CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez girl anachronism 20 lut 2013, 12:36
Oficjalnie wyszłam z miksa. Tylko problemy ze snem zostały :?
wild hearts can't be broken.

F31

przez malgosia7602 21 lut 2013, 23:43
girl anachronism,

Cieszę się, że lepiej się czujesz. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

U mnie remisja. Odstawiam fluoksetynę, z 60 zeszłam na 20mg i daję sobie jeszcze kilka dni na zejście do zera . Uffff.... Jaki jasny, przejrzysty, bystry umysł:)
F31
"Za każdą chwilę ekstazy musimy płacić drżący twardą walutą cierpienia."- Emily Dickinson

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez amelia83 22 lut 2013, 00:12
malgosia7602, powodzonka ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JOSE 2 22 lut 2013, 11:22
Małgosiu oby nie za duża remisja. :D
Dawniej Rambo.

przez Arkadiewna.Karenina 22 lut 2013, 22:14
Powiedzcie mi proszę szczerze-czy możliwe jest podjęcie studiów, pracy będąc ChADowcem? Jestem ponownie przed wyborem swojej przyszłości. Na razie stoi na studiach zaocznych,ale wszyscy wiemy,jak to bywa. Nic nie jest pewne... :roll:

przez sens 23 lut 2013, 01:39
Arkadiewna.Karenina napisał(a):Powiedzcie mi proszę szczerze-czy możliwe jest podjęcie studiów, pracy będąc ChADowcem? Jestem ponownie przed wyborem swojej przyszłości. Na razie stoi na studiach zaocznych,ale wszyscy wiemy,jak to bywa. Nic nie jest pewne... :roll:

ja zrobiłam studia, byłam w czołówce, zależy od Ciebie i od fazy/ poziomu choroby
musisz chyba ocenić w jakiej jesteś formie
ja na górce brałam na siebie za dużo
a potem była dużżżżżżżżża depresja

-- 23 lut 2013, 01:42 --

małgosia, girl anachornizm :great: :great: :great: :great:
ja też na górze, na obortach już prawie 2 miesiace
co prawda duze zmęczenie i spadla mi energia
ale w końcu mi się chce
i chyba teraz robię mniej więcej to co inni ludzie - nie prawie 2 razy więcej albo nic
!!!
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez *Wiola* 23 lut 2013, 02:10
sens, Miło czytać :great:
Moderator

przez JOSE 2 23 lut 2013, 12:12
Wiolu kochana trochę się mylisz niestety. W naszej chorobie nieubłaganie po górkach przychodzą doły. ZAWSZE!!!
Ja mam remisję przeszło 2,5 roku, czuję się z tym żle, ale pozwala mi to egzystować jak normalny człowiek. Ta remisja to ciut poniżej normy (Ketrel to powoduje)
Tęsknię cały czas za minimalną górką (kto z nas nie tęskni :?: ). Mógłbym to zmienić biorąc tylko Depakin 500, lecz nie chcę, chociaż ciągle walczę z tą pokusą :zonk:
Dawniej Rambo.

przez malgosia7602 23 lut 2013, 17:26
Czy poznając potencjalnego partnera życiowego powiedzielibyście na "dzień dobry" o swojej chorobie?
F31
"Za każdą chwilę ekstazy musimy płacić drżący twardą walutą cierpienia."- Emily Dickinson

Lamotrygina 200 mg
remisja

przez Widmo 23 lut 2013, 20:37
Powiedzialem w zasadzie na poczatku po 2-3 miesiacach. Nie chcialo mi sie caly czas chowac z lekami.
Paradoksalnie na poczatku mi nie uwierzyla bo taki normalny jestem :D

sens,
Trzymaj sie i rownowagi zycze i nie rzucaj sie na zycie odrabiac zaleglosci. Zauwazylem, ze nawet sama fizyczna eksplotacja organizmu dziala na nas depresyjnie. Nie martw sie tez jak chwilowo bedzie gorzej. Taka kolej rzeczy.
U mnie byla to sinusoida nalozona na prosta wznoszaca zmierzajaca do jako takiej stabilnosci

przez amelia83 23 lut 2013, 21:39
malgosia7602, ja powiedziałam na początku, na 3 randce chyba i nie zmieniło to naszych relacji
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Arkadiewna.Karenina 23 lut 2013, 22:20
Raz komuś powiedziałam,nie zrozumiał. Teraz wiem,że nikomu nigdy nie powiem. Niełatwo jest zrozumieć to,co się ze mną,jako ChADowcem, dzieje... Zawsze łatwiej to wytłumaczyć czymś w stylu ,,mam depresję'' , ,,mam problemy z prochami,alkoholem''...

przez amelia83 23 lut 2013, 22:29
ja w sumie na początku powiedziałam, że mam depresję i biorę leki :roll:
M. Luther King

przez Widmo 23 lut 2013, 23:18
Mowi sie tylko odpowiednim ludziom i w odpowiednim czasie. Zawsze tez im sie dokladnie tlumaczy (mozna podrzucic linki do stron www) czym jest chad i w jaki sposob na niego samemu sie choruje. W zwiazku wiedza partnera o chad pozwala zrozumiec (choc nie usprawiedliwiac) nasze skrajne fazy.

Sortuj wg