Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez *Monika* 29 cze 2013, 01:57
buka, :D
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez depresyjny86 29 cze 2013, 02:47
Bo tutaj jest wielu, którzy tylko gderają, jak im źle, a swoje cztery litery nie ruszę żeby to zmienić i

Są tu też tacy,którzy są w takiej sytuacji,że mogą łatwiej sobie pozwolić na zmianę siebie.Są ludzie posiadający odpowiednie cechy i warunki do tego by zmienić swoje życie.Niestety nie wszyscy owe cechy i warunki mają.A na samym dobrym nastawieniu daleko sie nie zajedzie.
Jednym zdaniem: to,że komuś udało się zmienić nie znaczy,że wszyscy mają taką możliwość zmiany.
:)

Samotność

przez Bonus 29 cze 2013, 10:12
Właśnie o to chodzi.
Trzeba popatrzeć na tych ludzi, co nie mają możliwości do zmiany swojego życia, choć chcieliby. A co do dziewczyn, to myślę, że jeśli takie nie myślą mądrze, tylko myślą o przyjemnościach i seksie, to my nie zmienimy zachowania takich dziewczyn.
Dziewczyny teraz stają się gorsze od facetów, w zachowaniu i to się widzi. Oczywiście, większa część takich dziewczyn, bo są i porządne, normalne dziewczyny. Nie można generalizować.

-- 29 cze 2013, 09:25 --

Najwięcej takich dziewczyn się ogłasza na różnych portalach randkowych, na czatach, w poszukiwaniu: przyjemności, seksu. Są też takie, które już kogoś mają, w związkach, a "na boku" szukają "nowych wrażeń". W rzeczywistości, zresztą też tak jest. Nie tylko wirtualnie.
Mi jedna dziewczyna też proponowała seks i przyjemność z takiego czatu. Niczego innego nie chciała tylko przyjemności i przesyłała mi swoje nagie zdjęcia. Ale to było coś podejrzane...ona coś kombinowała, więc dlatego ja odpuściłem sobie.

Może to jakaś krętaczka była?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez wino.nocy 29 cze 2013, 10:40
No to jak tu poznać: normalną i wartościową dziewczynę, jeśli one mają takie postępowanie, głupie, niemoralne?
Te normalne dziewczyny są na tym forum lub siedzą w domu. Obserwuję wszystkie te dziewczyny, które widzę w mieście itd. i praktycznie każda jest infantylna i ma pstro w głowie, a ja tych cech tak nie znoszę, że nie wiem co. I ja mówię teraz o tych zwykłych dziewczynach.

Mam taką "grzeczną" koleżankę, która ledwo co poznała chłopaka i już go sprowadza(regularnie) na noc do domu. Jej siostra robi dokładnie to samo... :roll:

Gdyby dziewczyna już po miesiącu znajomości mi coś takie proponowała, to bym dał sobie z nią spokój...

Samotność

przez rotten soul 29 cze 2013, 12:14
depresyjny napisał(a):A na samym dobrym nastawieniu daleko sie nie zajedzie.
Jednym zdaniem: to,że komuś udało się zmienić nie znaczy,że wszyscy mają taką możliwość zmiany.

Masz całkowitą słuszność. Nie wszystkim się udaje. Twardo prawo natury.
rotten soul

Samotność

przez Bonus 29 cze 2013, 15:26
No, jeżeli takie dziewczyny zachowują się w ten sposób, to nikt normalny, porządny nie będzie tego akceptował. Są przecież normy, jest umiar, są granice i moralność.

Tylko takie dziewczyny o to nie dbają, bo liczy się dla nich przyjemność i to z byle, pierwszym facetem, jaki się nawinie.
Normalni faceci, gdyby mieli z takimi do czynienia, to oczywiste, że daliby sobie spokój. Ale i jest pełno takich facetów, którzy też w głowach nie mają wiele mądrego, a myślą tylko o tym, by namówić dziewczyny do seksu. Są nawet tacy, którzy wymuszają seks na dziewczynach, mimo że nie mają na to chęci.

