"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rico 23 gru 2014, 01:05
Ja rok temu nachwytem też nie mogłem się podciągnąć, najpierw "podciągałem" się z pomocą, w sensie przy okazji kolega robił wyciskanie :D , później sam mogłem już trochę, teraz w jednej serii kilka razy się podciągnę, ale już poprawnie chyba, od pełnego zwisu, z kontrolą, a nie byle do góry.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Arhol 23 gru 2014, 01:44
Follow_ napisał(a):Arhol, <3 wybawiciel od trolli i amfce, rycerz w wirtualnej zbroi!
Uff.. mogę się dalej nad sobą użalać :P

Tak obywatele,nadal można spokojnie bojceć,bez konsekwencji .
Ba,nawet nie trzeba podnosić głowy do góry i brać się w garść,czy w kupe piochu,czy tam czego
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Pestka88 23 gru 2014, 22:29
Czuje sie mega chujowo :/ Dawno nie miałam takiego paskudnego stanu bezsilności :( Kocham święta a od paru dni obowiązki domowe przed jutrem są dla mnie katorgą. Pozostaje albo osrać wszystko i dać rodzinie barszcz z kartonu albo się zmusić i jutro wieczorem wybuchnąć bo tak to się zapewne skończy. Tak świetnie sobie radziłam i nie wiem co się stało. Dziękuję za miejsce do wyrzygania się ;) ide kroić jebane śledzie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 23 gru 2014, 23:34
Pestka88, :)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez scheiba18 24 gru 2014, 00:42
Wróciłem właśnie z pracy. Jestem na siebie zły. Jestem mega ciapowaty nie potrafie nic zrobić. Nie radzę sobie z tym, obawiam się że w niczym się nie odnajde. Jestem beznadziejny

przez wel2 24 gru 2014, 00:51
czuję wielki, przeogromny grzech.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez tristezza 24 gru 2014, 01:08
Chujowo. Upadam moralnie.

wel2, tzn?
tristezza

przez wel2 24 gru 2014, 01:29
casablanca, nie dam rady o tym pisać.
po za tym teraz to mi taka pustka hula między uszami :-)

przez Rico 24 gru 2014, 01:48
Uroki mieszkania z rodzicami: nie można wrócić po 12 z piwa z kolegą. A akurat teraz nawet głupie piwo i rozmowa z kolegą jest dla mnie czymś pozytywnym.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Pestka88 24 gru 2014, 01:58
Na pocieszenie dodam że śledzie zjebałam ale kaczka powinna wyjść rewelacyjna

przez Zebrec 24 gru 2014, 03:33
Pół godziny temu wróciłem ze spotkania z przyjaciółmi. Było bardzo sympatycznie do czasu kiedy się rozstaliśmy. Teraz znowu mam wiele myśli w głowie. Człowiek się stara jakoś to wszystko ogarniać i jak tylko mam okazję, pomagać innym. Jednak nie widzę jakiegokolwiek docenienia. Do dupy to wszystko! :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez wel2 24 gru 2014, 08:45
Jeśli cały świat będzie dziś świętować i nikogo nie będzie na necie będzie to zbyt duże wyzwanie dla moich nerwów
Będę musiała napisać 3 tomy książki o tęsknocie

przez mel24 24 gru 2014, 13:26
babcia pyta, czy pracuję (bo niby w tym roku powinnam skończyć studia). odpowiadam, że tak (pracuję od kilku lat, ale to szczegół). spoglądam na matkę, która ma wstyd wypisany na twarzy.

nienawidzę świąt, bo mi przypominają, jaką nieudaną jest córką, siostrą, wnuczką etc.

przez Infinity 25 gru 2014, 09:37
Łapię się na jakiś absurdalnych dołujących myślach. Wszystko mi nie pasuje. Święta jak co roku. Mam wrażenie jakbym wymyślała powody do marudzenia i choć zdaję sobie z tego sprawę, nie potrafię nad tym zapanować. Może to zasługa terapii że jestem bardziej świadoma, ale i tak jestem w niezłym dołku i obrażona na cały świat. Będzie przyzwoita pora, z racji tego że nie chcę nikogo budzić w święta telefonem, to zadzwonię do kumpla, może gdzieś razem wyskoczymy. Czuję że muszę gdzieś wyjść z domu, na jakąś imprezę, bo inaczej to utonę.

Sortuj wg