"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Davin 10 paź 2014, 21:07
adel napisał(a):Zezarlam mega paczke chipsow, duze pudelko lodow wypilam chyba ze 3 litry H2O, bo chipsy byly cholernie slone i co....umieram tak mi niedobrze :why: :mrgreen:

Daj trochę. :mrgreen:
Davin

przez Niete 10 paź 2014, 21:33
bedzielepiej, jak podejdziesz do tego systematycznie i przysiądziesz do nauki mocno to nie będzie tak najgorzej. Nerwica z powodu studiów?
Niete

przez adel 10 paź 2014, 21:41
Davin, nic niestety nie zostalo... :bezradny: hmmm pewnie spotkala mnie kara za to, ze sie nie podzielilam :twisted: ;)
I'm toxic...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 10 paź 2014, 22:09
Niete napisał(a):bedzielepiej, jak podejdziesz do tego systematycznie i przysiądziesz do nauki mocno to nie będzie tak najgorzej. Nerwica z powodu studiów?

Studia to tylko wierzchołek góry lodowej... jestem w kiepskim stanie fizycznym i to się odbija na mojej psychice
serio w bardzo kiepskim, nie zmyślam, tyle że nie leczę tego bo nie mam siły latać po lekarzach no i nie wierzę w ich pomoc więc próbuję się leczyć niekonwencjonalnie ale jest źle

przez Niete 10 paź 2014, 22:33
bedzielepiej, ale nie lepiej pójść do specjalisty niż naiwnie wierzyć iż samej coś zdziałasz?
Niete

przez bedzielepiej 10 paź 2014, 22:50
Nie, nie wierzę w żadnych "specjalistów" po medycynie. Moja wątroba już ledwo działa, a niestety mogę liczyć u nich tylko na chemię. Przeraża mnie to. Leczę się dietą i suplementami.

Naiwne było chodzenie tyle lat do psychiatrów i łykanie Tabletek Najnowszej Generacji. Zmienianych średnio raz na miesiąc. Teraz za to płacę zdrowiem fizycznym.

Lekarze leczą jedynie objawy chorób a nie przyczyny. Dla mnie naiwni są właśnie ci, co im wierzą.

przez Reiben 10 paź 2014, 23:08
Ledwo działa Ci wątroba od SSRI, tak?
Reiben

przez Niete 10 paź 2014, 23:11
bedzielepiej, bo ogólnie leki powinny byc raczej suplementem terapii, a same ich łykanie nie sprawi że problemy znikną. Poza tym jak miałaś zmieniane co miesiąc to myślę, że albo nie były skuteczne albo nie zapisano Ci tego czego potrzebowałaś.
Niete

przez bedzielepiej 10 paź 2014, 23:38
Reiben napisał(a):Ledwo działa Ci wątroba od SSRI, tak?

Niestety tak podejrzewam. 10 lat je bralam niemal bez przerwy. Przepisywali jak cukierki.
Nerki też mi siadają.
A to wszystko przez to że przyczyna mojej depresji nie siedzi w głowie a w ciele. Lekarzom się nie chciało szukać przyczyn. Dopiero teraz jak już właściwie gówno można zrobić, wiem co mi jest naprawdę. Ołowica, uszkodzone jelita nieprzyswajające niektórych składników. Uśmiechaj się /cenzura/ jak ciągle boli brzuch i masz tak niskie ciśnienie ze chce się tylko spać.

przez lojantka 10 paź 2014, 23:46
jest coś mniej przyjemnego od szpitala? szpital w sosnowcu! :shock: :?
lojantka

przez Reiben 10 paź 2014, 23:55
bedzielepiej, podobno bardzo rzadko zdarza się, że ssri uszkadzają wątrobę albo też takie skutki na daną osobę jakiegoś leku ujawniają się szybciej a nie po dekadzie, nawet brania różnych tych substancji.
Więc imho bardziej to psychika wyniszcza Ci zdrowie fizyczne albo tak jak piszesz możliwe, że od początku Twoje problemy miały początek w jakichś somatycznych zaburzeniach a nie zostało to zdiagnozowane i teraz doświadczasz nasilenia.
To takie popularne generalizowanie i na czucie obwinianie leków, że wątroba na pewno ma ich już dość, mi kiedyś bardzo dobra lekarka poz powiedziała, że od tego ona jest i są bardziej szkodliwe substancje niż ssri, które jemy swobodnie.

-- 11 paź 2014, 00:08 --

harlancoben, szpital psychiatryczny albo może polski szpital psychiatryczny ma wyłącznie sens w najcięższych przypadkach, jak trzeba naszprycować i żeby miał kto to dopilnować (oczywiście nie za często), albo też przywiązać do łóżka (nie wiem, nie znam się) więc jeśli jesteś teraz w szpitalu to odruchowo nasuwa mi się pytanie w jakim celu, czego oczekiwałaś, nie widać po Tobie skrajnej choroby, wręcz przeciwnie piszesz tu ostatnio bardzo trafnie, mądrze
Reiben

przez lojantka 11 paź 2014, 01:07
Reiben napisał(a):piszesz tu ostatnio bardzo trafnie, mądrze

w dole jakoś mniejsza werwa do trollerki

ne ne ne, gastrolo zajawka, wariatkowo to mam nadzieję opcja jeszcze parę lat odległa w czasie!
lojantka

przez monk.2000 11 paź 2014, 02:25
Dlaczego muszę słuchać tego high definition?! Dlaczego głośniki tak wiernie odtwarzają wysokie tony?! Czemu tranzystory są tak dobijająco skrupulatne? Słuchając tego czuję się jakbym widział mnóstwo pracowitych ludzików przenoszących piksele. Jak mrowisko. Zaraz mnie obejdą i zjedzą. Wchodzę w ten matriks i boli mnie głowa. Nigdzie pigułki od Morfeusza. Nawet pigułek przeciwbólowych nie ma. O ja nieszczęsny. Analogowy sprzęcie Unitry, LAMPO, URATUJCIE MNIE. Tonę w tym świecie kujonów!
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez mark123 12 paź 2014, 12:41
Powinienem głównie spać, we śnie przynajmniej często potrafię robić coś wartościowego.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg