"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nel 06 lip 2011, 22:29
pentagrow napisał(a):nikt mi nie chce odpisać :(

witaj w klubie :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez pentagrow 06 lip 2011, 22:29
depresja-objawy-t4132-1386.html

tutaj :(

a to co napisałem:

Nie wyrabiam :/
Witajcie

Muszę się komuś wygadać....Potrzebuje odpowiedźi, zrozumienia..Mam 20 lat-imie Piotr. Od pewnego czasu wszystko zaczęło się u mnie pogarszać. Ale wcześniej przez 3 miesiące było wszystko dobrze(może dlatego że uczyłem się do matury). Teraz powracają mi myśli samobójcze.

Wszystko zaczęło się od tego(depresja) że zacząłem być samotny... Nie miałem się z kim spotykać... z dziewczynami mi totalnie nie wychodziło. Siedziałem przed komputerem godzinami i grałem i poznawałem nowych ludzi na forach..i nic więcej. Teraz robi się podobnie. Nie mam z kim pogadać. Odkąd skończyła się szkoła(koniec kwietnia a matury koniec maja) .... Teraz szukam pracy i prawię ją mam, ale boje się tego wszystkiego.

DO psychiatry chodzę i dostaje leki ale czuje że nie pomagają w 100% bo nie ma terapi normalnej z psychologiem ponieważ w okolicy mam tylko takiego u ktorego wizytę mam co miesiąc albo i dłużej....bo jest bardzo dobry. Ale nie przyjmuje prywatnie.

Chciałbym coś zmienić poznać jakąś dziewczynę, mieć dobrych znajomych, ale nie mogę bo mieszkam na wsi... i nie mogę się z niej wydobyć bo na razie nie mam pracy....
Mam 20 lat a nigdy się nie pocałowałem dziewczyny(głupie to ale prawdziwe)... Nie chodzi o wyścigi tylko o to że jestem do niczego...

Dodam także to że jak byłem młodszy to byłem wyśmiewany, zaczepiany, bity z powodu koloru skóry -bo mam taką jasną brązową karnacje.... ale jestem oczywiście polakiem i korzenie też polskie(to rodzinne)
Ostatnio edytowano 06 lip 2011, 22:30 przez pentagrow, łącznie edytowano 1 raz

przez *Wiola* 06 lip 2011, 22:30
dune, Kochanie, jak tylko wiem co powiedzieć, to odpisuję:*

-- 06 lip 2011, 21:34 --

pentagrow, Też nie bardzo wiem co Ci doradzić:( na dziewczynę masz jeszcze czas. Na pewno prędzej czy później spotkasz kogoś , kogo pokochasz . Skoro czujesz potrzebę częstszej terapii, pogadaj ze swoim lekarzem ,.żeby skierował Cię do jakiejś całodobowej placówki. Są takie na NFZ , na pewno by Ci to pomogło.
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nel 06 lip 2011, 22:38
pentagrow, musisz na terapii budować wiare we własną wartość...ale jak nie ma terapii...to moze czytaj na ten temat...pewnie w internecie jest duzo...tez nie wiem. bo tez mam taka samoocenę jak rów marianski...chociaż obiektywnie nie powinnam :(
takze wiodl ślepy kulawego...
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

przez pentagrow 06 lip 2011, 22:38
tylko prywatnie lekarz nie może skierować na NFZ ;/ więc muszę iść do rodzinnego po skierowanie;/ a tam jest wiocha i się patrzy na mnie jak na debila i zadaje głupie pytania. ALe spróbuje.... a może znacie coś ciekawego w Poznaniu?

przez *Wiola* 06 lip 2011, 22:42
pentagrow, Nie znam, bo nie z tych stron jestem. Poszukaj w wątku Poznań i popytaj tam ludzi, na pewno Ci coś doradzą.

A co do tego skierowania, to nie jestem taka pewna. Zapytaj.
Moderator

przez Nel 06 lip 2011, 22:45
pentagrow, lekarz co cie pzryjnmie prywatnie moze ma podpisany kontrakt z nfzetem, czasami tak robia ze przyjmuja cie za pieniadze ale wciągają w swoją ewidencje nfz i moga wtedy wystawiac skierowania do lekarzy spec czy na badania bezplatne.

Nel

przez pentagrow 06 lip 2011, 22:52
ale mój lekarz nie ma na nfz bo kiedyś pytałem już i musiałem iść do rodzinnego(masakra) a teraz nie wiem gdzie wybrać się po skierowanie :(.... :oops:

przez Nel 06 lip 2011, 23:01
pentagrow, a nie mozesz sie wybrac gdzies dalej od domu?

Nel

przez paradoksy 06 lip 2011, 23:05
ale dziś wybuchłam... ryczałam 2 godz, nadal mi się chce, bo się tak nakręciłam.. powinnam już isć spać bo jutro znów 12h w pracy a mnie od tego wszystkiego łeb boli..
już zastanawiałam sę dziś co by tu zrobić, czy rozpierdolić sobie łeb o umywalkę, czy pociąć pysk, czy poszatkować ręce.. nie potrafię pozbyć się takich myśli :-| :cry:
paradoksy

przez Nel 06 lip 2011, 23:10
paradoksy, kapustę poszatkuj...nic sobie nie rób NIC!!!!

Nel

przez paradoksy 06 lip 2011, 23:12
nic nie zrobilam, sPORO mnie to kosztowalo..
paradoksy

przez Nel 06 lip 2011, 23:16
paradoksy, jestem z ciebie dumna! Kapustę zawsze mozna miec w zapasie, swietnie sluzy za głowę...tylko sprzatania potem kupa ale jest sie czym zająć ....

Nel

przez Agasaya 06 lip 2011, 23:17
paradoksy, rozumiem Cię... hmmm... ale walka wygrana więc 1:0 dla Ciebie :smile:
Agasaya

Sortuj wg