"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez sebastian86 23 mar 2016, 00:06
macie lęk przed pieknymi kobietami moze?
We Are The Champions 2016(L)

przez Kalebx3 23 mar 2016, 00:12
macie lęk przed pieknymi kobietami moze?

wszystkie kobiety sa piękne , przy których napina sie nam w rozporze :lol: :lol:
. Osobiście nie mam lęku -co do twojego pytania .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez sebastian86 23 mar 2016, 00:21
ja mam zajebisty lęk.wlaczaja mi sie wtedy kompleksy tez.piekna kobieta wywoluje u mnie duzy lęk przed odrzucieniem chyba.
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rolosz 23 mar 2016, 22:16
sebastian86 napisał(a):ja mam zajebisty lęk.wlaczaja mi sie wtedy kompleksy tez.piekna kobieta wywoluje u mnie duzy lęk przed odrzucieniem chyba.

Podoba mi się jedna dziewczyna w pracy. Pracuje na innym piętrze, ale ostatnio często się mijamy na klatce schodowej. Kiedyś jak się mijaliśmy pięknie się uśmiechnęła i powiedziała do mnie cześć. Trochę mnie wtedy zamurowało, ledwo jej odpowiedziałem. I chociaż dalej ją mijam na tych schodach, a ona wciąż się uśmiecha, to nadal nie wiem jak ma na imię. Boję się zagadać, bo i tak nic z tego by nie było. Zresztą co ja mam sobą do zaoferowania? Po pracy wracam prędko do domu, zamykam się w pokoju i zdycham.

przez kasandra36 23 mar 2016, 23:24
rolosz napisał(a):Podoba mi się jedna dziewczyna w pracy. Pracuje na innym piętrze, ale ostatnio często się mijamy na klatce schodowej. Kiedyś jak się mijaliśmy pięknie się uśmiechnęła i powiedziała do mnie cześć. Trochę mnie wtedy zamurowało, ledwo jej odpowiedziałem. I chociaż dalej ją mijam na tych schodach, a ona wciąż się uśmiecha, to nadal nie wiem jak ma na imię. Boję się zagadać, bo i tak nic z tego by nie było. Zresztą co ja mam sobą do zaoferowania? Po pracy wracam prędko do domu, zamykam się w pokoju i zdycham.

Ale czemu blokujesz się przed powiedzeniem "cześć" taką myślą, że nic z tego nie będzie? Dlaczego od razu przeskakujesz od zwykłego powitania do związku? Takie myślenie jest szkodliwe. Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, to przynajmniej się przełamiesz, nabierzesz może jakiejś pewności siebie i na przyszłość będzie łatwiej. Trzeba się oswajać w ten sposób z płcią przeciwną, jeśli najmniejszy kontakt paraliżuje.

przez rolosz 24 mar 2016, 00:38
kasandra36 napisał(a):
rolosz napisał(a):Podoba mi się jedna dziewczyna w pracy. Pracuje na innym piętrze, ale ostatnio często się mijamy na klatce schodowej. Kiedyś jak się mijaliśmy pięknie się uśmiechnęła i powiedziała do mnie cześć. Trochę mnie wtedy zamurowało, ledwo jej odpowiedziałem. I chociaż dalej ją mijam na tych schodach, a ona wciąż się uśmiecha, to nadal nie wiem jak ma na imię. Boję się zagadać, bo i tak nic z tego by nie było. Zresztą co ja mam sobą do zaoferowania? Po pracy wracam prędko do domu, zamykam się w pokoju i zdycham.

Ale czemu blokujesz się przed powiedzeniem "cześć" taką myślą, że nic z tego nie będzie? Dlaczego od razu przeskakujesz od zwykłego powitania do związku? Takie myślenie jest szkodliwe. Nawet jeśli nic z tego nie wyjdzie, to przynajmniej się przełamiesz, nabierzesz może jakiejś pewności siebie i na przyszłość będzie łatwiej. Trzeba się oswajać w ten sposób z płcią przeciwną, jeśli najmniejszy kontakt paraliżuje.

Kasandra36, w chwili obecnej to mnie paraliżuje depresja i nerwica :( Byłem wcześniej w związkach, to nie tak, że muszę się oswajać z płcią przeciwną, może moja wypowiedź miała taki wydźwięk. Bardziej nawiązywałem do tego co napisał sebastian86, czyli do lęku przed odrzuceniem i kompleksów. Ale masz rację co do przełamywania się. Tyle że musi to jeszcze pojąć mój mózg, a on od jakieś czasu nie działa zbyt racjonalnie. Dzięki za zainteresowanie moim wpisem :D

przez kasandra36 24 mar 2016, 01:02
rolosz napisał(a):Kasandra36, w chwili obecnej to mnie paraliżuje depresja i nerwica :( Byłem wcześniej w związkach, to nie tak, że muszę się oswajać z płcią przeciwną, może moja wypowiedź miała taki wydźwięk. Bardziej nawiązywałem do tego co napisał sebastian86, czyli do lęku przed odrzuceniem i kompleksów. Ale masz rację co do przełamywania się. Tyle że musi to jeszcze pojąć mój mózg, a on od jakieś czasu nie działa zbyt racjonalnie. Dzięki za zainteresowanie moim wpisem :D

Rozumiem :) Powodzenia w każdym razie, może komuś innemu ta rada się przyda :D

przez kazimierz61 24 mar 2016, 08:01
Tak bardzo chciałabym umieć się komuś wyżalić, o swoich problemach, lękach, strachu przed samym sobą, mam głowę pełną obaw o sens życia, istnienia, bycia sobą. Od dzieciństwa mam problemy tożsamościowe, dlaczego ja to ja jestem tym kim jestem, a nie kto inny ciągle o tym myślę, w ciągu tylu przeżytych lat te myśli są dla mnie nadal aktualne. Nie potrafię o tym wszystkim pisać bo nie mam zdolności do opisywania swoich emocji, myśli, zachowań, zdażeń, a jest tego bardzo dużo.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Steviear 24 mar 2016, 15:19
/cenzura/ jaki psychol na przystanku straszył, wrzeszczał i jakby uderzał ludzi i cały czas łaził koło mnie. Co za stres aż do teraz sie boje... Jakby chciał to by mogl mnie wrzucić pod tramwaj i mogłabym umrzeć. Wszystko mogl zrobić. Był niepoczytalny. Jezu tacy ludzie powinni być zamknięci w izolatce. Nienawidzę tego miasta. nienawidzę takich sytuacji ktore sa prawie codziennie! Nienawidzę tej dzielnicy zwłaszcza. Patologia.

przez AtroposIsDead 24 mar 2016, 15:23
Steviear, jakie to miasto?
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

przez Steviear 24 mar 2016, 15:24
Gdansk 8) Takie ''piekne'' ,miasto....

przez AtroposIsDead 24 mar 2016, 15:26
Steviear, a ja myślałem, że tylko w Słupsku jest tyle pojebańców na ulicach xD
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

przez Bluepb 24 mar 2016, 21:33
ja mam zajebisty lęk.wlaczaja mi sie wtedy kompleksy tez.piekna kobieta wywoluje u mnie duzy lęk przed odrzucieniem chyba

Znam to uczucie :(
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Stracona100 24 mar 2016, 22:01
:why: :why: :why: boję się, że jutro będzie ze mną gorzej niż dziś! :zonk:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Sortuj wg