czy ona tak naprawde przytulic was wszystkich i przekonac sie ze jestescie przy niej,chocby tylko myslami.Pomysl o tym zebys nie byl tak samo traktowany przez wlasne dzieci.Moje zycie jest tez pokrecone z powodu mamy.Ale to nie jest calkiem jej wina.Swiat,wyscig szczurow,prawo dzungli,zycie.Czy myslisz ze Twoje dziecko to ominie?Ze go ochronisz?

przez Duran84 05 lip 2008, 09:23
Dzisiaj jest jeszcze gorzej niż wczoraj :cry: :cry: :cry:. Znowu wszystko spieprzyłem co mogłem spieprzyć... A wszystko to przez moją pierd...ą w d...ę jeb...ą fantazję. Tak to jest jak się nie pomyśli i napisze jakas glupote.... Niech mnie ktos stad zabierze... Ja sie nie nadaje do życia. Takich jak Ja trzeba odizolować od Społeczeństwa... Czego się nie dotknę to wszystko spieprzę doszczętnie... I Ja się dziwię, że jestem samotny :!: :!: :!: :!: :!: Przepraszam, ale nie jestem dzisiaj w stanie nikomu pomóc...
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atb89 05 lip 2008, 19:40
jak sie stac wartosciowym czlowiekiem? czy ktos moze mi to powiedziec? tak czesto widze na forum ze mowicie do siebie 'przeciez jestes wartosciowym czlowiekiem'. na czym to ma polegac? ja np. potrafie tylko rozkminiac jak to mi zle, jestem przepelniony nienawiscia, wszystkie zwierzeta bym osobiscie pozabijal a klechow i politykow prawicy powiesil za swoje wyuzdane pseudowartosci, tych cholernych hipokrytow. chcialbym zostac wartosicowym czlowiekiem ale ne wiem czy to mozliwe. nigdy nikomu nie pomoglem nawet nikogo nie kochalem procz rodzicow i mnie tez nikt nigdy nie kochal (procz rodzicow chyba ktorzy i tak na kazdym kroku mnie wkur..)
atb89

przez daniel_chicago 05 lip 2008, 19:50
napisze sobie coś tutaj bo czuje się ostatnio tragicznie.... bardzo złe myśli chodzą mi po głowie.... nie daję rady z depresją i nerwicą a do tego co chwile wpadam w jakieś choroby zapewne od tych dwóch.... mam ochotę pojechać na murzynowo z tabliczką "fuck y'll niggas".........jest ze mną kiepściutko.........FUUUUUCK I CAN'T STAND IT ANYMORE!!
trzeba przetrwać zimę żeby móc poczuć wiosnę...

przez Gabrielle 05 lip 2008, 20:29
Szklana pułapka?

przez depresyjny86 05 lip 2008, 20:55
Jestem do niczego.Kolejny dzień w domu............ludzie ja już nie wytrzymuje dlaczego ten lęk tak mnie paralizuje że nie moge normalnie z domu wyjść i przykładowo załatwic sobie jakąś prace?......
:)

przez Zagubiony148 05 lip 2008, 21:37
Nie no wiem że jestem beznadziejny i wogóle nie powinienem sie nigdzie pokazywać ale ile to można wytrzymać tego siedzenia przed kompem. Nie no już nie wytrzymuje. Wiem że to kolejny post bez sensu ale już mnie nosi i musze coś napisać bo nie wytrzymam.
Po co nosić maskę, gdy nie ma się już twarzy?
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.
Gottfried Wilhelm Leibniz

przez atb89 05 lip 2008, 21:43
ja musze wam powiedziec ze tez tak mialem z tym siedzeniem przed kompem ale sobie robilem wszelkie preteksty aby wyjsc z domu i odrazu mi lepiej zawsze bylo. nie wiem idz po bulke do sklepu albo przejsc sie w ta i z powrotem bez celu nawet mi pomoglo zawsze
atb89

przez Zagubiony148 05 lip 2008, 21:49
Może lepiej nie bo spotkam kogoś, albo grupkę kogosiów i znowu będę musiał trenować udawanie drzewa buahahah
Emil Cioran

Bo jest to znakomitym mężom nie honor, jak niewolnikom ślęczeć godzinami przy obliczeniach.

przez kazia_z8 05 lip 2008, 22:41
Czytam wasze ostatnie wypowiedzi mam wrazenie ze macie po nascie lat.Czy miedzy wami jest ktos po 40?Ludzie kochani,przeciez kazdy z nas jest wartosciowym czlowiekiem,tylko o tym zapominamy.Czy myslicie ze zycie doroslego to tylko zabawa ,to przedewszystkim obowiazki.gdy jestes maly to mama mysli za Ciebie,A teraz musisz sam o tym myslec.Czlowiek wartosciowy to nasza godnosc,odpowiedzialnosc.Dzisiaj depresje najczesciej powoduje;wyscig szczurow;Myslicie ze nas dinozaurow ten wyscig nie obowiazuje?Dla nas to dopiero stres,az w piety idzie.Wy mlodzi nie chcecie wyjsc z domu nie wazne po co,alemy musimy .My placzemy nad swoim losem ,to nikt nas nie slucha,a gdy wy placzecie my was sluchamy,choc wam sie wydaje ze nikt was nie slyszy.Zyjcie dalej ,swiat jest piekny,choc czasem spotykamy glupich ludzi.omijajcie ich to oni wysiaduja w knajpach.Oni siedza w knajpach i pija aby dodac sobie odwagi bo sie boja ZYCIA!!!!

przez Zagubiony148 05 lip 2008, 22:48
Ja mam naście lat buahahah ale za 30 bede taki sam wiec mnie tez dotyczy
Emil Cioran

przez inny 08 lip 2008, 18:56
Boję się świata i ludzi, nic nie umiem, boję się iść do pracy, wszystko mnie stresuje, czasem nic nie napawa mnie optymizmem, świat jest zły i nie ma w nim nic ciekawego, mimo ze mam prawie 25 lat to moja psychika jest na poziomie nastolatka, jestem nienormalny, mam problemy w kontaktach z ludzmi, sprawia mi to trudnosc przebywanie z kims kto nie nadaje na moich falach, a ze jestem inny to malo ludzi mnie rozumie...:(..niedlugo przed skonczeniem 18 lat mialem mysli samobójcze, nie chciałem dożyć 18stki, nie chciałem się wcale stawać dorosłym, przecież dorosłe życie nie ma nic interesującego do zaoferowania. Niedawno postanowiłem, ze nie dożyję 30stki, nie wyobrażam sobie swojego wieku z 3 na początku. Nie bede musiał nic sobie robić, moja psychika wykonczy mnie sama.
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

przez kazia_z8 08 lip 2008, 22:58
Jak to inny,w jakim sensie.masz odmienne poglady na zycie,seks,czy cos innego? moj syn ma 25 lat i autyzm i wie o tym,mozliwe ze nawet rozumie.I co jak myslisz czy kiedykolwiek mowil o tym?Jedynie mowil o uciekaniu z domu jak sie sprzeciwialam jego pomyslom.Ma niby dziewczyne,niby, bo slysze jak rozmawia z nia przez telefon ona kpi sobie z niego wysmiewa sie i odnosi wulgarnie.Nie rozumiem jego postepowania.Czy jego zycie nie jest przechlapane? A Ty chcesz sie zabijac, dlaczego?????Swiat jest piekny,tylko czasem mamy do czynienia z glupimi ludzmi,nie wszyscy sa tacy.

Sortuj wg