"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 23 lut 2014, 16:08
Eleganckie moze są ale jak zrobione profesjonalnie, bo jak ktoś nie potrafi to wygląda to parszywie :P
A większość oczków, które widzę w takim stanie woła o pomstę do nieba i pewnie lepiej wygladąłyby bez tego- makijażu :D
izaa, Brązy mówisz? Nie znam się zupełnie. Za rzadko się maluję :P
Co do niebieskich, to mogą wygladać śmiesznie xD Choć wydaje mi się że blondynkom o jasnej karnacji i szarych oczach .. No ale ciężko o urodę albinoski.

Aurora92, Ja nie kkorzystam z błyszczyka bo usta mi się świecą za bardzo wtedy. Za małe i wygladam słabo.
Ale czy to powód do zmartwien?
Steviear

przez SmutnaTęcza 23 lut 2014, 16:13
Steviear, dla mnie tak, bo i z nim, i bez niego wyglądam beznadziejnie. Wtf?!

przez ( Dean )^2 23 lut 2014, 16:17
Ostatnio czuję się jak śmieć po prostu.Zmarnowałem tydzień ferii na nic nie robienie,nie dbam zupełnie o swoje życie.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abbey 23 lut 2014, 16:18
Mnie tylko się te kreski podobają, te wszystkie cienie wyglądają dla mnie komicznie.
Szkoda tylko, że do takich kresek trzeba mieć
a)ładną twarz
b)jednolitą cerę
c)umiejętności.
Nie posiadam żadnej z trzech.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Vexi 23 lut 2014, 16:24
Czuję się fatalnie. Jakbym zupełnie utraciła kontrolę nad własnym życiem. Nic mnie nie cieszy, nic mnie nie interesuje. Czuję się osamotniona i kompletnie niezrozumiała.
Nie ma z kim porozmawiać, spotkać. Wszyscy mają swoje, ważniejsze sprawy.
A ja zapadam się coraz bardziej z każdym dniem, z każdą godziną i kompletnie tracę zainteresowanie wyjściem z tej czarnej dziury :(

przez Abbey 23 lut 2014, 17:44
Jestem brzydka, głupia, gruba, nie mam znajomych, nie mam z kim wyjść, nie mam z kim porozmawiać, nie mam do kogo pójść się wytulić i wyryczeć, wszyscy mnie ignorują, w ogóle to chcę umrzeć i mi źle.
Obrazek

przez Decevante 23 lut 2014, 20:32
Moje życie jest bez sensu. Jest mi tak smutno i czuję się tak beznadziejnie. Nic mnie już nie cieszy. Nie mam po co żyć i dla kogo. Jestem załamana. :cry: Pomocy...

przez Bukowski 23 lut 2014, 20:40
Decevante, Olsztynianko nie załamuj się. Uszy do góry. ;)
Bukowski

przez Steviear 23 lut 2014, 22:00
Nie mam po co żyć i dla kogo

Lepiej żyć dla siebie, nie opierając sensu swojego egzystowania na drugim człowieku.
Steviear

przez Synsa 23 lut 2014, 22:03
Decevante, jak chcesz pogadać z kimś kto czuje się podobnie możesz do mnie spokojnie napisać :) wegetuje w domu i męczę się z wewnętrznym napięcie i sama też chętnie z kimś pokonwersuję
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

przez Rebelia 23 lut 2014, 22:09
Vett napisał(a):Mnie tylko się te kreski podobają, te wszystkie cienie wyglądają dla mnie komicznie.
Szkoda tylko, że do takich kresek trzeba mieć
a)ładną twarz
b)jednolitą cerę
c)umiejętności.
Nie posiadam żadnej z trzech.

Niekoniecznie. Eyeliner potrafi zmienić kształt oka. Trzeba po prostu wiedzieć jakie kreski dobrać. Jednolita cera wcale nie jest potrzebna, są odpowiednie kosmetyki od jednolitości. Ładna twarz? Wtf, czym jest ładna twarz. Umiejętności - z tym się zgodzę, bo moja kreska do perfekcji dochodziła długi czas, metodami prób i błędów ;) Aktualnie jest moim ulubionym elementem makijażu od lat

przez Abbey 23 lut 2014, 22:42
Rebelia, ale żeby wiedzieć jakie dobrać, powinien ktoś doradzić... ktoś dobry i w ogóle :mrgreen: Poza tym ja się do kresek nie kwalifikuję, bo mam krzywe oczy i nigdy nie będę wyglądać dobrze. I to mnie boli.
Jak ma się pryszcza na pryszczu lub bliznę na bliźnie to się odechciewa czegokolwiek. (tak, miałam 383784784343 zabiegów i 37643978489278 maści.) Poza tym nie mam zamiaru nakładać 1cm tapety, żebym imitowała naturalność wyglądając na końcu jak blachara.
Ładna twarz to ogół. I proszę, nie mów mi, że u każdego można wyrobić, wydobyć piękno. Są ludzie budzący się i wyglądający idealnie (i nie rozumiem po co się wtedy tak tapetują), a i są pasztety. Z pewnością nawet jak sięgniesz pamięcią to znajdziesz osoby, które po prostu miały brzydką twarz. Ot tak.
Obrazek

przez Rebelia 23 lut 2014, 22:47
Są ludzie budzący się i wyglądający idealnie (i nie rozumiem po co się wtedy tak tapetują), a i są pasztety. Z pewnością nawet jak sięgniesz pamięcią to znajdziesz osoby, które po prostu miały brzydką twarz. Ot tak.

Taki odbiór to moim zdaniem kwestia mocno indywidualna. Bo to, co dla kogoś jest "ładne" dla innego może być "brzydkie" i na odwrót. Ale znam też laski, które za dzieciaka i w czasach młodzieżowych były szpetne jak radziecki ciągnik, a spotkałam je po latach i szczena do podłogi, fajne dziewuchy.

ale żeby wiedzieć jakie dobrać, powinien ktoś doradzić... ktoś dobry i w ogóle

Ja siedziałam w necie i ekrpesymentowałam na ryju :D

i nigdy nie będę wyglądać dobrze. I to mnie boli.

A tam, nie nastawiaj się

przez SmutnaTęcza 23 lut 2014, 22:56
Jedyne kosmetyki, jakie posiadam, to podkład i kilka błyszczyków (których i tak nie używam).

Sortuj wg