Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 19:59
Atalanta napisał(a):Ja tylko żartowałam, poczucie humoru masz? :D Czasem trzeba zdobyć trochę dystansu do siebie :yeah:

Chodziło mi o to raczej co Kiya napisała,z resztą nie ważne.

Dbam bardzo o siebie jeśli o to Ci chodzi,raczej ponadprzeciętnie.Chodze na siłownie,modnie się ubieram,regularnie fryzjer,zawsze ogolony i pachnący,uszy i buty też czyste:P

Nie wydaje mi się że o to chodzi szczerze mówiąc,tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.Umiałbym to zrobić ale jak ktoś mnie takiego pokocha to będę czuł że kocha kogoś innego a nie mnie....
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:00
Obrazek

haha
Autodestrukcja

Samotność

przez jetodik 05 paź 2013, 20:01
tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.

ale kiedy jest się wrażliwym, a jednocześnie pewnym siebie, to chyba ta wrażliwość aż tak nie odrzuca kobiet?
jak myślicie?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 05 paź 2013, 20:02
( Dean )^2, pytałeś :bezradny:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:03
Autodestrukcja napisał(a):Obrazek

haha

Podśmiechujki podśmiechujkami,ale ten mem wyraża sporo prawdy,prezencja i żelazny charakter przede wszystkim.
Z odrobiną ironii i dystansem to już w ogóle cuda niewidy
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:05
no przeciwwaga czyli ktoś totalnie niesamodzielny jest malo pociagający siłą rzeczy

-- So paź 05, 2013 7:07 pm --

chociaz to zalezy...
są takie chlopaki spod ciemnej gwiazdy, outsiderzy nieprzystosowani do zycia z tym czyms za czym ciagną tłumy dziewcząt ; )

mozna sobe nie radzic ale nie byc pipą. nie chce tutaj jakis regulek formulek wypisywac więc
Autodestrukcja

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:07
no przeciwwaga czyli ktoś totalnie niesamodzielny jest malo pociagający siłą rzeczy

tru w 100% .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez mark123 05 paź 2013, 20:08
Kestrel napisał(a):Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?
Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Co do tych cech, to ja mam chyba tylko jedną z nich.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez ( Dean )^2 05 paź 2013, 20:10
jetodik napisał(a):
tak jak pisałem może po prostu musze udawać twardzszego i być mniej wrażliwy.

ale kiedy jest się wrażliwym, a jednocześnie pewnym siebie, to chyba ta wrażliwość aż tak nie odrzuca kobiet?
jak myślicie?

Ech to chyba niezbyt możliwe,ale ja nie wiem..
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 20:10
mark123 napisał(a):
Kestrel napisał(a):Najbardziej pożądane cechy to zapewne - zaradność,silna psychika,pewność siebie (Tak,kobity same wszędzie piszą,mówią że facet ma być oparciem "filarem",nie pizdą),umiejętność zadbania o partnerkę i siebie itd,usposobienie (pograniczne chamstwa/dobrych manier) (szarmanckość czy ki /cenzura/ jak to się zwie),inteligencja?
Pozostałe cechy/wyznaczniki to majętność, wygląd,higiena,sposób bycia,humor,pasja.

Co do tych cech, to ja mam chyba tylko jedną z nich.

higiena? :great:
NieznanySprawca

Samotność

przez Autodestrukcja 05 paź 2013, 20:11
Dean wiem ze mozna poleciec na kogos z problemamy, posranstwami, wrazliwoscia, mozna. wypisujecie poszczegolne wlasnosci, nie bacząć na całość.
Autodestrukcja

Samotność

przez carlosbueno 05 paź 2013, 20:12
mark123, to i tak więcej niż ja. Jak nie wychodzę z domu to i nawet o higienie specjalnie nie dbam.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Arhol 05 paź 2013, 20:12
Jedna rzecz mnie tylko w płci przeciwnej irytuje w kwestii samodzielności i "siły", ( a część panien takową postawę wykazuje),że facet zawsze ma być niczym niezwzruszona bryła stali i nigdy się nie łamać,że zawsze można na nim polegać,ale jak ona się "rozpier****" psychicznie,czy chorobą,to ma prawo być słaba i zwalić wszystko na chłopa.
curwa mać,oczekujesz czegoś od partnera - DAJ to samo,albo nadrób czymś innym,nie "nie robię nic a on niech zapierdala"
Ale na szczęście aż tak wiele takowych "księżniczek" chyba nie ma.
Moderator

Samotność

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 20:14
carlosbueno, gdybys umial tak licytowac na aukcjach, jak umiesz licytowac sie na frajerstwo, to bylbys milionerem 8)
NieznanySprawca

Sortuj wg