"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SmutnaTęcza 26 kwi 2015, 13:30
Smartfon co chwilę nawalał, wiecznie brakowało pamięci na cokolwiek, powoli działał itd. :( Nie miałam pakietu internetowego, więc w sumie mogłam go wywalić, skoro łapał tylko domowego neta. :evil: Ale to, co zrobił w ten weekend, przeważyło szalę goryczy. Wczoraj i dziś nie zadzwonił budzik (mimo że nastawiony) i zaspałam! :evil: Dobrze, że jeszcze w piątek zadzwonił, bo zaspałabym na test. :evil: Musiałam wrócić do starego, zwykłego fona. :why: Czuję się jak ostatnia zacofana wieśniara, wstyd się z tym pokazać. :( Powinnam dostać nagrodę dla posiadaczki najgorszego, najbardziej zabytkowego sprzętu elektronicznego, bo przecież mam jeszcze "tablet", który wiecznie się zacina, wyłącza przy próbie zainstalowania czegokolwiek i nie reaguje na dotyk. :evil: :(

A do tego obtarłam sobie pięty balerinami. :( W niczym nie mogę chodzić, bo w adidasach z kolei obtarłam sobie palec, który przez kilka tygodni nie chciał się zagoić. :why: :(

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 13:33
zacofana wiesniara :D hihi kirna problemy rodem z gimbazy :shock: :shock: :shock:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez SmutnaTęcza 26 kwi 2015, 13:49
hobbyturysta, na szczęście nie jak z Hadziajlandu, jak Twoje. ;) Stary pryk, a wyśmiewa, normalnie jak gimbaza. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 13:50
co to jest Hadziajland ? :shock: :shock: :shock:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

przez SmutnaTęcza 26 kwi 2015, 13:54
hobbyturysta, Hadziajland = kraina ludzi, którzy są zacofani i srają jeszcze przez drąg, bo nie wiedzą co to kibel. ;) Czyli wszystko na południe od Noteci. ;)

Śmiej się śmiej z moich problemów, ale ciekawe jak będziesz się śmiał, gdy zostaniesz bezrobotny, bo nawali Ci telefon i zaśpisz to pracy, z której Cię wyrzucą. ;)

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 13:55
u nas w Hadziajlandzie nie ma jeszcze komorek smartfonow tabletow itp

przez Peter88 26 kwi 2015, 14:04
Co za palę to mam doła, totalne odrealnienie, odosobienie i /cenzura/ wie co jeszcze, nie wiem, /cenzura/ już niezdzierże tego gówna...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez sebastian86 26 kwi 2015, 14:08
jak przestac przeżywac sytuacje z przeszlosci? natretne rozpamietywanie nie daje mi zyc...nie daje rady z tym napieciem...
We Are The Champions 2016(L)

przez ( Dean )^2 26 kwi 2015, 14:40
Jestem tak stary,bardzo stary duchem.Zmęczony,samotny,po prostu zgniły wewnętrznie.Gnojek ze zmarnowanym życiem.
Najgorszy jest wiatr.

przez oka22 26 kwi 2015, 17:55
witajcie
w nocy o 3 ciej godzinie budzę sie z bombą myśli i przeżyć w głowie
znowu dziecko ma problemy w szkole
a ja nie wiem co robić czy iść do szkoły i rozwiązywać sprawy czy pozwolić umrzeć śmiercią naturalną konfliktom w szkole -chodzi konkretnie o 1 nauczycielke która krytykuje moją córke lat 11,a która niechce iść do szkoły na jej lekcje,
w każdym razie zrobie jej przerwe tygodniową od szkoły może problem ucichnie i umrze śmiercią naturalną bo ja to tak nazywam -w miarę upływu czasu
Wcześniej jak usiłowałam rozwiązać problemy córki chodząc do szkoły to niejednokrotnie było potem gorzej
więc może lepiej nie rozwiązywać dziecka spraw w szkole a pozwolić by sprawy ucichły same
bardzo chciałam sie wygadać bo nie mam do kogo
a ciągle tłuke sie z myślami sama budze sie w nocy zawsze o 3 ciej i tak do 6 rano aż pójde do pracy tam sie uspokajam
praca to jest jedyne miejsce gdzie kompletnie nie myśle o niczym ,odrywam sie kompletnie od problemów
najszczęśliwsza jestem w pracy ,a w domu bombardują mnie różne myśli ,
musiałam sie wygadać i już mi lepiej
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez comatom 26 kwi 2015, 19:17
przestaję wierzyc ze coś jeszcze się zmieni...chciałbym by ktoś mnie już dobił-tyle jeżdę autem i zaden pijany kutas nie wjechał mi na czołówke
tylu wartosciowych ludzi umiera -czemu do cholery nie ja?nie chcę już dłuzej się męczyc
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez ala1983 26 kwi 2015, 21:31
sebastian86 napisał(a):jak przestac przeżywac sytuacje z przeszlosci? natretne rozpamietywanie nie daje mi zyc...nie daje rady z tym napieciem...

isc na terapie.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez ( Dean )^2 26 kwi 2015, 23:31
Cholera nie dam chyba rady jednocześnie ćwiczyć fizycznie i brać antydepresantów...osłabiają mnie tak bardzo że nawet połowy z normalnej liczby pompek nie jestem w stanie zrobić :roll:
Najgorszy jest wiatr.

przez kazimierz61 27 kwi 2015, 07:49
U mnie nadal depresja, chyba Lamotrix nie zaczął jeszcze działać, dzisiaj 6 dzień. Odczuwam jakby nawet czasem nasilały się objawy depresyjne, chociaż z drugiej strony np wieczorem jakby znowu mniej i staję się bardziej aktywny. Wkuża mnie to wszystko, na potęgę zapominam, moi domownicy nie umieją się przyzwyczaić żeby mi przypominać coś, następnie już nie pamiętam jak to jest być normalnym tzn w remisji ChADu. Nie umiem się skupić na jakimś zajęciu czasem przyjdzie moment że chciałbym coś zrobić i zanim podejdę do tematu to włącza się totalna dezoriętacja, pojawiają się myśli o swojej niezaradności, niechęci do wszystkiego, załamuję się i to pogłębia mój stan, zaczynam odwracać się od wszystkiego i od wszystkich, zamykam się w sobie, idę słuchać muzyki, która mnie uspokaja. Od 6 dni mam nową nadzieję w Lamotrixsie i ona podtrzymuje mnie na duchu.

Sortuj wg