"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez salir 12 paź 2016, 09:36
Mam ochote pojeczec dzis wiec...jestem beznadziejna...wydaje sie, ze mam wszystko co mi trzeba a ciagle jest zle. Ciagle czuje, ze robie wszystko nie tak jak powinnam, ze wszyscy negatywnie mnie oceniaja i widza jaka jestem beznadziejna. Nie dowierzam w zadne pozytywne slowo. Po fakcie wyrzucam sobie, ze wszystko moglam inaczej zrobic...lepiej...inne rozwiazanie byloby lepsze. Zyje z dnia na dzien, nie planuje nic...ciagne relacje z ludzmi, ktore nie sa dla mnie wygodne. Nie mam sily nic zmienic a nawet dokladnie nie wiem co...boje sie..ze gdy juz cos zrobie bedzie gorzej i to nie o to mi dokladnie chodzilo. Do tego wszystkiego nienawidze jesieni.

przez Expresia 12 paź 2016, 10:23
salir napisał(a):(...)Do tego wszystkiego nienawidze jesieni.
Piąteczka!

Znowu siedzę w domu, zero szkoły, zero nauki, tylko kawa i rysowanie mi w głowie. Nastrój w sumie podły, zaległości się mnożą, kończyny odpadają z zimna, na dworze leje, ogólna szaruga. Bardzo mi się nie podoba to, że kiedy ja tutaj nie mogę się podnieść z kolan, ludzie wokół żyją, funkcjonują, czas się nie zatrzymuje, życie gna do przodu a ja patrzę przez okno, pełna frustracji, jak małe dziecko, któremu zabrano lizaka, tupię nóżkami i krzyczę piskliwym, praktycznie niesłyszalnym głosikiem: "Zaczekajcie na mnie! Też chcę biec z Wami!"

przez near 12 paź 2016, 15:16
Jest mi ciężko nic mi się nie chce i chciałbym już odejść by nie myśleć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez alone05 12 paź 2016, 15:39
najgorsze jest żyć z toksycznymi rodzicami, zostawiają traumę na całe życie, potem nawet mając sukcesy człowiek czuję się bezwartościowy, nic nie warty i niekochany.

przez salir 12 paź 2016, 19:39
Ludzie sa dziwi albo ja :? nie cieszysz sie, to zle...cieszysz sie to zrobia wszystko aby popsuc Ci dobry humor... :evil:

przez near 14 paź 2016, 10:40
Jestem beznadziejny. Codziennie obiecuję sobie że wstanę wcześnie rano i wyjdę z psem, i codziennie nie dopełniam tego postanowienia. Jejku jak ja bym chciał już nieistnieć.

przez Black_amor 19 paź 2016, 15:57
Musze to z siebie wyrzucic, bo juz nie daje rady :( Mam dosc własnego brata i zwalania jego problemów na mnie. Prze niego musze zapłacic mandat za złę traktowanie jego psa. Kótrego musiałam przygarnąc bo skonczył by na ulicy. A ten kundel dwa rady pogryzł moje dziecko. Chciałam zeby brat cos z nim zrobił ale on umył rece jak zwykle. Więc musiałam radzic sobie sama, oddałąm psa do adopcji. To dziewczyny które go adoptowały oskarzyły mnie o znęcanie sie nad psem ze niby był głodzony i zaniedbany. Wszyscy wiedzą ze dbałąm o psa i mówią mi ze te dziewczyny chcą wyłudzic pieniądze na tego psa. Bo podały mnie do organizacji ochrony praw zwiarząt i mam zapłącic kare ponad 1000 zł na tą organizacje inaczej bede miec kłopoty. Niewiem co robic brat chce ode mnie kase za samochód który mi sprzedał a który okazał sie totalnym złomem który jezdził tylko 2 tygodnie i umowa nawet nie była na mojego brata. Niewiem co robić brat mnie wykonczy psychicznie, nn stop pisze o tej kasie a ja niechce mu płacic za cos co podziałało 2 tygodnie :( zapłąciłąm mu 1/3 czyli 1200 zł :( i teraz jeszcze okazało sie ze mam nawrót choroby i bede musiała brac chemioterapie :( nie wiem co mam robic, z dnia na dzien jest coraz gorzej :( musiałam to z siebie wyrzucic :(
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

przez ( Dean )^2 19 paź 2016, 22:10
Robie sobie cholerną krzywdę ostatnio :cry:
Najgorszy jest wiatr.

przez Naemo 19 paź 2016, 22:12
( Dean )^2 napisał(a):Robie sobie cholerną krzywdę ostatnio :cry:

jaką?

przez ja12 22 paź 2016, 17:17
postanowiłam do grudnia schudnąć, a już zdążyłam przytyć 2kg, planowanie każdego posiłku doprowadza mnie do szalu. ciągle sprawiam wszystkim przykrość, nie umiem z nikim rozmawiać. jestem zażenowana sobą, mam ciągle poczucie wstydu, nawet tym, ze to pisze. czuje, ze powoli wszystkich tracę. nie potrafię z nikim nowym nawiązać kontaktu. chciałabym zacząć wszystko od nowa

przez salir 22 paź 2016, 20:08
Moj brak koncentracji i pamieci doprowadza mnie do szalu...

przez JERZY62 22 paź 2016, 20:10
salir, człowiek się starzeje może stąd ta skleroza :P
♪♪♪

przez salir 22 paź 2016, 20:25
JERZY62 30+ i taka skleroza co to bedzie pozniej...moj maz ze mna nie wytrzymuje...trzeci raz opuszczajac auto nie wylaczylam ogrzewania czy nawiewu i padl akumulator w ciagu poltora tygodnia :evil: Mam jakis dziwne auto i nie moge sie przyzwyczaic :hide:

przez Zmierzchun 23 paź 2016, 16:05
Depresja mnie przycisnęła, a miałem już wracać do pracy. Niepokój mnie dręczy i duży smutek, brakuje mi energii. Byłem 2 miesiące w szpitalu ale nie potrafili mi dobrać leków. Martwię się, nie wiem co dalej robić :(
I really tried. I did my time

Sortuj wg