Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Candy14 24 paź 2013, 23:41
ala1983, wiesz jak bardzo Ci kibicuje prawda?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 24 paź 2013, 23:41
carlosbueno napisał(a):
ala1983 napisał(a):Ja nie chcę tak żyć jak teraz żyję. Mam dosyć.

Gdybyś miała żyć tak jak ja i być kimś takim jak ja, to byś doceniła swoje życie.

co ty wiesz o przegranym życiu, młodziaku? :mrgreen:

Samotność

przez carlosbueno 24 paź 2013, 23:42
pinda napisał(a):carlosbueno, bez przesady, może po prostu jesteś rozpieszczony?

To swoją drogą ale rozpieszczenie nie zwalnia z życia, zresztą moim największym problemem jest totalny brak motywacji do wszystkiego.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez PJT 24 paź 2013, 23:43
Candy14 napisał(a):ala1983, wiesz jak bardzo Ci kibicuje prawda?

Ja też, pisałem jej na priva!
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez pinda 24 paź 2013, 23:45
carlosbueno, no to czas najwyższy coś z sobą zrobić, skoncz to użalanie, lubisz widocznie jak Cię kadży głaszcze po głowie,a Ty potrzebujesz kopa i opier...
burning down the house!

Samotność

przez Candy14 24 paź 2013, 23:46
Mialam taki okres z pol roku po rozwodzie kiedy strasznie sie uzalalam nad soba ze zmarnowalam 20 najlepszych lat mojego zycia i juz ich nie odzyskam. No kurde bolalo! No i moglabym tak w tym poczuciu straty do usranej siedziec ale dotarlo do mnie ze nadal ten czas marnuje zamiast zyc na nowo. Straconego czasu nie nadrobie ale moge go wiecej nie tracic. I ostatnie 4 lata sa przezajebiste :P
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Arhol 24 paź 2013, 23:49
pinda, Jako że kunsztem bojcenia czasem dorównywałem carlosowi - w naszych przypadkach czy głaskanie po głowie,czy opierdol nic nie dawało,bywały i dni że pieprzony nazista mógłby przybyć z swoim lugerem,przystawić do głowy i próbować zmusić do działania,po zesraniu się w gacie i 10 minutach sam bym wziął klamkę i pierdolnął sobie w łeb :pirate:
Metoda opjerdol,ani metoda pierdzenie w oponki nie zadziała,to albo we łbie się przestawi,albo ch..z tego będzie :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez ala1983 24 paź 2013, 23:50
Candy14 napisał(a):ala1983, wiesz jak bardzo Ci kibicuje prawda?

Wiem, a to mi jeszcze większej siły dodaje.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez pinda 24 paź 2013, 23:50
Candy14, super, naprawdę :great:
ja niedoszłam jeszcze do tego etapu, choć sama przed sobą udaję,że tak wcale nie jest.
głupie to,eh.
burning down the house!

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 24 paź 2013, 23:51
Candy14 napisał(a):Mialam taki okres z pol roku po rozwodzie kiedy strasznie sie uzalalam nad soba ze zmarnowalam 20 najlepszych lat mojego zycia i juz ich nie odzyskam. No kurde bolalo! No i moglabym tak w tym poczuciu straty do usranej siedziec ale dotarlo do mnie ze nadal ten czas marnuje zamiast zyc na nowo. Straconego czasu nie nadrobie ale moge go wiecej nie tracic. I ostatnie 4 lata sa przezajebiste :P

Ale z tych lat zostało Ci pewnie coś, czego nie żałujesz? Dziecko? Praca, doświadczenie, względna stabilizacja i pewnie też jakieś mile wspomnienia itp. Są pewne rzeczy, których już nie można odzyskać

Samotność

przez PJT 24 paź 2013, 23:54
Ala ale potem Ty mi kibicujesz :P Na privie wyjaśniłem o co chodzi :P
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

Samotność

przez ala1983 24 paź 2013, 23:57
carlosbueno, No dobra, ale ileż można siedzieć w domu?
Chyba mi się coś stało, bo odkąd nie pracuję, nie mogę wysiedzieć a nigdy tak nie miałam i nawet dużego stażu pracy nie mam. Dziwne :bezradny: Jakieś poważne zmiany chyba we mnie następują.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez Candy14 25 paź 2013, 00:00
zmęczona_wszystkim, jezeli chodzi o dziecko to tak. Mam swietna corke. Ma swoje wady ale dla mnie i tak jest najswietniejsza :D A wszystko inne moglam zdobyc nie bedac mezatka. Wtedy bylam wsciekla, dopadla mnie deprecha i dopiero potem zrozumialam, ze to byl efekt mojego wyboru. A skoro wtedy wybralam kiepsko to teraz moge dokonywac innych wyborow madrzejsza o te 20 lat.

Samotność

przez zmęczona_wszystkim 25 paź 2013, 00:07
Candy14, ale to oznacza, ze tak naprawdę tym wielkim błędem było to małżeństwo, a większość innych rzeczy Ci się ułożyła i nie musisz ich zaczynać od początku. Mnie nic się nie ułożyło i obecnie na pewne rzeczy jest już za późno, nawet jakbym się mocno zawzięła. Na drodze, oprócz schematów myślenia, stoi zwykle wiele obiektywnych przeszkód, których nie da się przeskoczyć, bo już na to za późno. I wtedy ten stracony czas wydaje się bardziej stracony.

Sortuj wg