"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rico 29 lis 2014, 16:49
Nie lubię takiej pogody, zimy, jeszcze bardziej się nie chce wychodzić z domu, ale dziś wychodzę na miasto. Pewnie nic z tego nie wyjdzie ciekawego, no ale nie od razu Rzym zbudowano. Boję się tylko mojej nieśmiałości i że mnie chwyci podły humor i dół.
Wkurza mnie to, że od poniedziałku mam zły apetyt, nie chce mi się jeść, rzygać trochę mi się chcę, praktycznie cały dzień. Projekt masa zagrożony.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Sunnygirl91 29 lis 2014, 17:04
nic dzis nie zrobilam. Same problemy ostatnio a ja nie potrafie ogarnac nawet mieszkania. Dzis choc konstruktywnie zalogowalam sie tutaj i czytam jak radzic sobie z problemami i a nie doluje i spie caly dzien.
Mialam sie spotkac z kolezanka ale tak mi sie nie chce ruszac strasznie bo zimno bardzo;( A z drugiej potrzeby to juz kompulsywna potrzeba wyjscia i kupowania bzdet i udawania ze swietnie sie bawie .

przez wieczniesmutny 29 lis 2014, 17:05
Nie powinienem się urodzić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mae 29 lis 2014, 17:48
Follow_, czasami odczuwam zniecierpliwienie stojąc w kolejce przy kasie, ale mimo wszystko staram się być uprzejma, bo wiem, że za miłymi buziami kryją się osoby, które mogą każdy afront przyjmować z ogromnym cierpieniem. Wyjątkiem jest jedna babka w pewnym dyskoncie, która złośliwe obsługuje powoli i im bardziej człowiek się spieszy i wydłuża kolejka, tym ona dłużej się pieprzy z kasowaniem.
Trolololololo
Mae

przez Rico 29 lis 2014, 18:27
Nadmiernie się stresuję wyjściem ;/
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Mae 29 lis 2014, 18:55
Nie mam motywacji do nauki. Siedzę od kilku godzin i niczego konkretnego nie zrobiłam, a wiem, że jeżeli się nie nauczę, to później będę miała problem z zaliczeniem przedmiotu. Rzygać mi się chce na to wszystko.
Trolololololo
Mae

przez SmutnaTęcza 30 lis 2014, 01:08
Znowu nie napisałam pracy, którą miałam prezentować już jakiś miesiąc temu. We wtorek mam ostateczny deadline, a nawet nie zaczęłam czytać tej głupiej książki. Zrezygnuję z tych studiów, nie daję sobie rady, we wszystkim jestem beznadziejna i nie mam z kim robić grupowych projektów. :cry:

przez nieodgadniona26 30 lis 2014, 19:46
mam dość chcę stąd uciec nie daje rady psychicznie i fizycznie zyć już na tych terenach nie wiem jak uciec stad zeby mnie mama nie znienawidzila za to ze uciekne czy może popelnic samobojstwo? naprawde nie wiem co zrobic niech ktos pomoze mi
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez warrior11 30 lis 2014, 20:35
nieodgadniona26,
Jesteś dorosła,masz prawo wyjechać stamtąd,jeżeli źle się tam czujesz..dlaczego mama miałaby Cię za to znienawidzić?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez amelia83 30 lis 2014, 20:40
czuje ze jestem tak bardzo prymitywnym kimś , nie mam osobowości, nie ma nic mojego we mnie, bo od zawsze wzoruję się na innych
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez madeline1111 30 lis 2014, 20:42
Len, len, jeden wielki ze mnie leń...

przez nieodgadniona26 30 lis 2014, 20:46
warrior11 napisał(a):nieodgadniona26,
Jesteś dorosła,masz prawo wyjechać stamtąd,jeżeli źle się tam czujesz..dlaczego mama miałaby Cię za to znienawidzić?

za to że wyjade i nie zrealizuje jej planów na moje życie i zostawie ja sama z sisostrą, bo tata nie żyje juz od trzech lat.
Marzenia dzielimy na te które się spełnią i na te które pozostaną wyłącznie marzeniami. Ale przychodzi taki moment w życiu, że już nie ma żadnych marzeń, bo one się nie spełnią nigdy.

przez Bukowski 30 lis 2014, 20:49
madeline1111

Obrazek
Bukowski

przez madeline1111 30 lis 2014, 20:52
Messiah, otoz to, cala ja, tylko wlosy i buty nie te:)

Sortuj wg