Samotność

przez khaleesi 29 cze 2013, 15:28
Bonus, męzczyzni też bywają łatwi. To nie tylko domena niektórych kobiet ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Bonus 29 cze 2013, 15:34
No właśnie o to też chodzi.
Ale teraz, mało się szanuje swoich wartości. Normalna, wartościowa dziewczyna, nie poleci do pierwszego, lepszego faceta, żeby się zabawić i nic po za tym się nie liczy.
Taka dziewczyna to ma swoje zdanie i szanuje je. Zna swoje granice, zna moralność i to sobie stawia na pierwszym miejscu.

Ona wie dobrze, że: przyjemności i seks, to nie jest wszystko. Tylko trzeba mieć sporo szczęścia do takich dziewczyn, a o to jest trudno w dzisiejszych czasach.
Przede wszystkim, wartościowa dziewczyna, to taka która potrafi dochować: wierności, zaufania, szacunku dla siebie i drugiej osoby. Z tym nie jest łatwo.

Samotność

przez khaleesi 29 cze 2013, 15:47
Bonus, bo każdego trzeba najpierw poznać a nie zaczynać od dupy strony.
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez Bonus 29 cze 2013, 15:49
I dzieje się też tak i to wcale nie rzadko, że dziewczyny niektóre, są już w jednym związku, a poznają innych facetów, kłamią, że one są wolne i wiążą się z drugim facetem, okłamując i oszukując tego pierwszego faceta. I tak samo robią faceci, tylko oni może trochę częściej.
To dla mnie, takie coś, jest nie tylko nienormalne, ale i żenujące...Bo ktoś inny jest: przystojniejszy, ma więcej kasy, jest ładniejsza dziewczyna, to trzeba się zainteresować, tymi właśnie osobami, a te pierwsze osoby w związku, już się nie liczą.

Są wredni, perfidni ludzie i tak postępują z innymi. I z tego, powstają zdrady i romanse. Gdyby mi dziewczyna coś takiego zrobiła, że lekceważyłaby moje uczucia, ignorowała je i nie miała do mnie szacunku, to ja nie pozwoliłbym sobie na to i dałbym jej wybór: "Albo zachowujesz się wobec mnie normalnie, szanujesz mnie, albo droga wolna i tyle...".
Ona jest wolna i ma prawo do swoich wyborów, a jej siłą przy sobie bym nie trzymał. Nikomu nie ogranicza się wolności. Ja też mam swoje wartości, swoje zdanie i tego się trzymam. Ktoś może to akceptować albo nie. Nie mój wybór.

Samotność

przez khaleesi 29 cze 2013, 15:53
Bonus, przecież wiadomo, że to niemoralne ale z facetami jest podobnie. Mogą mieć dziewczynę ale bałamucą inne. Może być istna sielanka przed ślubem a po nim on staje się despotom i damskim bokserem. :bezradny:
Mistrz Avatara

Samotność

przez Bonus 29 cze 2013, 16:09
No dzieje się tak. Przecież to już nie żadna nowość...
Mało to było i jest oszukiwanych kobiet? Co jeszcze gorsze, są kobiety, które nie zasługują na facetów z którymi są. Ale pewnych rzeczy się nie przewidzi.
Gdyby ktoś wiedział, że się potknie, to nie szedłby dalej...Nie da rady przewidzieć pewnych spraw.

Samotność

przez khaleesi 29 cze 2013, 16:21
Despotą :oops: lol
Bonus no niestety takie toksyczne związki niekiedy trwają całe życie. Kobiety dają się gnoić bo np facet jest jedynym żywicielem rodziny inne pobudki też nimi kierują. Nie umieją się postawić i żądac wobec siebie szacunku.
Mistrz Avatara

Samotność

przez rotten soul 30 cze 2013, 20:05
A co jest Waszym zdaniem gorsze? Nie być w ani jednym związku w ogóle do końca życia, czy chodź raz być kilka lat w toksycznym?
rotten soul

Sortuj wg