BŁAGAM na kolanach o POMOC.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez *Ai* 19 gru 2013, 20:17
Niktita, do momentu przeczytania Twoich powyższych postów myślałam, że jesteś mądry, a nawet na swój sposób uroczy.
*Ai*

przez hania33 19 gru 2013, 20:18
Supernova, Poniewaz On jest madry..wiele razy mu to pisalam..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Steviear 19 gru 2013, 20:19
I weź tu chciej komuś pomoc .
:roll:
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niktita 19 gru 2013, 20:22
kokos84 napisał(a):Niktita, przemawia przez Ciebie pycha, brak pokory. Co robisz zeby to zmienic? Leczysz się, na psychoterapie, chodzisz do kościola, dla ukojenia swojej duszy, zalezy Ci na pozbyciu sie zlych emocji? Bo ostatnio widze nimi zioniesz.

Pycha? Gdzie niby ją widzisz? W tym, że uważam się za idiotę? Brak pokory? Dlaczego mam być pokorny. Mamy jedno życie i czego ta pokora (w tym aspekcie) mnie nauczy? Zionę złymi emocjami? Powiedz mi w jakim kontekście. Czy masz na myśli, że jestem zepsuty do szpiku kości i swoim jadem opluwam wszystkich dookoła, czy pisząc "złe emocje" masz na myśli te, które są dla mnie nieprzyjemne?

Teraz zwracam się do Hani. Nie obraź się, ale to jest troszeczkę... Tania kurtuazja.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez monk.2000 19 gru 2013, 20:34
No i polecę taką metodę. Włącz sobie wywiad przykładowo z aktualnym mistrzem świata w szachach (sam ostatnio oglądałem) i powiedz sobie co ma ten koleś do szczęścia, czego ty nie masz. Wygląda jak zwykły człowiek, wypowiada się jak zwykły człowiek. Może ma zdolność taktycznego myślenia i dobrą pamięć, do tego godziny przegrane w szachy gwarantujące zwycięstwo niemal z każdym graczem.

Dla mnie to iluzja, że zostanie mistrzem świata, czy bycie najlepszym DJ wg jakiegoś magazynu coś zmienia.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Niktita 19 gru 2013, 20:54
Ktoś ma any other ideas? Wybaczcie za mieszanie słowiańszczyzny z łaciną. Chętnie posłucham jakie macie jeszcze porady z pokorą. To nie był sarkazm. Naprawdę byłbym wdzięczny za podzielenie się ze mną swoimi doświadczeniami.
obserwowany

przez *Ai* 19 gru 2013, 21:02
Niktita, jeśli nie masz siły, to może odpocznij?
*Ai*

przez piterotr 19 gru 2013, 21:09
Ja mam podobnie jak ty. Dzisiaj także poruszylem ten temat na tym forum. Chce sie uczyc, a nie mam checi, motywacji. Cały czas myśle, że stoje w miejscu, że jestem na samym początku dokładnie tak jak ty. Więc z chęcią pośledze temat :)

przez Candy14 19 gru 2013, 22:35
Powiedziałem jej, że chcę się uczyć dwóch języków - angielskiego i niemieckiego, oraz zdobywać specjalistyczną wiedzę na temat mózgu i snu fizjologicznego, oraz szkolić się w sztuce pisania, by móc stworzyć własną powieść. Dodam jeszcze, że uczę się praktycznie wszystkiego, ale szczególną uwagę przykładam do wyżej wymienionych, oraz do informatyki

troche to pobozne zyczenia nie? Jak bedziesz sie lapal za wszystko to nic nie zrobisz/nauczysz na przyzwoitym poziomie. Skoncentruj sie na rzeczach ktore masz mozliwosc ogarnac a nie zyj fantazjami bo tylko we frustracje popadniesz ze nie dajesz rady
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez hania33 19 gru 2013, 22:51
Niktita, moze i tania , lecz szczera..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Niktita 19 gru 2013, 23:15
Candy14 napisał(a):
Powiedziałem jej, że chcę się uczyć dwóch języków - angielskiego i niemieckiego, oraz zdobywać specjalistyczną wiedzę na temat mózgu i snu fizjologicznego, oraz szkolić się w sztuce pisania, by móc stworzyć własną powieść. Dodam jeszcze, że uczę się praktycznie wszystkiego, ale szczególną uwagę przykładam do wyżej wymienionych, oraz do informatyki

troche to pobozne zyczenia nie? Jak bedziesz sie lapal za wszystko to nic nie zrobisz/nauczysz na przyzwoitym poziomie. Skoncentruj sie na rzeczach ktore masz mozliwosc ogarnac a nie zyj fantazjami bo tylko we frustracje popadniesz ze nie dajesz rady

To jak wytłumaczysz zwycięzców programu "Jeden z dziesięciu" ? Oglądam ten program prawie codziennie i widziałem ludzi, którzy mięli tak niewiarygodną wiedzę w każdym temacie i nie ogólną. Prowadzący zadawał tak wyszukane pytania pewnej osobie i odpowiedziała na wszystkie, ani razu się nie myląc. Było wiele takich odcinków.

PS.: Dawniej terminem humanista określano osoby wszechstronnie wykształcone (tacy ludzie renesansu). Dziś mianem humanisty określa się osobę cierpiącą na dyskalkulię i mającą uczulenie na matematykę/fizykę.
obserwowany

przez ladywind 19 gru 2013, 23:28
Niktita, ja jestem dziwnym przypadkiem , bo mam dyskalkulie , jestem leworeczna, nie cierpię matematyki a fizykę uwielbiam :105: i bądź tu przypisana do jakiś kategorii .

Uważam ,że za wiele od siebie wymagasz , będąc w gorszym samopoczuciu . Zacznij robić to ,co sprawia Ci przyjemność , wtedy reszta sama przyjdzie i coś , co teraz wydaje Ci się nie do ogarniecia , pozniej stanie się pestka .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Niktita 19 gru 2013, 23:32
ladywind napisał(a):Niktita, ja jestem dziwnym przypadkiem , bo mam dyskalkulie , jestem leworeczna, nie cierpię matematyki a fizykę uwielbiam :105: i bądź tu przypisana do jakiś kategorii .

Uważam ,że za wiele od siebie wymagasz , będąc w gorszym samopoczuciu . Zacznij robić to ,co sprawia Ci przyjemność , wtedy reszta sama przyjdzie i coś , co teraz wydaje Ci się nie do ogarniecia , pozniej stanie się pestka .

Wybacz, ale trawestowanie nie jest żadną wartością. Po co ludzie studiują (nie mam na myśli gównianych kierunków)? Z przyjemności? Nieprzespane noce, słuchanie wykładów, które ni chu... Się nie da zrozumieć, ciężka praca. To wszystko jest z przyjemności? Myślisz, że taki chirurg operuje takiego pacjenta w niesamowitym stresie dla przyjemności? NIE! Robi to, bo ma za to kupę kasiory.
obserwowany

przez Candy14 19 gru 2013, 23:33
Niktita, hmm tez kiedys ogladalam ten program dosc regularnie i bez problemu odpowiadalam na wiekszosc pytan. Nie wiem jak teraz,...moze podniesli poziom

A lady dobrze pisze

Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg