"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 24 kwi 2015, 19:43
Piątek....prawie 20.A ja siędze w pokoju sam i nie mam dokąd iść.Kiedy ja tak bardzo zjebałem swoje życie?
Najgorszy jest wiatr.

przez Indifference1 24 kwi 2015, 20:31
Byłam na próbnym dniu w pracy. Generalnie czegoś podobnego chciałam. Stała praca, normalne zarobki, umowa o pracę, porządne zajęcie a nie jakiś telemarketing czy stanie na kasie. Teraz pracowałabym w sekretariacie. I okazuje się, że chyba jednak nie odpowiada mi ta praca :( No bo jestem na totalnym widoku. Jak ktoś coś chce (kawa, ksero, skan, poczta, cokolwiek)-przychodzi do mnie. W pewnym momencie jest kolejka ludzi którzy czegoś chcą, a jeszcze jakiś gbur się 5 razy upomina o jakąś durną kawę kiedy ja robię 10 innych rzeczy. Jakby zrobił ją sobie sam to zdążyłby już ją w tym czasie wypić, no ale po co... Ciągle dzwoni telefon, ciągle bieganina podczas gdy inni pracownicy siedzą z nogami wyłożonymi na swoich biurkach, wychodzą kiedy chcą, robią co chcą i tylko żądają. A dodam, że byłam tam z dziewczyną którą mam zastąpić, później będę sama... Wiem, że początki w nowej pracy są zawsze ciężkie, ale na prawdę mam spore wątpliwości czy dam sobie radę :/ Zanosiłam na zebranie szklanki wody i myślałam, że je roztrzaskam bo tak mi się ręce trzęsły. A przecież to tylko część obowiązków, które na mnie czekają. Wolałabym pracę bardziej w samotności, a nie w głównym punkcie firmy, narażona na stres i narzekania innych pracowników. Jestem osobą bardzo wrażliwą i też nie chciałabym wychodzić z pracy i płakać w drodze do domu :/ Tylko co mam zrobić jak kolejna okazja na normalną pracę trafi mi się za nie wiadomo jak ogromny okres czasu...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez acherontia-styx 24 kwi 2015, 21:42
Indifference1, daj sobie czas. Początki w nowej pracy zawsze są ciężkie i stresujące, a jeden dzień to ciut za mało, żeby wyrabiać sobie jakąś opinię o miejscu pracy ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 25 kwi 2015, 19:27
acherontia-styx, 3 raz przechodzę początki w nowej pracy i wiem, że później jest dużo lepiej. Tyle, że ja się tam po prostu źle czuję :/ W poniedziałek jeszcze idę na próbne 4 godziny, zobaczę jak będzie.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez kazimierz61 26 kwi 2015, 08:04
U mnie nadal smutek, depresja, pusto w głowie, z dziećmi mam dobry kontakt, nie czuję przed nimi jakichś oporów, mogę się przed nimi wyżalić, natomiast przed żoną czuję ciągle niechęć i nasza rozmowa jest raczej zdawkowa niż jak przyjaciele. Już nie wieżę żonie, że rozumie moją chorobę, prawda jest zupełnie inna, narazie jest spokój aż do następnej kłótni i znowu usłyszę że jestem leniem, nierobem i że tylko nad sobą ubolewam. Uważam że takim właśnie zachowaniem udowadnia swój brak zrozumienia mojej choroby. Zdaję sobie sprawę że może czegoś nie rozumieć, wiec możemy porozmawiać, ale to nie znaczy że trzeba się kłócić i nadawać do leni. Wydaje mi się że żeby kogoś rozumieć to trzeba chcieć, zdobyć jak najwięcej informacji na dany temat, czy problem drugiej strony, a potem rozmawiać bo inaczej dochodzi niechęci jeden do drugiego. Mój ChAD tym się właśnie charakteryzuje że gdy mam depresję to nie potrafię nic robić, wszystkiego nienawidzę nawet samego siebie, mam pusto w głowie i chćbym chciał się czymś zająć (bo przecież nieraz prubowałem), to i tak po chwili żucam tą robotą z niesamowitym obrzydzeniem, brakiem motywacji, itd. Dlatego chcę dojść do remisji choroby, to jest najlepsza opcja, bo hipomania znowu za bardzo mnie nakręca, ale jest mi bardzo ciężko z tą chorobą.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez SmutnaTęcza 26 kwi 2015, 13:30
Smartfon co chwilę nawalał, wiecznie brakowało pamięci na cokolwiek, powoli działał itd. :( Nie miałam pakietu internetowego, więc w sumie mogłam go wywalić, skoro łapał tylko domowego neta. :evil: Ale to, co zrobił w ten weekend, przeważyło szalę goryczy. Wczoraj i dziś nie zadzwonił budzik (mimo że nastawiony) i zaspałam! :evil: Dobrze, że jeszcze w piątek zadzwonił, bo zaspałabym na test. :evil: Musiałam wrócić do starego, zwykłego fona. :why: Czuję się jak ostatnia zacofana wieśniara, wstyd się z tym pokazać. :( Powinnam dostać nagrodę dla posiadaczki najgorszego, najbardziej zabytkowego sprzętu elektronicznego, bo przecież mam jeszcze "tablet", który wiecznie się zacina, wyłącza przy próbie zainstalowania czegokolwiek i nie reaguje na dotyk. :evil: :(

A do tego obtarłam sobie pięty balerinami. :( W niczym nie mogę chodzić, bo w adidasach z kolei obtarłam sobie palec, który przez kilka tygodni nie chciał się zagoić. :why: :(

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 13:33
zacofana wiesniara :D hihi kirna problemy rodem z gimbazy :shock: :shock: :shock:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez SmutnaTęcza 26 kwi 2015, 13:49
hobbyturysta, na szczęście nie jak z Hadziajlandu, jak Twoje. ;) Stary pryk, a wyśmiewa, normalnie jak gimbaza. ;)

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 13:50
co to jest Hadziajland ? :shock: :shock: :shock:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

przez SmutnaTęcza 26 kwi 2015, 13:54
hobbyturysta, Hadziajland = kraina ludzi, którzy są zacofani i srają jeszcze przez drąg, bo nie wiedzą co to kibel. ;) Czyli wszystko na południe od Noteci. ;)

Śmiej się śmiej z moich problemów, ale ciekawe jak będziesz się śmiał, gdy zostaniesz bezrobotny, bo nawali Ci telefon i zaśpisz to pracy, z której Cię wyrzucą. ;)

przez hobbyturysta 26 kwi 2015, 13:55
u nas w Hadziajlandzie nie ma jeszcze komorek smartfonow tabletow itp

przez Peter88 26 kwi 2015, 14:04
Co za palę to mam doła, totalne odrealnienie, odosobienie i /cenzura/ wie co jeszcze, nie wiem, /cenzura/ już niezdzierże tego gówna...
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez sebastian86 26 kwi 2015, 14:08
jak przestac przeżywac sytuacje z przeszlosci? natretne rozpamietywanie nie daje mi zyc...nie daje rady z tym napieciem...
We Are The Champions 2016(L)

przez ( Dean )^2 26 kwi 2015, 14:40
Jestem tak stary,bardzo stary duchem.Zmęczony,samotny,po prostu zgniły wewnętrznie.Gnojek ze zmarnowanym życiem.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg