Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez *Wiola* 04 lip 2011, 22:36
Albo być samemu z kimś:(
Moderator

przez Sabaidee 04 lip 2011, 22:39
Najgorszy rodzaj samotności to samotność we dwoje. :x :x
Sabaidee

przez carlosbueno 04 lip 2011, 22:44
miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie

Często to słysze ale jakoś doczekac się nie mogę. A jak się kiedyś mi się zdarzyło to było to uczucie tylko w jedną stronę.
Z nieba samo raczej nic nie spada, często trzeba samemu poszukac.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nel 04 lip 2011, 22:46
carlosbueno, spadnie z nieba...ale tzreba wyjsc z domu, bo w domu jest sufit a nie niebo....
....ale wiesz....z sufitu tez czasem niestety spada :( nawet jak sie schowaszw domu .... widac co ma byc to jest...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez Anna Maria 04 lip 2011, 22:51
Mam 27 lat i jestem sama bo mam problem z bliskością i bliżymi,dłużymi znajommościami
dla mnie to oczywiste,że tak będzie i dobrze mi z tym,ąle rodzina,sąsiedzi-coraz boleśniej to odczuwam bo jak to?sama?zaczeli coś sobie doopisywać co dla mnie przykre i obrażające
Anna Maria

przez carlosbueno 04 lip 2011, 22:55
autsajder 24 lata to nie tak wiele ale ja w twoim wieku myślałem podobnie. Mam teraz 31 i kupę zmarnowanych lat to dla mnie chyba ostatni dzwonek zanim będe stary i brzydki i żadna na mnie nie spojrzy. Spontanicznym można byc nawet po 50- tce to raczej kwestia psychiki niż rzeczywistego wieku.

przez Nel 04 lip 2011, 22:57
carlosbueno napisał(a):autsajder 24 lata to nie tak wiele ale ja w twoim wieku myślałem podobnie. Mam teraz 31 i kupę zmarnowanych lat to dla mnie chyba ostatni dzwonek zanim będe stary i brzydki i żadna na mnie nie spojrzy. Spontanicznym można byc nawet po 50- tce to raczej kwestia psychiki niż rzeczywistego wieku.

rewelacyjne nastawienie...brzydota to tez kwestia psychiki :)
dlaczego za 10 lat masz byc brzydki skoro teraz jestes ladny?
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez carlosbueno 04 lip 2011, 23:09
chyba czas zamieszkac pod gołym niebiem. Jest duża szansa ze cos spadnie jak się jest ciągle na zewnątrz :D

przez *Wiola* 04 lip 2011, 23:14
statusquo, Ponoć jak ptak okupka , to przynosi to szczęście :mrgreen:

-- 04 lip 2011, 22:15 --

Odpowiedziałam na post , który zniknął :roll:
Moderator

przez carlosbueno 04 lip 2011, 23:22
ludzie się starzeją fizycznie i raczej twoje nastawienie psychiczne tego nie zmieni. taki tam ładny aż znowu też nie jestem co najwyżej przystojny w swojej kategorii: niedoświadczonego seksualnie 31 latka.

przez Miro 04 lip 2011, 23:53
Alexandra napisał(a):Miro, dlaczego masz zostać sam?

A niby czemu nie? 33 lata to powinienem być ustatkowany itd itp :blabla: A ja co? Poznam kogoś i co powiem? Mam deprechę, nerwicę, jestem uzależniony od benzo... No żadna się nie oprze :great:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Alexandra 05 lip 2011, 00:37
Nie sądziłam, że ten wątek aż tak się rozwinie. Nie sądziłam, że są ludzie, którzy też wielkich doświadczeń w relacjach nie mają. Wokół mnie same pary,małżeństwa, koleżanki, które miały min. 2 partnerów seksualnych, więc zastanawiałam się, czy coś jest ze mną nie tak? I zaczęłam sobie myśleć, czy muszę być taka jak wszyscy?

Miro, jeśli powiesz mądrej dziewczynie o depresji, nerwicy czy lekach- zrozumie. Podkreślam mądrej. Wiem, że łatwo mi pisać- sama mam lęki jeśli chodzi o mężczyzn. Jednak wiem, że jakby mnie chlopak o tym powiedział, a by mi zależało- zrozumiałabym. Bez względu na to, czy ma 30, 33 czy 38 lat bez doświadczenia.

Czasami denerwuje mnie to, że ludzie, którzy nie wiedzą jakie mam opory, stany depresyjne, myślą, że nikogo nie mam , bo jestem taka wybredna i przebieram. Do ich głowy nie dociera inna opcja. Wiem, że tak mówią o mnie koledzy (powiedziała mi to znajoma). Na pewno z wymaganiami, bo podobno nie wyglądam na osobę z problemami i taką blokadą. Gdyby wiedzieli o mojej terapii, problemach, spadli by pewnie z krzesła.
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez Miro 05 lip 2011, 00:42
Alexandra, Tak ale wcześniej trafię na pięć nie na tyle mądrych, a łatwo sobie wyobrazić co się wtedy stanie w mojej głowie...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez carlosbueno 05 lip 2011, 07:49
Podejrzewam że na świecie jest całkiem sporo dojrzałych ludzi którzy nie utrzymywali nigdy żadnych cielesnych kontaktów tylko większośc o tym nie mówi, przynajmniej jawnie, a zwłaszcza faceci.
Mimo wszystko słowo dziewica ma bardziej pozytywny wydźwięk w społeczeństwie niż prawiczek odbierany jednoznacznie negatywnie. Wciąż jeszcze wielu facetów zwłaszcza o konserwatywnych poglądach marzy o kobiecie, żonie dziewicy o przypadku w drugą stronę nie słyszałem.
Czasami denerwuje mnie to, że ludzie, którzy nie wiedzą jakie mam opory, stany depresyjne, myślą, że nikogo nie mam , bo jestem taka wybredna i przebieram.
Bo wybrednośc to główny powód staropanieństwa według większości ludzi. Ludzie patrzą na świat poprzez pryzmat własnego umysłu, czy też obowiązujących norm społecznych i nie są jednokrotnie świadomi jakie można miec problemy.

Sortuj wg