"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Marsal2 19 maja 2012, 12:53
Snejana napisał(a):ale tak w ogole to nie wiem co zrobilam, ze mam cały palec wskazujący u prawej ręki ubity i siny

Może to dobry powód, żeby przestać pić? ;>
Marsal2

przez Snejana 19 maja 2012, 12:55
Marsal2, raz na jakiś czas nie zaszkodzi :D zwłaszcza, że dopiero co zaczęłam wakacje :P w sumie dla mnie to jedyny moment, kiedy moge się niczym nie przejmować i oddać się dobremu humorowi :)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Marsal2 19 maja 2012, 12:57
Snejana, wiesz, że alkohol jest depresantem? ;> Nie będę nikogo zmuszał do abstynencji, jednak upijanie się do utraty świadomości nie jest dobre. ;)
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 19 maja 2012, 13:01
Marsal2, wiem wiem ;) do utraty świadomości to nie, ale niektórzy, żeby się dobrze bawić potrzebują "kopa"
w sumie pamiętam wszystko poza tym, co porobilo mi sie z palcem wiec chyba jest ok :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Ferdynand k 19 maja 2012, 14:17
Ja nie piję ale żeby napisać sprawdzian muszę łyknąć sesję (zawiera kofeinę) na szczęście od kofeiny ciężko się uzależnić
Naczelny Użyszkodnik

przez Marsal2 19 maja 2012, 15:20
wykończony napisał(a):na szczęście od kofeiny ciężko się uzależnić

Wręcz przeciwnie. Popytaj tych co wypijają po 2-3 szklanki kawy dziennie. Ja sam jestem chyba uzależniony od teiny.
Marsal2

przez Ferdynand k 19 maja 2012, 16:12
Nadmiar kofeiny powoduje stany lękowe nie powoduje uczucia szczęścia ciężko się uzależnić potrafiłem długo nie używać nic z kofeiną
jak nie potrzebowałem.
Naczelny Użyszkodnik

przez Marsal2 19 maja 2012, 17:02
wykończony, nie myl pojęć. Uzależnienie nie musi mieć nic wspólnego z nadużywaniem. Filiżanka kawy dziennie, nie spowoduje nadmiaru kofeiny w organizmie, jednak jeżeli tą filiżankę będziesz wypijał przez dłuższy czas, to po "odstawieniu" poczujesz skutki uzależnienia. Nie są one takie jak w przypadku narkotyków, alkoholu, czy tytoniu, ale są.
Marsal2

przez Laima 19 maja 2012, 17:12
Następna popijawa się szykuje.Ja /cenzura/,wyjdę dziś z siebie.Nie mam matki.Wyrzekam się jej.Te gnój to nie moja matka. :why:
Laima

przez Ferdynand k 19 maja 2012, 17:18
Nic nie czuję po odstawieniu.Uzależnienie powstaje gdy substancja daje efekt euforii po odstawieniu następuje spadek nastroju od co.
To co wcześniej opisywałem z resztą się z tobą zgadzam, ale w przypadku kofeiny rzadko tak bywa.Pobudzenie nie zawsze jest fajne.
Naczelny Użyszkodnik

przez Marsal2 19 maja 2012, 17:29
wykończony, do uzależnienia może dojść nie tylko po substancjach powodujących euforie. Na roku mam jedną znajomą, która dziennie wypija dwie filiżanki kawy. Wyjechała na wymianę do Francji. Tam w akademiku nie miała czajnika, więc zagotować wody nie mogła, w automatach tylko kawa rozpuszczalna, w knajpach też. Przez pierwszych parę dni miała klasyczne objawy niedoboru czegoś w organizmie. W tym przypadku kofeiny. Bóle głowy, senność, osłabienie. Jeszcze raz, uzależnić się można prawie wszystkim wszystkim.

Laima, współczuję. :(
Marsal2

przez *Monika* 19 maja 2012, 17:33
Laima napisał(a):Następna popijawa się szykuje.Ja /cenzura/,wyjdę dziś z siebie.Nie mam matki.Wyrzekam się jej.Te gnój to nie moja matka. :why:

Też Ci współczuję Kasiu.
Rozwal im tę imprezę :twisted: :evil:
Obrazek
Główny Moderator

przez Stylow 19 maja 2012, 17:36
bezosobowo jest.
Stylow

przez Ferdynand k 19 maja 2012, 17:38
Ale od kofeiny ciężko a to co czujesz to pewno odwodnienie niedobór magnezu.Nie mówię że twoja koleżanka się nie uzależniła OK? :uklon:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg