"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez benzowiec84 16 sty 2015, 02:12
Nie uprawiam sexu w ogóle :)
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Zebrec 16 sty 2015, 02:13
joaszy, może tak powiedział w chwili emocji i dzisiaj wszystko będzie w porządku? :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez joaszka 16 sty 2015, 02:20
Zebrec, nie. Powiedział to na początku grudnia i wciąż to powtarza, gdy jak obłąkana stoję pod jego oknem, piszę wiadomości, spotykam go na uczelni.
Nie mogę dojść do siebie. Po prostu nie mogę.
joaszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zebrec 16 sty 2015, 02:21
joaszy, ciężki temat, ale tak szczerze mówiąc, widzisz jeszcze przyszłość w tym związku?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

III Mister Forum

przez benzowiec84 16 sty 2015, 02:23
Zebrec, A co mi możesz poradzić , na moje dolegliwośći?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Zebrec 16 sty 2015, 02:25
benzowiec84, zapewne nic, ale jak mogę coś doradzić, to staram się to napisać... Po to właśnie jest forum!

-- 16 sty 2015, 01:30 --

benzowiec84 napisał(a):Nie uprawiam sexu w ogóle :)

Sądząc po Twoim poście i ":)" to raczej powinieneś komentować filmy na RedTube, a nie pisać na tym forum. Sorry, tyle w temacie.

III Mister Forum

przez ( Dean )^2 16 sty 2015, 02:57
Boże ale ze mnie śmieć,na prawde aż brak mi słów.
Najgorszy jest wiatr.

przez benzowiec84 16 sty 2015, 02:59
( Dean )^2, Co się stało?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Storożak 16 sty 2015, 15:31
joaszy, współczuję. Niestety zauważyłam, że im bardziej się poświęcasz, tym bardziej druga osoba Cię olewa i w końcu znudzona, kończy związek :/
Pie.dole nie biore...

przez wel2 16 sty 2015, 16:18
Obrazek

-- 16 sty 2015, 15:40 --

Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez maniek123321 16 sty 2015, 17:04
izaa, izaa, dziekuje za odpowiedz to bylo dla mnie wazne.matke namowie na powtorne badanie ale z ojcem bedzie problem bo nie zyje od dawna, znalazlem jego wyniki w "archiwalnych papierach" /cenzura/ mac coraz bardziej sie nakrecam
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

przez Mishka96 16 sty 2015, 22:59
Nie mam się komu wyżalić więc napiszę tutaj. Wychowywałam się w rodzinie alkoholików. Jedyną osobą niepijącą był moj tata, ktoś przecież musiał zarabiać na picie. Ale tata zachorował i zmarł niedawno. Pękło mi wtedy serce. W rodzinie kazdy mnie uważa za egoistkę, bo nie chcę jak tata dawać pieniędzy na alkohol, przez to mnie wyzywają,szantażują, rozpowiadają plotki jaka jestem zła. A ja mam już dość, nie potrafię za każdym razem udowadniać innym, że się mylą, że muszę odkręcać plotki na swoj temat. Własna rodzina mnie nienawidzi. Moja matka przyprowadza do domu swoich kolegów, bo w końcu mąż zmarł to może robić co chcę. Urządziła z domu meline sprzedaje się za alkohol. Boję się tych ludzi. Chciałabym aby to się skończyło, ale nie wyprowadze się z domu bo nie mam nawet skończonej szkoły. Nikomu nie potrafię powiedzieć co się dzieje w domu. Codziennie myslę, że lepiej będzie jak umrę.

przez Druid 16 sty 2015, 23:37
Dlaczego nie potrafię pogodzić się ze stratą? Wymyślam całe gałęzi dostępnych mi interpretacji lub żyję wspomnieniami, byle tylko nie dopuścić do siebie myśli, że to koniec i trzeba iść na przód. Dlaczego lubię mieć nadzieję?
Druid

przez joaszka 16 sty 2015, 23:47
Pluszowa, mam to samo. Może lubimy mieć nadzieję, bo to łatwiejsze? Pójście naprzód wymagałoby od nas wysiłku. A na jest dobrze w tym sztucznym ciepełku.
joaszka

Sortuj wg