"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Disaster123 15 gru 2015, 21:23
chciałabym się zapaść pod ziemie, przestać istnieć albo chociaż uciec stąd jak najdalej. :oops:

przez elo 15 gru 2015, 21:24
jutro 12 godzin wsrod ludzi na uczelni od 8 do 20 costam w tym prawie 9 h samego seminarium :-|
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Quakerdramon 15 gru 2015, 21:31
ja codziennie chodzę do pracy,cieżko pracuje fizycznie i wsród ludzi jestem normalny, nie stronię od konfliktów, łatwo wdaje się w bójki więc poza tym że w domu mam depresje to pozanim sprytnie to ukrywam
Gdy zadają ból to mi daje moc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Morphine90 15 gru 2015, 21:39
Lila92 napisał(a):A ja sobie radzicie, wśród ludzi? Macie jakieś opracowane strategie? Ukrywacie się z depresją czy raczej nie? Mam z tym problem gdyż wstydzę się tego, jednak wiem że sama sobie z depresją nie poradzę. To uczucie pustki i nie czucie szczęścia są nie do zniesienia.... :( :cry:

Starzy przyjaciele wiedzą. W środowisku pracy milczę. Nie wiem też nic rodzina lubego. Teraz będzie mi o tyle trudniej, że chcę wrócić do pracy po l4 od psychiatry, więc przynajmniej kierownictwo będzie wiedziało, że coś jest ze mną nie teges. O ile mnie przyjmą :roll:
Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś podejrzewał, że coś jest ze mną nie tak: jak to mnie opisał jeden z ochroniarzy w sklepie drugiemu ochroniarzowi - "ta zawsze uśmiechnięta w okularach" 8)

przez Lila92 15 gru 2015, 21:53
Ja też się ukrywam ze swoim 'złym samopoczuciem'. Chociaż jak są takie gorsze dni to mam to wszystko gdzieś. Nie próbuję na siłę zatuszować jak mi źle. Z tym że w takie dni najczęściej stronię od ludzi, robię wszystko żeby przełożyć umówione spotkania. W ogóle ostatnio (po dość długiej przerwie) wznowiłam chodzenie na randki. Niestety, nie zbyt mi to wychodzi gdyż zupełnie nie wiem jak mam się zachowywać. Czuję się tak nienaturalnie, jakbym nie miała nic do powiedzenia. Na dodatek po kilku spotkaniach, ba, czasem nawet po jednym nie odbieram telefonów, nie odpisuję na sms-y. Generalnie, udaję że nie istnieję. Czuję się jak jakiś paranoik w momencie gdy ktoś próbuję mnie przytulić lub pocałować! Dlatego też unikam kolejnych spotkań i nie potrafię się angażować. Boję się że jak ktoś mnie lepiej pozna to stwierdzi że jestem nienormalna, że się zaszywam w domu i w ogóle...:/

przez Bluepb 15 gru 2015, 22:04
Morphine i Lila jesteście z Poznania możecie się spotkać. :smile:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

przez Morphine90 15 gru 2015, 22:21
Bluepb napisał(a):Morphine i Lila jesteście z Poznania możecie się spotkać. :smile:

Chyba boję się zbytnio demaskacji - jeszcze wyjdzie, że skądś się znamy 8)

przez Bluepb 15 gru 2015, 22:29
Zachowacie to w tajemnicy.

PS ja też bałbym się ale nie wykluczone też, że ostatecznie mógłbym się przełamać.

przez Morphine90 15 gru 2015, 22:32
Bluepb napisał(a):Zachowacie to w tajemnicy.

PS ja też bałbym się ale nie wykluczone też, że ostatecznie mógłbym się przełamać.

Wyszłoby, że pracuje u mnie w sklepie i by było dopiero :mrgreen:

przez Lila92 15 gru 2015, 22:45
Morphine90 napisał(a):

W tej kwestii nie musisz się obawiać :)
Jednak spotkanie to już coś bardziej poważnego niż pisanie na forum. Wydaje mi się że pisanie jest nieco lepszą terapią na teraz.
PS: poznań jest malutki więc wiesz, istnieje prawdopodobieństwo że gdzieś się widziałyśmy :P

przez Morphine90 15 gru 2015, 22:53
Lila92 napisał(a):
Morphine90 napisał(a):

W tej kwestii nie musisz się obawiać :)
Jednak spotkanie to już coś bardziej poważnego niż pisanie na forum. Wydaje mi się że pisanie jest nieco lepszą terapią na teraz.
PS: poznań jest malutki więc wiesz, istnieje prawdopodobieństwo że gdzieś się widziałyśmy :P

Dokładnie to, anonimowe forum jak dla mnie pasuje w sam raz :mrgreen:

PS: Poznań jest malutki wtedy, kiedy kogoś bardzo nie chcesz spotkać - zawsze spotykam tylko tych ziomków co to ich na oczy nie chcę widzieć i się zastanawiam czemu na 500 tys. mieszkańców i dziesiątki tysięcy studentów akurat ta gęba mi się objawia jak lezę spokojnie ulicą :roll: Ale jak kogoś chcę spotkać, to ni cholery ma niego nie trafię...

przez Lila92 15 gru 2015, 23:03
Dokładnie tak jest! :) Mam to samo że spotykam tych co ich na oczy lepiej nie widzieć. Jednak mimo wszystko bycie anonimowym wychodzi mi bardzo dobrze. Tutaj na forum jest bardzo przytulnie pod tym względem, a prócz tego mam kilka swoich ulubionych miejsc w Poznaniu w których lubię się zaszyć przed ludzikami. Wiem że ta cała izolacja nie jest zdrowa, ale konfrontacja jak dla mnie jest jeszcze gorsza - wiesz co robię wtedy? Nic! Nie odzywam się, albo mówię jakieś głupoty... Najgorzej jak ktoś mi zarzuca że coś jest ze mną nie tak, a ja nie potrafię wytłumaczyć co mi jest. Masło maślane ale mam nadzieję że zrozumieci o co chodzi :/

przez maja_naga 15 gru 2015, 23:55
auć, znowu boli... rozmawiam o prywatnych sprawach z dobrym kolegą a on stwierdza "niedobrze mi"
a mi jest teraz jeszcze bardziej i zaraz wezmę nóż, jak zwykle w takich chwilach

przez Kontrast 16 gru 2015, 00:07
maja_naga, w sensie po tym co uslyszal?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Sortuj wg