"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kazimierz61 26 kwi 2016, 08:15
Dwa tygodnie temu byłem na pogrzebie mojego wujka 65 lat, dzisiaj małżonka że swoją rodziną chowają męża 68 lat od swojej siostry, mieszkają w Niemczech, jutro ja idę na pogrzeb męża mojej kuzynki 54 lata, cztery lata temu zmarł jej brat, mój kuzyn w wieku 50 lat. Nasuwa mi się refleksja, i pytanie dlaczego tak młodzi w końcu jeszcze ludzie odchodzą na tamten świat, jeden na zawał, drugi na płuca, trzeci na raka, a mówi się że medycyna jest na coraz większym poziomie. W mediach reklamują same suplementy diety, które działają długo falowo, a nie podaje się statystyk ile ludzi na co i w jakim wieku umiera.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez arz 26 kwi 2016, 12:45
Wyrazy współczucia.
Zamiast się zastanawiać "co, po co i dlaczego" zwyczajnie znajdź czas za dwa, trzy miesiące, gdy "opadną emocje" i odwiedź osoby, które są w żałobie. Miłym akcentem będą czekoladki czy kwiaty. Albo kilka słów w pocztowym liście, to zawsze buduje.
Zawsze tak robię i spotykam się z ogromną radością, gdy inni już zapomnieli...
A śmierć to bardzo naturalna sprawa, to tylko element składający się na życie.
Wyglądam zdrowo, ponętnie i rumianie. Wcale nie widać, że nie żyję.
arz

przez Reynevan 26 kwi 2016, 12:49
arz napisał(a):Zamiast się zastanawiać "co, po co i dlaczego" zwyczajnie znajdź czas za dwa, trzy miesiące, gdy "opadną emocje" i odwiedź osoby, które są w żałobie. Miłym akcentem będą czekoladki czy kwiaty. Albo kilka słów w pocztowym liście, to zawsze buduje.

Po co?
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazimierz61 26 kwi 2016, 15:41
arz, Dziękuję.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Steviear 26 kwi 2016, 17:56
zaraz zdechnę ze stresu. mija 1,5 godziny a oferta najmu mieszkania ma 5000 wyświetleń. Boże. Mija 5 minut a wszystko już ustawione. Rzygam juz tym wszystkim,tymi całymi mieszkaniami, własciciel jest pojebany, zachciało mu się sesji zdjęciowej mieszkania. ciekawe gdzie mam chować wszystkie swoje rzeczy w 20m2! Mógł wcześniej pomyśleć o prawach autorskich poprzedniego 'fotografa'! To jakiś totalny żart. Mam dość, dość dość. Czemu mam takiego pieprzonego pecha.. Jak nic nie znajdę to dupa. Codziennie ponad 3h stracone, nie wspominając ile mnie to sił kosztuje taka długa podróż a jeszcze zaraz lato a wtedy umieram z gorąca. Zaraz sesja a mnie czeka nie wiadomo ile przeprowadzek. No jak nic będzie wrzesień.. :(((( Znów nie bedzie wolnego... Nie wiem co robię źle. Wczoraj wyszłam na zewnatrz raz po duza kartkę. I co? Najpierw deszcz zaczal padać=lać, a po chwili jeszcze lód. Jak już bylam w domu to przestało. Takich sytuacji jest mnostwo. Ciagle mnie takie cos spotyka. Nie znam nikogo kto by miał takiego pecha.

przez Follow_ 26 kwi 2016, 19:02
Mój kotek się rozchorował..
i ja też..
masakra
nie wiem kompletnie o robię w pracy siedzę i zastanawiam się co zaraz zawalę...
masakra...
głowa mnie od tego wszystkiego boli
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Panix 27 kwi 2016, 19:46
Nikogo nie kocham

przez Trupia Główka 27 kwi 2016, 22:23
Jestem totalnie samotna. Mam kontakt tylko ze współlokatorem i mamą (głównie przez telefon). Nawet jak kogoś poznaję-odcinam się. Ludzie mnie męczą, a z drugiej strony cierpię w izolacji. Jestem zmęczona choć tylko siedzę i oglądam seriale. Trzeci miesiąc nie mam pracy. Nie dlatego, że jej nie ma, tylko dlatego, że boję się do niej iść. Znowu nowe miejsce, nowe twarze...A ja czuję, że się do niczego nie nadaję. Szukam wymówek, a pieniądze się kończą. Do tego pogoda sprawia, że jestem jeszcze bardziej otępiała.
Nie mam z kim o tym pogadać. Rzadko piszę coś w internecie, ale muszę to z siebie wyrzucić.

przez kazimierz61 28 kwi 2016, 11:46
Czuję się niedobrze, wszystkie wnętrzności mnie bolą, jeszcze mam przed oczami wczorajszy pogrzeb.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

przez wiejskifilozof 28 kwi 2016, 12:57
W mojej głowie są wspomnienia,przed 20 laty,kiedy dokuczali mi wszyscy.

przez Follow_ 28 kwi 2016, 18:49
moj kot jest coraz bardziej chory... :(

przez Stracona100 28 kwi 2016, 18:59
Follow_ napisał(a):moj kot jest coraz bardziej chory... :(

A co dolega kotkowi? :-|

przez Follow_ 28 kwi 2016, 22:56
na początku to było "tylko" zapalenie pęcherza, teraz okazuje się, że ma zwichniete rzepki, które utrudniają jej załatwianie się i możliwe, że czeka ją operacja...
zarzygała mi mieszkanie (nie wiem dlaczego, prawie nic nie je :( ) wet znalazł również świerzb w uszach (teraz bije się z myślami jak ja mogłam tego nie zauważyć) i czeka ją intensywna kuracja....
no i wet bardzo ostro po mnie pojechał, że utuczyłam kota i trzeba go odchudzić..
(pewnie poleje się hejt ale tego kota mam pół roku bo adoptowałam go ze schroniska i dopiero się poznajemy)

przez Steviear 02 maja 2016, 00:20
kolejna proba socjalizacji zakonczyla sie fiaskiem. nawet po alkoholu nie chce mi sie skakac ze szczescia,tanczyc i uczestniczyc w rozmowach na tematy ktore mnie nie obchodza. Nie interesuja mnie wspolczesne problemy, filmy,ksiazki, programy itp. nie znosze halasu krzykow i zabaw- bicia sie jakas łapką, smiania sie z czegos co mnie nie smieszy. mam żal do siebie że robie cos czego nie chce. czesto sie zastanawiam-moze to moje błedne przekonania i nie jest tak jak mysle? błąd. zawsze żałuję takich wieczorów. boli mnie glowa od sluchania wszystkiego. to byl koszmar. jestem pojebana.

Sortuj wg